Skocz do zawartości

wielkość felgi dojazdowej?


OlekGDY

Rekomendowane odpowiedzi

W zwiazku z instalacja gazowa skurczylo mi sie miejsce w bagazniku i nosze sie z zamiarem zakupu dojazdowki.

Czy ktos moze mi doradzic, pomoc, jakiej minimalnie wielkosci dojazdowke mozna zalozyc na tylnia os do Legacy kombi 2002 rok?

Z jakiego auta mozna dobrac dojazdowke tak aby offset i rozstaw srub pasowal?

Wiem ze na przednia os pewnie bedzie wieksza ale jesli kiedykolwiek zlapie kapcia z przodu to zdejme kolo z tylu a na tyl wrzuce dojazd. Taki jest plan! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee dlaczego zakładasz, że

ze na przednia os pewnie bedzie wieksza

z tego co kojarzę, masz takie same koła z przodu i z tyłu. Więc i dojazdówka jest taka sama na przód i na tył...

Jak chcesz mam dojazdówkę nówkę od Imprezy 2000 wolnego ssaka. Seryjna opona to 185/65/14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie nie musi być tej samej średnicy ! To jet automat , więc może na tył założyć nawet innego rozmiaru - pod warunkiem , że włoży w odpowiednie miejsce bezpiecznik . W automacie to nie problem rozłączyć osie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie musi być tej samej średnicy ! To jet automat , więc może na tył założyć nawet innego rozmiaru - pod warunkiem , że włoży w odpowiednie miejsce bezpiecznik . W automacie to nie problem rozłączyć osie .

 

ale i tak ma chyba dość duże koła, największa dojazdówka do Subaru ma 17cali i jest od STI :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnica dojazdówki nie ma żadnego znaczenia jeśli zrobi tak jak kombinuje na początku . Może wozić z sobą każdą z identycznym rozstawem śrub . Mam takiego OBK i po włączeniu bezpiecznika auto jest przednionapędowe .

 

[ Dodano: Sro Cze 24, 2009 9:07 pm ]

Seryjne opony , to chyba 215/60/16 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...