Skocz do zawartości

Dziadki i Turbodziadki łączcie się


Siela

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, gumas_72 napisał:

FWD, jest w ogłoszeniu. 

Wisiał na oto już z rok temu. 

Czeka na amatora, jak sądzę... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam w legacy 1 lift kombi wsadzonego 2.0 turbo (swap z kompem ori, licznik skala 260. Buda z VIN to 1.8), niestety buda zgniła i mechanicznie jest to szrot już stojący 2 lata (silnik przepalany). Jedyną wartością jest silnik i skrzynia, no może przeniesienie napędu. Kupiłem teraz od Bawarczyka sedana legacy 1, 2.0 - tez w manualu i po lifcie i chce przełożyć te 2.0T z kombi.  Prośba o oferty lub info gdzie lub kto i za ile się podejmie przeszczepu. Sprzęgło w 2.0T do zrobienia. zostawiam w rozliczeniu silnik 2.0 (przebieg 175TKM) i pewnie skrzynie oraz może ktoś weźmie na graty budę kombi na resztę nadających się tematów jak nie to jedzie na kasacje. Będę   wdzięczny za zwrotkę, moja lokalizacja wwa, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem po drodze prawie i oglądałem to

https://www.olx.pl/oferta/subaru-legacy-2x2-2gx-z-lpg-warto-5000pln-ostateczna-cena-CID5-IDC8gsL.html

 

Czarny dawca totalny szrot, jedynie ten silnik i skrzynia może sie nada, maska ok a zderzak ulep, reszta blachy złom.

Borodwy, biorca, nadkola do robienia jak i progi z tyłu, drzwi tylko jedne w zasadzie ok, błotnik jeden się nada a drugi może do odratowania, niestety kielichy tylne też do poważnej naprawy na już, wnętrze nie najgorsze, szyber pęknięty, zaklejony silikonem, wokół dachu też.

Aha cały byl już lakierowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem gdzie na autoscout 2.2 GX za 3,5k jełro tyle że bez skór, sporo przyznaje, ale ładnie wyglądał i chyba wolałbym takiego niż walkę z kielichami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, BladyFranek napisał:

Witajcie. Mam w legacy 1 lift kombi wsadzonego 2.0 turbo (swap z kompem ori, licznik skala 260. Buda z VIN to 1.8), niestety buda zgniła i mechanicznie jest to szrot już stojący 2 lata (silnik przepalany). Jedyną wartością jest silnik i skrzynia, no może przeniesienie napędu. Kupiłem teraz od Bawarczyka sedana legacy 1, 2.0 - tez w manualu i po lifcie i chce przełożyć te 2.0T z kombi.  Prośba o oferty lub info gdzie lub kto i za ile się podejmie przeszczepu. Sprzęgło w 2.0T do zrobienia. zostawiam w rozliczeniu silnik 2.0 (przebieg 175TKM) i pewnie skrzynie oraz może ktoś weźmie na graty budę kombi na resztę nadających się tematów jak nie to jedzie na kasacje. Będę   wdzięczny za zwrotkę, moja lokalizacja wwa, pozdrawiam

A ten swap z 1.8 na 2.0 turbo kto Ci robił? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten swap z 1.8 na 2.0 turbo kto Ci robił? 
Pewnie tak kupiony był. Znając tendencje do gnicia karoserii

Wysłane z mojego mądrzejszego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Oktan napisał:

Znalazłem gdzie na autoscout 2.2 GX za 3,5k jełro tyle że bez skór, sporo przyznaje, ale ładnie wyglądał i chyba wolałbym takiego niż walkę z kielichami :)

Ja szukałem 2 lata sedana. No ma mankamenty ale naprawdę jest spod bawarskiego kocyka :) ps. uważałbym na oferty z ES. Są przygotowani na fraud. Sam bym się nadział ale wylukalem ze oferent wstawił stare foty tego bordowego legacy T z Wrocławia co jest teraz na autoscout za 10555 EUR. Zgłaszaliśmy froda i w końcu po kilku razach gość odpuścił ( bo kladl ogłoszenie od nowa na innych portalach) A jakie piękne maile pisał :) poza tym koszty transportu z ES... ja trochę miałem fart - na lohr się podpiąłem do PL i jakos to wyszło całość poniżej tausenda jurandow ze spychowa ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2020 o 15:07, BladyFranek napisał:

Witajcie. Mam w legacy 1 lift kombi wsadzonego 2.0 turbo (swap z kompem ori, licznik skala 260. Buda z VIN to 1.8), niestety buda zgniła i mechanicznie jest to szrot już stojący 2 lata (silnik przepalany). Jedyną wartością jest silnik i skrzynia, no może przeniesienie napędu. Kupiłem teraz od Bawarczyka sedana legacy 1, 2.0 - tez w manualu i po lifcie i chce przełożyć te 2.0T z kombi.  Prośba o oferty lub info gdzie lub kto i za ile się podejmie przeszczepu. Sprzęgło w 2.0T do zrobienia. zostawiam w rozliczeniu silnik 2.0 (przebieg 175TKM) i pewnie skrzynie oraz może ktoś weźmie na graty budę kombi na resztę nadających się tematów jak nie to jedzie na kasacje. Będę   wdzięczny za zwrotkę, moja lokalizacja wwa, pozdrawiam

Cześć, temat już ogarnięty, nieaktualne, w przyszłym tygodniu zaczynamy. Dzięki za wsparcie zainteresowanych. A oto jak biorca konczyl trasę z Niemiec przez Leszno do Wwa, na szytkach :-)

2486DDBA-8A1E-46D5-ACA8-6A4A73B0B963.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, BladyFranek napisał:

Cześć, temat już ogarnięty, nieaktualne, w przyszłym tygodniu zaczynamy. Dzięki za wsparcie zainteresowanych. A oto jak biorca konczyl trasę z Niemiec przez Leszno do Wwa, na szytkach :-)

2486DDBA-8A1E-46D5-ACA8-6A4A73B0B963.jpeg

Poszukaj sobie w Nielegalu mojego wątku o Rothmansie (założonego przeze mnie, bo teraz należy już do chojnego) gdzie taki swap jest opisany. Myślę, że znajdziesz tam parę cennych wskazówek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, gumas_72 napisał:

Nie wiem czy to Jako turbokombi czy ludzi obok ale stoi na Mechaników 11 - turbo dziad kombi bordo

stoi to duze słowo - no stan opłakany, szkoda. ps:jedyne co to wnetrze i maska z wlotem do uratowania

A Ty gdzieś tam zabłądził?:o

Dawaj foto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasło do nielegala brzmi TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Pan Dziedzic napisał:

Co było nie tak ? 

Gumas mas ciężkas nogas i pewnie dużo spalas gazas :biglol:

  • Dzięki! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BladyFranek napisał:

Dzięki za podpowiedz, kopałem całe forum z 30

minut i nie znalazłem tego opisu... do nielegala chce jakieś hasło którego nie mam a chojny ma tyle tego ze do jutra nie znajdę :) masz może jakiś link czy pomysł jak to znaleźć ? Z góry dzięki 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...