Jump to content

Piski w GT-ku

tzd
 Share

Recommended Posts

Przedwczoraj czyli w piątek w moim 1-osobowym gospodarstwie domowym pojawił się GT-ek. Po 1 dniu zapoznania, gry wstępnej i nasłuchiwań stwierdziłem że:

- piszczy mi coś w prawym przednim kole, pisk przyspiesza wraz z prędkością, może to hamulec...

- piszczy mi coś cicho ale słyszalnie wysoką częstotliwością jednostajnie i bez przerwy " gdzieś z tyłu", niezależnie czy stoi czy jedzie...

- dziwnie włącza się (chyba) sprężarka klimatyzacji, jakby gwałtownie i metalicznie coś stuknie i zabrzęczy (ale to muszę zdiagnozować, czy to faktycznie klima czy co..., może jakiś wentylator).

Czy komuś przychodzą inne pomysły "co to może być"? Zanim pojadę "na serwis" chciałbym mieć jakieś pojęcie (a techniczny za bardzo nie jestem...) :)

Z góry dzięki.

- piszczy mi coś cicho ale słyszalnie wysoką częstotliwością jednostajnie i bez przerwy " gdzieś z tyłu", niezależnie czy stoi czy jedzie...

A to pewnie pompa paliwa.

Delikatny cichy pisk to normalny odglos jej pracy

A to pewnie pompa paliwa.

Delikatny cichy pisk to normalny odglos jej pracy

Dzięki za info :)

- piszczy mi coś w prawym przednim kole, pisk przyspiesza wraz z prędkością, może to hamulec...

może i hamulec, a raczej koniec klocków (jest taka blaszka sygnalizująca i piszcząca...)

Jutro się okaże, jak GT-ek wjedzie na serwis...

Dzięki za sugestię :)