Skocz do zawartości

Jak zminimalizowac bujanie OBK z USA model 2005...


Matej

Rekomendowane odpowiedzi

...założyłeś ten przód i jest zmiana czy na razie jedynie wiesz, że jest taki model plugnplay? Bo się zastanawiam - jak tył tak się poprawił, to teraz przód zaczął mi przeszkadzać...

Narazie tylko "wiem", bo ani ja, ani Carfit nie miał czasu na zabieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...założyłeś ten przód i jest zmiana czy na razie jedynie wiesz, że jest taki model plugnplay? Bo się zastanawiam - jak tył tak się poprawił, to teraz przód zaczął mi przeszkadzać...

Narazie tylko "wiem", bo ani ja, ani Carfit nie miał czasu na zabieg.

 

Aha. Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem amory z tyłu po 280 zł za szt firmy kayaba czy jakos tak

 

gazowe czy olejowe ? , bo cena 280 , jest mega :idea: :shock: wręcz nierealna jak za gazowe :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak jest z tym przodem bo mię pływa za bardzo po wymianie tyłu - a lubię czuć gdzie samochód jedzie :D

...i nie odwołuję się do turbodziadka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak jest z tym przodem bo mię pływa za bardzo po wymianie tyłu - a lubię czuć gdzie samochód jedzie

Budżet mam aktualnie lekko nadszarpnięty, dlatego wstrzymuje się z wymianą przednich amortyzatorów, które są jeszcze OK ;) Proponuję wycieczke do Nowego Sącza.....żebym nie musiał być królikiem doświadczalnym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak jest z tym przodem bo mię pływa za bardzo po wymianie tyłu - a lubię czuć gdzie samochód jedzie

Budżet mam aktualnie lekko nadszarpnięty, dlatego wstrzymuje się z wymianą przednich amortyzatorów, które są jeszcze OK ;) Proponuję wycieczke do Nowego Sącza.....żebym nie musiał być królikiem doświadczalnym :mrgreen:

 

Na razie pytałem z ciekawości - moje przody tez są zdrowe tylko - relatywnie - zbyt miękkie. Może po wakacjach zostanę królikiem doświadczalnym u E12.

...no i wtedy oczywiście podzielę się opinią.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

Odgrzanie prawie 10 - cio letniego kotleta, moze byc nie smaczne, ale uporalem z problemem bujania w wersji US, i chcialbym zostawic info dla potomnych.

 

W naszym OBK 2007 2.5i zainstalowalem przednie i tylnie stabilizatory Rallitek, z lacznikami Kartboy - to poprawilo zachowanie auta w zakretach, ale bujanie zostalo.  Dopiero wymiana amortyzatorow na KYB excel g do Outbacka 2003 lub 2004 (USDM) w polaczeniu ze sprezynami Rallitek lifting - przod i Overload - tyl poprawily znaczaco zachowanie auta w kazdych warunkach.  Dodam ze auto stoi 2.5 cm wyzej dzieki sprezynom.  Zbieznosc udalo sie ustawic bez cudowania ze srubami.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...