Jump to content

spoiler Sti '02


Grzehoo
 Share

Recommended Posts

Pytanie. Czy ktos Wie jak orginalnie powinien być mocowany? U mnie jest chyba z 7 (lub więcej) śrub + nakrętka. problem w tym, ze leci mi z pod tych srub woda do bagara. Czy całą "półke powinno sie jeszcze uszczelnic silikonem czy czyms takim, czy nie? Może ktoś ma jakies fotki z montarzu.

Pytanie numer dwa: jaki jest problem, żeby odsunąć "półkę" troszeczke bardziej do tyłu. http://www.scoobyphotos.com/subaru-impr ... ge_thumb=1

Cos kiedys ktoś próbował coś takiego zrobić??

Dzięki za pomoc.

Grze.

Link to comment
Share on other sites

A pytanie numer 1?

W poprzednim WRXie miałem lekko poluzowaną jedna nakrętkę i trochę stamtąd podciekało - dokręcenie pomogło, ale to był naleśnik(niski)

W obecnym STi spojler przy predkościach powyżej 140 dosyć mocno pracował i stukał. Przy zdejmowaniu okazało sie że śruby nie były jakoś specjalnie mocno dokręcone, a przyklejona oryginalna taśma z gąbką (dookoła na krawędziach dolegajacych do klapy) jest mocno wygnieciona i miejscami odchodzi. Taśma dwustronna szer i cm załatwiła sprawę. Wszystkie śruby powinny oryginalnie posiadać (pomiędzy klapą a spojlerem) gumowe podkładki/uszczelki. Może ktoś kiedyś zdejmował spojler i zapomniał którejś włożyć :?:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nie wiem czy to dobre miejsce na to pytanie ale chciałbym się dowiedzieć czym się różnią sprężyny odbijające klapę bagażnika zamontowane w WRXie od tych w STI (2003r). Zamontowałem wyższy spoiler Kaminari i teoretycznie powinienem wymienić sprężyny, bo klapa bagażnika nie odbija po pociągnięciu za linkę. Czy te sprężyny różnią się tylko grubością?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź. Rozumiem, że ich kształt jest dokładnie taki sam? Będzie trzeba chyba podpiłować trochę rowki w których te sprężyny leżą, bo te obecne są tam na styk.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...