Skocz do zawartości

Dziadki i Turbodziadki łączcie się


Siela

Rekomendowane odpowiedzi

Siela napisał/a:

MIKKI napisał/a:

Siela, zmieniasz te podpisy, ale wciąż błądzisz

Powinno być BF5

 

 

ja mam BC5.. serio.

 

 

A ja nie

 

który masz rok produkcji?

 

[ Dodano: Sro Cze 24, 2009 4:15 pm ]

u mnie rowniez jest BC5, sedany chyba tak maja

aaa no właśnie :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te A grupowe Legacy były strasznymi kotami ale trzeba przyznać, że ta wersja po liftowa prezentuj się dużo lepiej z wyglądu. Szkoda, że na jej bazie nie budowano A grupy. Chyba, że pojedyńcze egzemplarze. Ma ktoś może foty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te A grupowe Legacy były strasznymi kotami ale trzeba przyznać, że ta wersja po liftowa prezentuj się dużo lepiej z wyglądu. Szkoda, że na jej bazie nie budowano A grupy. Chyba, że pojedyńcze egzemplarze. Ma ktoś może foty?

 

Lift czy drugi gen? bo 1993 to już chyba pierwsze egzemplarze 2 generacji? No i 1994 debiut Imprezy i chyba wszyscy się przerzucili na lżejszą budę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grupowa buda, którą jest wyżej na zdjęciach to jest pierwsza generacja. Ta którą ma np Przemek, Mikki czy ja to jest lift pierwszego gena, który produkowany (sprzedawany) był napewno w 92, 93 i 94 roku. Druga generacja to dopiero kolejny (ten bardziej obły) model którego pierwsze egzemplarze wyszły także w 1994 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no różnice przecież widać gołym okiem :) Spójrz chociaż by na mój podpis i foty które sam wkleileś to zobaczysz różnice w wyglądzie przedniej częsci nadwozia. :) a z tyłu są one także widoczne. Co do technicznych spraw to nie wiem czy jakieś były. Były? Halo panowie eksperci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... cholera ich wie, co w tych rajdówkach przerabiają :mrgreen: Czyli co? Grill i zderzak zmieniony? Wielkiej różnicy nie ma.

 

[ Dodano: Czw Cze 25, 2009 10:23 am ]

No wiem, wiem, że drugi to już obły bardziej ;-) A czym się różni 1 gen przed liftem od tego po?

http://en.wikipedia.org/wiki/Subaru_Leg ... generation)#1992_facelift_and_other_changes

 

No to z grubsza tak jak napisałem ;-)

 

Tak czy siak, wychodzi na to, że ostatnie rajdowe Legacy to takie, jakie widać na zdjęciach, bo od sezonu 1994 Prodrive już budował Imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnie rajdowe Legacy to takie, jakie widać na zdjęciach

 

Mówisz, jak rozumiem, o tych zamieszczonych przeze mnie :cool:.

 

:mrgreen:

 

Jedyne dobre zdjęcie z Twoim to to, jak stoisz bokiem i ja się zbliżam :mrgreen:

 

PS. Oklej swojego, bo ten biały lakier ładnie wygląda, a tryb jazdy do jakiego jest przeznaczony, szybko go zniszczy.

 

Może jakieś Colinowe tele-morele? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazik, ja to pytanie zauważyłem, ale nie jestem rajdowcem, dlatego nie odpowiedziałem :).

 

Ale jeśli mogę Ci pomóc, powiem:

- kupiłem najtańsze nowe kubły na rynku - Bimarco. Słabo trzymają, ale przynajmniej są nowe i niewypierdziane :twisted:, a jak się zapnie szelki - jest bardzo w porządku;

- podobnie pasy: kupiłem na Allegro najtańsze możliwe trzycalowe, czteropunktowe. O tu: http://allegro.pl/item627735899_pasy_sz ... lamra.html . Sprawują się naprawdę dobrze. Materiał jest dużo cieńszy niż sparco, które mam w STI, dużo mniej precyzyjnie działa klamra (przy zapinaniu; przy rozpinaniu na szczęście nie :twisted:), ale na okazjonalne pojeżdżawki się sprawdzają 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tu nie kokietuj :twisted::twisted:

Wiadomo jest ze Legacami jeżdzą sami rajdowcy :mrgreen::mrgreen:

 

Dzienks, własnie o taki konkret mi chodziło.

A te Bimarco to za płytkie są, że nie trzymają czy jak? Bo właśnie o nich myślałem jako wersji economic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...