Jump to content

Dziadki i Turbodziadki łączcie się

Recommended Posts

W dniu 21.11.2020 o 11:43, barbapapa11 napisał:

Można się było domyśleć, gdzie był robiony :OO:

I kto jest zjadaczem był z kiełbasą :lol:

Oktan podwawelska czy krakowska? :P

Szybko wrócił na rynek - pół roku?

https://www.olx.pl/oferta/subaru-legacy-91r-b-g-CID5-IDHuyML.html#99984d1359;promoted

• Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

W sumie to się wam pochwalę, bo dzis swoim analogowym gacorkeim oklepałem na Służewcu superwozy za worek siana 

A to tak se nieskromnie wrzucę jako zwycięzca generalki, choć łatwe to nie było  lecz dziadunio odrzucił laskę i pobiegł gdzie chciałem  

BTW         

Posted Images

9 minut temu, gumas_72 napisał:

I kto jest zjadaczem był z kiełbasą :lol:

Oktan podwawelska czy krakowska

Śląska panie Śląska:biglol:

9 minut temu, gumas_72 napisał:

Nawet nie pół..

4 minuty temu, frisco napisał:

a już myślałem że wróciłeś do dziada;)

Plejady silnie mi siedzą w głowie to fakt- jeszcze Twój znajomy mnie odwiedził w waw- co się naśliniłem i zatęskniłem 2x mocniej:upside-down-face_1f643-small:

25 minut temu, frisco napisał:

Czyżby @legacy4ever? Bo jak on podjechał swoim dziadem to się nie dziwię że sentyment wrócił;)

dokładnie! Do tego ilość super smaczków w jednym wozie przekroczyła moje wewnętrzne normy:krecka_dostal:

Dziękuję w imieniu Dziadka, że go tak chwalicie :D mam nadzieję, iż nie strzeli focha z tego powodu.

Korzystając z okazji chciałbym podziękować @hugo za szybką i dobrze zapakowaną paczkę. Dzięki niemu Dziadek jest znowu na chodzie (czytaj: hamuje) :thumbup:

• Thanks 1
1 godzinę temu, legacy4ever napisał:

Dziękuję w imieniu Dziadka, że go tak chwalicie :D mam nadzieję, iż nie strzeli focha z tego powodu.

Korzystając z okazji chciałbym podziękować @hugo za szybką i dobrze zapakowaną paczkę. Dzięki niemu Dziadek jest znowu na chodzie (czytaj: hamuje) :thumbup:

Ty przestań być taki skromny bo Dziadek sam się taki nie zrobił ;)

Tak tylko wrzucę info- jakby ktoś szukał namiaru na blendę do dziadka sedana z wersji japońskiej- to na p.w. mogę podrzucić informację gdzie jest mi znana jedna sztuka.

Teraz, Dymian napisał:

Tak tylko wrzucę info- jakby ktoś szukał namiaru na blendę do dziadka sedana z wersji japońskiej- to na p.w. mogę podrzucić informację gdzie jest mi znana jedna sztuka.

Poproszę!

Witajcie. Szukam Kpl uszczelki Pod prawą pokrywę zaworów i separator oleju do dziada turbo, tylko oryginały- może ktoś ma na stanie? I jedna krótką śrubę do pokrywy zaworów. W ASO nie ma od ręki a jest potrzebne na tzw gwałt, pozdro 

54 minuty temu, BladyFranek napisał:

Witajcie. Szukam Kpl uszczelki Pod prawą pokrywę zaworów i separator oleju do dziada turbo, tylko oryginały- może ktoś ma na stanie? I jedna krótką śrubę do pokrywy zaworów. W ASO nie ma od ręki a jest potrzebne na tzw gwałt, pozdro 

Z A P O M N I J :)

Czekaj z aso albo składaj na sylikon jak pilne, potem poprawisz.

W dniu 8.12.2020 o 23:11, Oktan napisał:

Z A P O M N I J :)

Czekaj z aso albo składaj na sylikon jak pilne, potem poprawisz.

Dzięki za szybkie info, Adamski Łomianki miał ori. Złożone, polatane ;-) Macie kogoś od nadkoli do polecenia w WWA?

78E5F04D-1C8C-4A89-AF97-40E17CDB1B02.jpeg

W dniu 11.12.2020 o 01:09, BladyFranek napisał:

Dzięki za szybkie info, Adamski Łomianki miał ori. Złożone, polatane ;-) Macie kogoś od nadkoli do polecenia w WWA?

78E5F04D-1C8C-4A89-AF97-40E17CDB1B02.jpeg

Nieporęt czy Zegrze. No chyba, że masz dużo w worku pitosu to kazdy w Warszawie :)

13 godzin temu, gumas_72 napisał:

Nieporęt czy Zegrze. No chyba, że masz dużo w worku pitosu to kazdy w Warszawie :)

Nieporęt i Zegrze mam blisko od siebie, jakiś konkret ? :-) ? Święta idą, pitos przejął Mikołaj ;-)