Skocz do zawartości

Puchar RaceAndRally oraz AK Rzemieślnik


RaceAndrally.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy na pierwszą edycję Pucharu RaceAndRally oraz AK Rzemieślnik , która odbędzie się na torze Słomczyn.

baner.jpg

Na imprezę z profesjonalnym pomiarem czasu zapraszamy licencjonowanych zawodników oraz amatorów. Każdy będzie miał szanse sprawdzić się z najlepszymi i poćwiczyć podczas sesji treningowych.

Przewidujemy podział na klasy:

KLASA 1 – do 1400 cm3

KLASA 2 – powyżej 1400 cm3 do 1600 cm3

KLASA 3 – powyżej 1600 cm3 do 2000 cm3

KLASA 4 – powyżej 2000 cm3 do 3000 cm3

KLASA 5 – powyżej 3000 cm3

 

Cały puchar będzie rozgrywany na różnych obiektach , torach jak i na odcinkach specjalnych .

Warunki atmosferyczne takiej jak śnieg , deszcz czy gołoledź będą dodatkową atrakcją.

Do startu wymagamy jedynie prawa jazdy kat.B oraz sprawnego samochodu z ważnym ubezpieczniem OC oraz NW.

Gwarantujemy ciekawe nagrody dla najlepszych.

więcej informacji pod numerem telefonu: 0-22-896-22-00

zgłoszenia proszę kierować na adres : zgloszenia@time-attack.com.pl

regulamin do pobrania na : www.time-attack.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

dublujecie naszą imprezę w Toruniu, prawie po sąsiedzku, szkoda, bo bym też chetnie pojechał, i nie tylko ja, ale jako organizator pojeżdżawy poczuwam się do obowiązku pojechać na swojej :lol: można było wcześniej puścić info, to byśmy przełożyli imprezę dzień albo tydzień a tak trzeba wybierać....znane są może terminy następnych imprez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , nie bylo naszym celem dublowaniem żadnej imprezy ale ciężko było znaleść termin weekendowy nie obsadzony żadną inną imprezą :(

 

jakbyś czytał Forum, zauważyłbyś, że termin 11.07 był już zajęty, my szukaliśmy i analizowaliśmy terminy innych imprez długo wcześniej, żeby nikomu nie wchodzić w paradę, no ale każdy ma swoje zasady i metody postępowania, życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie: jakie wy macie doswiadczenie w organizacji takich imprez ? i kto za tym stoi ? no bo piszecie zawodnicy.to jak sie ma citroen c2r2 do saxo n grupowego ? np.jakie zabezpieczenie gwarantujecie i czy impreza jest ubezpieczona ?czy bedzie karetka i straz ogniowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin jest dobry, pracowaliśmy nad nim z emotorem tydzień a ogłosiliśmy póltora miesiąca wcześniej żeby nie rozdzierać forumowiczów, uwzględniając przede wszystkim możliwość Waszego uczestnictwa bez dyskomfortu dokonywania "wyborów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert, zadajesz trudne pytania i myślę , że masz ich więcej. Ty organizujesz superanckie SOPTKANIA FORUMOWE za uczestnictwo w ostatnim, jeszcze raz chylę czoła I dziękując czekamy na następne. Wiem, że znasz doskonale definicję terminu SPOTKANIE i ZABAWA jak też inne terminy i zasady, które trzeba przestrzegać.Na Twoim SPOTKANIU brylowały koszulki i polary z emblematami Subaru i nie widziałem drogich kombinezonów a po zajefajnym dniu i zabawie do rana nadal nie wiem czym zajmujesz się zawodowo.

 

[ Dodano: Czw Cze 18, 2009 12:54 am ]

Harvester, doskonale zrozumiałem co sugerujesz. Dzieki Wielkie !!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie: jakie wy macie doswiadczenie w organizacji takich imprez ? i kto za tym stoi ? no bo piszecie zawodnicy.to jak sie ma citroen c2r2 do saxo n grupowego ? np.jakie zabezpieczenie gwarantujecie i czy impreza jest ubezpieczona ?czy bedzie karetka i straz ogniowa ?

 

O totototo! słuszne pytania verciu, no bo jak impreza nie ma zgody PZM i jest w formie zawodów, z pomiarem czasu, to wszyscy licencjonowani uczestnicy narażają się na dyskwalikację i odebranie licencji sportowej, sędziowie też. Dlatego poprosimy organizatora o jakieś szczegóły organizacyjne. Czy AK Rzemieślnik jako współorganizator (tak przynajmniej stoi w nagłówku imprezy) dopełnił wszystkich wymogów formalnych dotyczących pozwoleń? Pytamy, bo pierwsza impreza odpada, ale jesteśmy zainteresowani udziałem w następnych trzech, ale udział w ,,nielegalu" jest dla nas za ryzykowny...pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś nie umiem załapać... rozumiem że RaceAndrally robi wam konkurencje w tym terminie ale to że jest coraz więcej okazji żeby polatać sobie po torach powinno tylko cieszyć "upalaczy".

Fakt pojawienia się "konkurencji" może być wyłącznie czynnikiem mobilizującym Organizatorów do przygotowywania imprez w coraz lepszym standardzie. Mimo że termin jest jeden to lokalizacje odmienne i odległe więc potencjalny "klienta" też inny.

Stare ludowe przysłowie mówi "Każda zmora ma swojego amatora" więc może warto zakończyć te przepychanki i czołganie RaceAndrally i zabrać sie do zachwalania imprez każdy we własnym watku? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś nie umiem załapać... rozumiem że RaceAndrally robi wam konkurencje w tym terminie ale to że jest coraz więcej okazji żeby polatać sobie po torach powinno tylko cieszyć "upalaczy".

Fakt pojawienia się "konkurencji" może być wyłącznie czynnikiem mobilizującym Organizatorów do przygotowywania imprez w coraz lepszym standardzie. Mimo że termin jest jeden to lokalizacje odmienne i odległe więc potencjalny "klienta" też inny.

Stare ludowe przysłowie mówi "Każda zmora ma swojego amatora" więc może warto zakończyć te przepychanki i czołganie RaceAndrally i zabrać sie do zachwalania imprez każdy we własnym watku? :wink:

 

Mylisz ,,czołganie" ze zwykłą ciekawością i ostrożnością. Jako organizatorzy naszej imprezy w Toruniu nie mamy nic przeciwko innym imprezom na terenie całego kraju. Są to dwie diametralnie różne imprezy, my organizujemy zabawę dla wszystkich chętnych, bez napinania się i pomiaru czasu, i my nie mamy ,,klientów", tylko uczestników, ponieważ nasza impreza odbywa się ,,po kosztch", nikt nie zarobi na niej ani jednego grosika, bo nie to jest naszym zamiarem, tylko jak na wstępie napisałem - dobra zabawa w dobrym towarzystwie. Tyle wiemy i tyle możemy zaręczyć uczestnikom naszej pojeżdżawki. Sądząc już po nicku - RaceAndRally.pl to jest ktoś albo ktosie (sorki, nie znam, bo po 4 postach trudno poznać z kim się baluje), organizujący naszym zdaniem komercyjna imprezę zarobkową, być może jesteśmy w błędzie, ale po to jest Forum, żeby prezentować różne punkty widzenia i wymieniać opinie. Jeżeli organizator imprezy na Torze w Słomczynie ma inne zamiary, niech się wypowie, bo do tej pory artykułuje dość skąpe, monosylabowe odpowiedzi, i to niespecjalnie kompletne...Tak jak napisałem, gdyby impreza była w innym terminie, sami byśmy chętnie na nią pojechali, bo jak słusznie nadmnieniłaś, każda okazja do pojeżdżenia jest dobra, nawet jak ktoś na tym zarobi, nam to lata swobodnym kalafiorkiem :lol: , w końcu jest kapitalizm... :lol: Ale oferta jest dość enigmatyczna, odpowiedzi skąpe, a mamy chyba prawo pytać, biorąc pod uwagę, że udział w ,,nielegalu" wiąże się w sporcie samochodowym z niemiłymi konsekwencjami. Z tego prostego powodu kilku Forumowiczów zadało pytania, i w dobrym tonie byłoby wyczerpująco na nie odpowiedzieć a nie zarzucać jakąś walkę z konkurencją....jak widać w pojęciu niektórych atak jest najlepsza obroną....a tak w ogóle, to my nie mamy konkurencji :lol: , a resztę zweryfikuje życie i opinia Forum :lol: Pozdrawiam, emotorsport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz ,,czołganie" ze zwykłą ciekawością i ostrożnością.

tak odczytałam waszą formę komunikacji w tym wątku. Domeną słowa pisanego na forum jest to że każdy czytający w myślach dodaje sobie do nich "klimat"

my organizujemy zabawę dla wszystkich chętnych, bez napinania się i pomiaru czasu, i my nie mamy ,,klientów", tylko uczestników, ponieważ nasza impreza odbywa się ,,po kosztch", nikt nie zarobi na niej ani jednego grosika, bo nie to jest naszym zamiarem, tylko jak na wstępie napisałem - dobra zabawa w dobrym towarzystwie.

dlatego napisałam "klient" a nie klient. W moim mniemaniu "klientem" jest każda osoba która jadąc na organizowaną przez kogoś impreze ma swoje oczekiwania oparte na deklaracjach Organizatora..nawet jesli ten nie zarobi na tym grosza.

nawet jak ktoś na tym zarobi, nam to lata swobodnym kalafiorkiem :lol: ,

jestem fanką pompona...flanelowego :mrgreen:

Ale oferta jest dość enigmatyczna, odpowiedzi skąpe, a mamy chyba prawo pytać, biorąc pod uwagę, że udział w ,,nielegalu" wiąże się w sporcie samochodowym z niemiłymi konsekwencjami. Z tego prostego powodu kilku Forumowiczów zadało pytania, i w dobrym tonie byłoby wyczerpująco na nie odpowiedzieć a nie zarzucać jakąś walkę z konkurencją....

wszystko się zgadza..każdy ma prawo pytać...i nie jestem tu nikomu adwokatem..napisałam ten post gdyż uważam za zabawne fakt że najwięcej "ale" i pytań w wątku mają osoby które wiadomo że się nie zjawią na imprezie...ponieważ w tym czasie będą sami ganiać po torze uczestników na organizowanej przez siebie imprezie...

To była uwaga "wolnego czytacza" .... w tym czasie będę gdzieś..w świecie więc moge być z wami wyłącznie duchem..

peace i takie tam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RaceAndraaly.pl. Suptelnie przemilczasz udział bardzo zacnego klubu. A.K. Rzemieślnik, jest on wspólorganizatorem tych zawodów i pucharu czy nie ? Proste pytanie. Co do zezwolenia PZM- ot, "już wiemy ".

Jesteśmy partnerami z AK Rzemieślnik przy organizacji tej imprezy. Może przeoczyłem ale nikt nie pytał o to . Przecież jest regulamin. Nie dostałem żadnego maila na ten temat, żadnych pytań . Nie mogę również non stop siedzieć na forum i odpowiadać. Nie ma wielu imprez tego typu na które można legalnie przyjechać. My staramy się zapewnić zabawe dla każdego. Podczas treningów można sobie poupalać a na koniec dnia sprawdzić się starając się o jak najlepszy czas.

Nic subtelnie nie przemilczamy i będe starał się na bieżąco odpowiadać na pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy partnerami z AK Rzemieślnik przy organizacji tej imprezy

 

Z tytułu wyraźnie wynika: Puchar ......i AK Rzemieślnik, szkopuł w tym, że AK Rzemieślnik nie bardzo wie że organizuje jakiś Puchar....sorki, ale naprawdę przerasta to moją percepcję.... :smile: kiedy i gdzie następne imprezy, żeby nie dublować, bo dobrze by było robić imprezy na zmianę, żeby skorzystać z każdej możliwości pojeżdżenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniqai i ReceAndrally.pl przestańmy się wygłupiać! Jaką konkurencje tu widzicie ? Nas stać na to, żeby pojeździć nawet samym na tym torze! Mam cztery subaraki cywilne i dziadzia rajdka i przy okazji imprezy Verta dowiedziałem się ,że istnieje to fantastyczne forum , na którym nareszcie spotkałem normalnych ludzi nie handel obleśny ,jak to zwykłem mówić ,czy wszędobylską chorą komercjęi miliony reklam. Ludzie nie dajcie się zwariować ,posłuchajcie starszych panów i zachowajcie wspaniałe zasady, które tu panują , też prowadzę firmę tak jak i emotorsport i setki innych forumowiczów i mamy potrzeby marketingowe tak jak wszyscy ,ale tu nie oto chodzi,tu w doborowym towarzystwie super się bawię i odpoczywam realizujac swoja pasję i romans z Subaru ! spójrzcie na naszą propozycje spotkania forumowego . Znajdziecie tam nasze strony komercyjne ? Regulaminy na własnych świecących komercją stronach firmowych? Podpieranie się autorytetami, które mogą mieć z tego tytułu potężne kłopoty? Narażanie forum i forumowiczów na szczególną uwagę specy od niepalnych majtek! Mam prawie 30 lat licencję podobnie jak emotorsport i wszystkie przepisy PZM w jednym palcu ,i chcemy uchronić Was i innych od kłopotów, mówię to jako forumowicz, prawnik i Wasz kolega. Może dostanie mi się od starszych forumowiczów za pyskowanie, ale nie mówcie tu o konkurencji dwóch imprez, bo wystarczy spojrzeć na obydwie propozycje i widać wyraźnie różnicę w celach i intencjach. Dziś zamieściłem nasz regulamin na forum przeczytaj go sobie ,a zauważysz jak ważymy każde słowo żeby nie wyświadczyć sobie i forumowiczom niedźwiedziej przysługi. To nazywa się szacunek i odpowiedzialność a, nie konkurencja ! Na koniec proponuje Ci forumowy kolego, pełną anonimową pomoc przez PW w organizowaniu SPOTKAŃ FORUMOWYCH za absolutną darmochę w kwestiach merytoryczno prawnych, jeżeli oczywiście masz takie intencje jak my. Wyciągam do Ciebie rękę ! przybij piątkę i bawmy się razem !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniqai i ReceAndrally.pl przestańmy się wygłupiać! .........Na koniec proponuje Ci forumowy kolego, pełną anonimową pomoc przez PW w organizowaniu SPOTKAŃ FORUMOWYCH za absolutną darmochę w kwestiach merytoryczno prawnych, jeżeli oczywiście masz takie intencje jak my. Wyciągam do Ciebie rękę ! przybij piątkę i bawmy się razem !!!!!!!

 

Przepraszam ale nie zrozumiałem chyba do końca przekazu tej wiadomości.

Czy chodzi o to że mamy na stronie logo naszej firmy ? Czy to ,że chcemy jako firma związana z motoryzacją stworzyć możliwość do rywalizacji między różnymi autami i różnymi kierowcami to źle ? Nie mam umieszczać tu tej informacji >? O co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cztery subaraki cywilne i dziadzia rajdka ...Mam prawie 30 lat licencję.. mówię to jako forumowicz, prawnik i Wasz kolega..pomoc przez PW w organizowaniu SPOTKAŃ FORUMOWYCH

I mniemanie że wiesz wszystko NAJ. Z całym szacunkiem ale tym postem potwierdziłeś mi że nawet nie pochyliłeś się nad tym by z uwagą przeczytać mojego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...