Skocz do zawartości

Piski w GT-ku


tzd

Rekomendowane odpowiedzi

Przedwczoraj czyli w piątek w moim 1-osobowym gospodarstwie domowym pojawił się GT-ek. Po 1 dniu zapoznania, gry wstępnej i nasłuchiwań stwierdziłem że:

 

- piszczy mi coś w prawym przednim kole, pisk przyspiesza wraz z prędkością, może to hamulec...

- piszczy mi coś cicho ale słyszalnie wysoką częstotliwością jednostajnie i bez przerwy " gdzieś z tyłu", niezależnie czy stoi czy jedzie...

- dziwnie włącza się (chyba) sprężarka klimatyzacji, jakby gwałtownie i metalicznie coś stuknie i zabrzęczy (ale to muszę zdiagnozować, czy to faktycznie klima czy co..., może jakiś wentylator).

 

Czy komuś przychodzą inne pomysły "co to może być"? Zanim pojadę "na serwis" chciałbym mieć jakieś pojęcie (a techniczny za bardzo nie jestem...) :)

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- piszczy mi coś cicho ale słyszalnie wysoką częstotliwością jednostajnie i bez przerwy " gdzieś z tyłu", niezależnie czy stoi czy jedzie...

 

A to pewnie pompa paliwa.

Delikatny cichy pisk to normalny odglos jej pracy

 

Dzięki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- piszczy mi coś w prawym przednim kole, pisk przyspiesza wraz z prędkością, może to hamulec...

 

może i hamulec, a raczej koniec klocków (jest taka blaszka sygnalizująca i piszcząca...)

 

Jutro się okaże, jak GT-ek wjedzie na serwis...

Dzięki za sugestię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...