Skocz do zawartości

Jakie świece do STI


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

Grzesiek79, zamontuj zgodnie z katalogiem, chyba to PFR6G, ale możesz też użyć "zimniejszych" 7.

Irydowe świece mają tyle wad co i zalet. Miałem kiedyś romans z denso iridium i nie, dziękuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla pewności zapytam , czyli śmiało mogę zakładać NGK BKR-7EIX irydowe do STI 2.0T 05r 305KM, Proszę o doradę :)w tej sprawie i z góry dziękuję

Hej.

305KM wiec to jest PPP tak wiec ja polecilbym Ci te, o ktorych pisales.Sam wymienialem kilka miesiecy temu(moja Subarynka ma 320KM) i dokladnie te same polecono mi(kilka zrodel).Zakladaj smialo.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że wcześniej ktoś się nie wypowiedział :( , już zakupiłem jutro zakładam .

Zdania są bardzo podzielone PFR6G albo BKR-7EIX bardzo pomogł mi komancz choć zrobiłem inaczej jak radził, bardzo dziękuje za porady :!: , , na razie postawiłem na takie jak z katalogu wynika PFR6G , nie wiem czy dobrze ?zobaczymy jak to będzie , ja raczej ekstremalnie nie użytkuje tego auta więc powinny być dobre .

Do PPP są takie same jak do STI 265KM.

Czy przyszła pora na wymianę to nie umiem na to pytanie odpowiedzieć , auto chodzi dobrze ale nie wiem kiedy były wymieniane i czy w ogóle były .

Po prostu chce być pewny że są dobre , jutro się z tym pobawje

Tak z ciekawości po ile złociszy kupujecie takie świece ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...