Skocz do zawartości

Dziadki i Turbodziadki łączcie się


Siela

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, qbutek napisał:


Automatyczne wysuwanie anteny radiowej.

no tak- a ja mam dziwadło, bo mam antenę w słupku A- oglądając galerię na google i przeglądając działy tu na forum drugiego takiego nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dymian Dachowa antena była stosowana tak samo jak szyby na korbkę - w wersjach słabiej wyposażonych (GL) oraz w wyścigowych RS type R/RA. Elektryczna antena była w GX i RS/GT/Turbo. Przyciskiem oddzielnym elektryczna antena sterowana była a wersji europejskiej, a w amerykańskiej wysuwała się automatycznie po włączeniu radia, w japońskiej chyba też ale nie jestem pewien na 100% bo tam jest jakiś extra guzik na radiu, ale nie pamiętam do czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję do pożyczenia lub najlepiej kupienia pilnie dwie części do poliftowego dziadka:

1. Blendę na pokrywę bagażnika bez miejsca na tablicę rejestracyją. Bez znaczenia czy od RS czy z amerykańskiej wersji.

2. Zderzak tylny od sedana. Najlepiej z miejscem na rejestrację, ale nie koniecznie.

 

 

Sprawa pilna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, qbutek napisał:

Poszukuję do pożyczenia lub najlepiej kupienia pilnie dwie części do poliftowego dziadka:

1. Blendę na pokrywę bagażnika bez miejsca na tablicę rejestracyją. Bez znaczenia czy od RS czy z amerykańskiej wersji.

2. Zderzak tylny od sedana. Najlepiej z miejscem na rejestrację, ale nie koniecznie.

 

 

Sprawa pilna.

Szkoda,  że nie możesz pobrać wymiarów (bo pewnie o to chodzi) bez demontażu to byś na bemowo podskoczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Miis napisał:

Pytanko:

Czy  fotele STI z Buga 2002 będą pasowały p&p do dziada?


Raczej tak, bo montowałem u siebie z 2007 roku.

Może być delikatnie przekrzywiony z tylu, bo mocowania tylne się ciut różnią wysokością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje, ale najlepiej wsadzić z GT 99/00 EU czyli kierowcy z regulacją siedziska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Miis napisał:

Pytanko:

Czy  fotele STI z Buga 2002 będą pasowały p&p do dziada?

Hej. Ja mam zamontowane pasujące z Wrx’a 2001 ale niestety RHD. Czy macie wiedzę nt. Przełożenia/ bezpiecznego przerobienia podstaw siedzeń RHD aby regulacja była jak EU/LHD? Bo teraz jest tak, ze ja siedze wyżej a pasażer ma regulacje :( gdzieś kiedyś o takim modzie czytałem ale nie mogę namierzyć speca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BladyFranek napisał:

Hej. Ja mam zamontowane pasujące z Wrx’a 2001 ale niestety RHD. Czy macie wiedzę nt. Przełożenia/ bezpiecznego przerobienia podstaw siedzeń RHD aby regulacja była jak EU/LHD? Bo teraz jest tak, ze ja siedze wyżej a pasażer ma regulacje :( gdzieś kiedyś o takim modzie czytałem ale nie mogę namierzyć speca


Najsensowniej jest dorwać fotel lubcale siedzisko od EU o tym samym kształcie i przełożyć swoją gąbkę j poszycie do tamtego.


Ja u się tak zrobiłem i mam już oba regulowane.

 

Pokaż foto foteli.

Edytowane przez qbutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2020 o 17:43, qbutek napisał:

Poszukuję do pożyczenia lub najlepiej kupienia pilnie dwie części do poliftowego dziadka:

1. Blendę na pokrywę bagażnika bez miejsca na tablicę rejestracyją. Bez znaczenia czy od RS czy z amerykańskiej wersji.

2. Zderzak tylny od sedana. Najlepiej z miejscem na rejestrację, ale nie koniecznie.

 

 

Sprawa pilna.

Nadal sprawa pilna? 

_20200603_080226.thumb.JPG.a531ed67823bfabdd10586719ceed0f2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, hugo napisał:

Szukam rury łączącej kolektor wydechowy z tłumikiem środkowym do Antyka NA. 

 Chyba musisz dorobić, bo z używki ciężki temat dobrą ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł!

Pytanie odnośnie zawieszenia do turbodziada ;)

Setup mam zdefiniowany: AGX od Imprezy GT+ H&R dedykowane do Legacy Turbo

Jakie górne mocowania nabyć? Jakieś doświadczenia, czego unikać?

Czy H&R tylne mają stożkową górę czy nie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, chojny said:

Wiecie może jaki gwint ma gałka zmiany biegów w subaru? Czy można gdzieś dostać tulejki gwintowane pod taki gwint?

 

Element oznaczony na zdjęciu. 

 

 

IMG_3251.JPG

W dziadzie jest 12x1.25

na alledrogo są np. takie:

https://allegro.pl/oferta/tuleja-gwintowana-t2-m12x1-25-mm-8570363228?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

 

Edytowane przez Miis
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Miis napisał:

 

Impreza ma inny gwint? A na short shifterach jaki jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...