Jump to content

wielkość felgi dojazdowej?

OlekGDY
 Share

Recommended Posts

W zwiazku z instalacja gazowa skurczylo mi sie miejsce w bagazniku i nosze sie z zamiarem zakupu dojazdowki.

Czy ktos moze mi doradzic, pomoc, jakiej minimalnie wielkosci dojazdowke mozna zalozyc na tylnia os do Legacy kombi 2002 rok?

Z jakiego auta mozna dobrac dojazdowke tak aby offset i rozstaw srub pasowal?

Wiem ze na przednia os pewnie bedzie wieksza ale jesli kiedykolwiek zlapie kapcia z przodu to zdejme kolo z tylu a na tyl wrzuce dojazd. Taki jest plan! :)

eee dlaczego zakładasz, że

ze na przednia os pewnie bedzie wieksza

z tego co kojarzę, masz takie same koła z przodu i z tyłu. Więc i dojazdówka jest taka sama na przód i na tył...

Jak chcesz mam dojazdówkę nówkę od Imprezy 2000 wolnego ssaka. Seryjna opona to 185/65/14

• 2 weeks later...

Dojazdówka musi być tej samej średnicy co koła w aucie, bo jak założysz inną, rozsadzisz skrzynię. Nie podałeś rozmiaru swoich kół, a z tego co wiem, na Forum jest kilku fachowców, ale nie żadnej wróżki...... :lol:

Guest IRAZU

Panowie nie musi być tej samej średnicy ! To jet automat , więc może na tył założyć nawet innego rozmiaru - pod warunkiem , że włoży w odpowiednie miejsce bezpiecznik . W automacie to nie problem rozłączyć osie .

Panowie nie musi być tej samej średnicy ! To jet automat , więc może na tył założyć nawet innego rozmiaru - pod warunkiem , że włoży w odpowiednie miejsce bezpiecznik . W automacie to nie problem rozłączyć osie .

ale i tak ma chyba dość duże koła, największa dojazdówka do Subaru ma 17cali i jest od STI :lol:

Guest IRAZU

Średnica dojazdówki nie ma żadnego znaczenia jeśli zrobi tak jak kombinuje na początku . Może wozić z sobą każdą z identycznym rozstawem śrub . Mam takiego OBK i po włączeniu bezpiecznika auto jest przednionapędowe .

[ Dodano: Sro Cze 24, 2009 9:07 pm ]

Seryjne opony , to chyba 215/60/16 ?