Skocz do zawartości

spoiler Sti '02


Grzehoo

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie. Czy ktos Wie jak orginalnie powinien być mocowany? U mnie jest chyba z 7 (lub więcej) śrub + nakrętka. problem w tym, ze leci mi z pod tych srub woda do bagara. Czy całą "półke powinno sie jeszcze uszczelnic silikonem czy czyms takim, czy nie? Może ktoś ma jakies fotki z montarzu.

Pytanie numer dwa: jaki jest problem, żeby odsunąć "półkę" troszeczke bardziej do tyłu. http://www.scoobyphotos.com/subaru-impr ... ge_thumb=1

Cos kiedys ktoś próbował coś takiego zrobić??

Dzięki za pomoc.

Grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytanie numer 1?

W poprzednim WRXie miałem lekko poluzowaną jedna nakrętkę i trochę stamtąd podciekało - dokręcenie pomogło, ale to był naleśnik(niski)

W obecnym STi spojler przy predkościach powyżej 140 dosyć mocno pracował i stukał. Przy zdejmowaniu okazało sie że śruby nie były jakoś specjalnie mocno dokręcone, a przyklejona oryginalna taśma z gąbką (dookoła na krawędziach dolegajacych do klapy) jest mocno wygnieciona i miejscami odchodzi. Taśma dwustronna szer i cm załatwiła sprawę. Wszystkie śruby powinny oryginalnie posiadać (pomiędzy klapą a spojlerem) gumowe podkładki/uszczelki. Może ktoś kiedyś zdejmował spojler i zapomniał którejś włożyć :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem czy to dobre miejsce na to pytanie ale chciałbym się dowiedzieć czym się różnią sprężyny odbijające klapę bagażnika zamontowane w WRXie od tych w STI (2003r). Zamontowałem wyższy spoiler Kaminari i teoretycznie powinienem wymienić sprężyny, bo klapa bagażnika nie odbija po pociągnięciu za linkę. Czy te sprężyny różnią się tylko grubością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...