Skocz do zawartości

Dziadki i Turbodziadki łączcie się


Siela

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, hugo napisał:

Kogoś z forum?

Choć czytając w opisie, że przepływka szwankuje w ej18 to raczej nie.:D

https://m.olx.pl/d/oferta/subaru-legacy-CID5-IDJRjwf.html

Czy wersje fwd mają takie same mocowania z tyłu na sanki itp. jak awd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2021 o 13:58, gumas_72 napisał:

Zgadnij kto go kupił :biglol:

nie nie ja

Czyżby @Oktan?

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 28.05.2017 o 10:36, gumas_72 napisał:

PW co by nie zaśmiecać

 

Toyo Proxes 195/50 R16 R888 zakupione :yahoo:

 

Jak się na tym rozmiarze jeździło? 

 

Masz jakieś foto?

 

Ze slickami w rozmiarze 16'' dość cienko jest. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
4 godziny temu, herrkam napisał:

Koledzy, ma ktoś na sprzedaż ramki klamki drzwi kierowcy wewnątrz - najlepiej niebieskie jakieś....? 

Jest szansa że znajdę, ale niezobowiązujący wpis to jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Za radą kolegi Frisco (dziękuję) przeniosłem swojego posta z początku lipca z działu technicznego legacy do tego wątku, mając nadzieję, że może podpowiecie mi coś w kwestiach w nim podniesionych. Każda informacja będzie mile widziana. Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki.
 

Cześć. 
Jestem posiadaczem tego złomka z załączonego obrazka. Do pełni szczęścia brakuje mi kilku Waszych porad i paru drobnych elementów i chciałbym zapytać, może ktoś ma lub wie gdzie można je pozyskać i jak rozwiązać bolączki przedmiotu mojego uwielbienia :-).
1. połamałem osłonę przeciwsłoneczną po stronie pasażera i szukam takiej.
2. szukam wysuwanej, teleskopowej antenki. Rozumiem, że oryginał jest pewnie niedostępny, ale może znacie jakieś sprawdzone zamienniki - widziałem takie na ebayu, ale nie wiem czy są warte uwagi.

3. szukam także nakładki na klakson kierownicy momo

4. czy wiecie, czy jakieś radio było oferowane jako standard do tego auta?
5. Może wiecie czy można dopasować jakieś wkłady zamków, łącznie ze stacyjką. Niestety lata zrobiły swoje i boję się, że za chwilę, któregoś bębna nie przekręcę.
6. Fotele przednie - mam prawie 2 metry wzrostu i obecnie muszę mocno pochylać fotel, a głowę trzymać tuż pod szybą szyberdachu. Czy jest jakiś fotel, który możnaby przeszczepić by obniżyć siedzisko?
Rozważę każdą opcję, łącznie z jakimś customowym rozwiązaniem. 

To tak na dobry początek, bo na szczęście na razie, odpukać, nie mam większych zmartwień z moim staruszkiem.
Będę wdzięczny za wszelkie pomoc i mądrości.

Jarek

legacy_.jpg

Foto: IG @sadmansdiary

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, clamence napisał:

6. Fotele przednie - mam prawie 2 metry wzrostu i obecnie muszę mocno pochylać fotel, a głowę trzymać tuż pod szybą szyberdachu. Czy jest jakiś fotel, który możnaby przeszczepić by obniżyć siedzisko?

 

 

Fotele z GC8, GT lub jeszcze lepiej ze STi sporo obniżają pozycje za kierownicą. Operacja wymiany zajmuje pół godzinki max. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, clamence napisał:
 
Za radą kolegi Frisco (dziękuję) przeniosłem swojego posta z początku lipca z działu technicznego legacy do tego wątku, mając nadzieję, że może podpowiecie mi coś w kwestiach w nim podniesionych. Każda informacja będzie mile widziana. Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki.
 

Cześć. 
Jestem posiadaczem tego złomka z załączonego obrazka. Do pełni szczęścia brakuje mi kilku Waszych porad i paru drobnych elementów i chciałbym zapytać, może ktoś ma lub wie gdzie można je pozyskać i jak rozwiązać bolączki przedmiotu mojego uwielbienia :-).
1. połamałem osłonę przeciwsłoneczną po stronie pasażera i szukam takiej.
2. szukam wysuwanej, teleskopowej antenki. Rozumiem, że oryginał jest pewnie niedostępny, ale może znacie jakieś sprawdzone zamienniki - widziałem takie na ebayu, ale nie wiem czy są warte uwagi.

3. szukam także nakładki na klakson kierownicy momo

4. czy wiecie, czy jakieś radio było oferowane jako standard do tego auta?
5. Może wiecie czy można dopasować jakieś wkłady zamków, łącznie ze stacyjką. Niestety lata zrobiły swoje i boję się, że za chwilę, któregoś bębna nie przekręcę.
6. Fotele przednie - mam prawie 2 metry wzrostu i obecnie muszę mocno pochylać fotel, a głowę trzymać tuż pod szybą szyberdachu. Czy jest jakiś fotel, który możnaby przeszczepić by obniżyć siedzisko?
Rozważę każdą opcję, łącznie z jakimś customowym rozwiązaniem. 

To tak na dobry początek, bo na szczęście na razie, odpukać, nie mam większych zmartwień z moim staruszkiem.
Będę wdzięczny za wszelkie pomoc i mądrości.

Jarek

legacy_.jpg

Foto: IG @sadmansdiary

Jarku czy ja dobrze widzę że to mój były ???:wub:

W końcu odebrany? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, chojny napisał:

 

 

Fotele z GC8, GT lub jeszcze lepiej ze STi sporo obniżają pozycje za kierownicą. Operacja wymiany zajmuje pół godzinki max. 

Prawie dobrze prawisz, ale tylko gc8 każdy model z kubełkowym. Z GD STi już są wyżej zawieszone niestety i jest pozorna oszczędność miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Oktan napisał:

Prawie dobrze prawisz, ale tylko gc8 każdy model z kubełkowym. Z GD STi już są wyżej zawieszone niestety i jest pozorna oszczędność miejsca.

 

GC8 nie GD przecież. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chojny napisał:

 

GC8 nie GD przecież. 

Pisałeś o STi i dwuznacznie to zabrzmiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chojny napisał:

 

Dobrze że wyjaśniłeś. ;)

Wyjaśniłem to co źle napisałeś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...