Skocz do zawartości

Dziadki i Turbodziadki łączcie się


Siela

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz zimowy projekt prawie skończony. zostało jeszcze parę szczegółów,ale technicznie wydaje się być wszystko OK. testowo pojechaliśmy w miniony weekend w Tarmac Masters jako 0 ,ale kolejne starty będą już normalne z pomiarem czasu.

pozdrawiam. 

104817509_3115831878455777_160466985293241385_o.jpg

104872807_3115829918455973_7854516398147943651_o.jpg

Edytowane przez wojtas.
  • Super! 4
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wojtas. napisał:

Nasz zimowy projekt prawie skończony. zostało jeszcze parę szczegółów,ale technicznie wydaje się być wszystko OK. testowo pojechaliśmy w miniony weekend w Tarmac Masters jako 0 ,ale kolejne starty będą już normalne z pomiarem czasu.

pozdrawiam. 

104817509_3115831878455777_160466985293241385_o.jpg

104872807_3115829918455973_7854516398147943651_o.jpg

Pokaż tył  tego kundelka ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wojtas. napisał:

Nasz zimowy projekt prawie skończony. zostało jeszcze parę szczegółów,ale technicznie wydaje się być wszystko OK. testowo pojechaliśmy w miniony weekend w Tarmac Masters jako 0 ,ale kolejne starty będą już normalne z pomiarem czasu.

pozdrawiam. 

 

 

Oklejenie a'la Elonex wygląda naprawdę świeżo. 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, chojny napisał:

 

 

Oklejenie a'la Elonex wygląda naprawdę świeżo. 

 

 

  

Taki był plan od początku. Niestety zabrakło czasu,żeby zrobić detale,ale mam nadzieję ,że niedługo będzie już komplet.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wojtas. napisał:

  

Taki był plan od początku. Niestety zabrakło czasu,żeby zrobić detale,ale mam nadzieję ,że niedługo będzie już komplet.

 

Detale robią robotę. Też miałem w planie Stefana robić w Elonexa ale jak się trafił Rothmans to zostajemy z Rothmansem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, chojny napisał:

 

Detale robią robotę. Też miałem w planie Stefana robić w Elonexa ale jak się trafił Rothmans to zostajemy z Rothmansem. 

Juz myślałem że będą dwa Elonexy a mój trzeci :biglol:

 

W takim razie ja zostanę biały bieluśki :D

 

4 minuty temu, wojtas. napisał:

 

Oktan, tył też jest zmieniony,ale zdjęć n

ie mam. :mrgreen:

specjalnie dla Ciebie zrobię dzisiaj. ;)

Czekam :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, chojny napisał:

 

Detale robią robotę. Też miałem w planie Stefana robić w Elonexa ale jak się trafił Rothmans to zostajemy z Rothmansem. 

 

Będą jeszcze daszki,mimo że u Richard-a był wlot centralny,deska też jest zmieniona,ale nie jest wierną kopią oryginały. Mam świadomość ,że to taki kundel,ale zawsze chciałem mieć Legacy zrobionego na przedlifta i powoli się robi. Może z czasem jeszcze zrobimy silnik jak należy,ale niestety to wór dolarów...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wojtas. napisał:

 

Będą jeszcze daszki,mimo że u Richard-a był wlot centralny,deska też jest zmieniona,ale nie jest wierną kopią oryginały. Mam świadomość ,że to taki kundel,ale zawsze chciałem mieć Legacy zrobionego na przedlifta i powoli się robi. Może z czasem jeszcze zrobimy silnik jak należy,ale niestety to wór dolarów...

 

Daszki skąd brałeś? Mam z nimi wielki dylemat czy robić czy nie robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, gumas_72 napisał:

Oktan jak chcesz dla ciebie mogę sie pobawić we własny Twój projekt oklejenia :)

Pożyjemy zobaczymy, póki co po kilku latach chłosty należy mu się duże spa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chojny napisał:

 

Daszki skąd brałeś? Mam z nimi wielki dylemat czy robić czy nie robić.

 

Daszki mamy od Palonki. Baliśmy się tych rosyjskich i węgierskich,a te z GB są drogie.

Montujemy je ze świadomością ,że jak będzie deszcz to trzeba się uszczelniać srebną taśmą.:mrgreen:

Przejeździliśmy parę sezonów bez nawiewu i jest dramat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wojtas. napisał:

 

Daszki mamy od Palonki. Baliśmy się tych rosyjskich i węgierskich,a te z GB są drogie.

Montujemy je ze świadomością ,że jak będzie deszcz to trzeba się uszczelniać srebną taśmą.:mrgreen:

Przejeździliśmy parę sezonów bez nawiewu i jest dramat...

 

Chyba z nim rozmawiałem. Mi się najbardziej podobają te z Rosji od FORCE Dreams - Antonenko, są najwyższej jakości, już z nim rozmawiałem ale jakoś nie mogę się ostatecznie przemóc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, chojny napisał:

 

Chyba z nim rozmawiałem. Mi się najbardziej podobają te z Rosji od FORCE Dreams - Antonenko, są najwyższej jakości, już z nim rozmawiałem ale jakoś nie mogę się ostatecznie przemóc. 

O jakich kwotach mówimy ? Może zamawiając dołożę się na komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, chojny napisał:

 

420$ za parę z przesyłką. 

 

 

I tym samym mnie namówiłeś żebym zrobił je sobie sam :)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250$ bym przełknął. Ale są ważniejsze wydatki jak daszki do wentylacji . Oczywiście dla mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Oktan napisał:

250$ bym przełknął. Ale są ważniejsze wydatki jak daszki do wentylacji . Oczywiście dla mnie ;)

 

Mam dokładnie ten sam dylemat. Szajsu nie chce a wydać z zakupem, montażem, malowaniem 3-4 tysie za dwa "plastiki" to jakoś mam opory. Wolę sobie uchylić okno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chojny napisał:

 

Mam dokładnie ten sam dylemat. Szajsu nie chce a wydać z zakupem, montażem, malowaniem 3-4 tysie za dwa "plastiki" to jakoś mam opory. Wolę sobie uchylić okno. 

 

moje leżą u Konrada,dzisiaj dokładniej je poogldam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...