Skocz do zawartości

Dziadki i Turbodziadki łączcie się


Siela

Rekomendowane odpowiedzi

Gazik, nie wiem jak to jest z tymi fotelami Bimarco, ale mam wrażenie, że każde są inne :roll:

Mój fotel kierowcy - Futura, nie ma i nigdy nie miał homologacji, i jest szerszy od niby takich samych foteli z homologacją. Z fotelem pasażera jest tak samo, tylko na odwrót :mrgreen: tzn. mam Experta, który może nawet jeszcze ma aktualną homologację i wydaje mi się, że jest on węższy od Exportów bez homo... zresztą od Futury też. Nie wiem czy to jest reguła, a moje wyjątki ją tylko potwierdzają :wink: , ale proponuję Ci, jeśli jest to możliwe, przed kupnem wpasować się w konkretny taboret.

Jak napisałem powyżej jeżdżę w Futurze i bardzo mi to krzesło pasi, mimo że mogłoby być ciut ciaśniejsze (ważę niespełna 80kg przy 187cm wzrostu), ale po spięciu pasami (takimi jakie wkleił Przemeq) jest git :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego juz odpicowałem :) Niestety podłaczając radio, którego w efekcie nie udało mi się podłączyc przestało działać mi oświetlenie deski :( Jestem taki zły na siebie, że szok. Poza tym Legac przeżył 1000 kilometrów, które zrobiłem przez cztery dni jadąć, jeżdząc między oesami i wracając na i z Rajdu Polski. Teraz już wiem, że kocham Turbowiśnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael napisał/a:

bo od sezonu 1994 Prodrive już budował Imprezy.

 

 

Już w 93 budował Imprezy (w RAC'93 Vatanen już jechał Imprezą).

 

Vatanen jechal pierwszy raz Impreza juz w 1000 Lakes 93 :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:)

 

Wiecie że było LEGACY RS RA?

http://www.decal-co.com/out-flat/variation-e.html

 

Kozacko wygląda ten:

liberty_01.jpg

liberty_02.jpg

liberty_03.jpg

 

On mnie zmotywował, żeby doinwestować swojego:)

To LIBERTY RS z Australi, wszystkie miały tam zamknięty blok silnika i chyba jeszcze kilka innych pierdół lepszych od Legacy Turbo na Europę.

W Australii dużo takich doinwestowanych Liberty ale ten mi się najbardziej podoba.

 

Jeden gościu, robi tam chipy do Legacy, nazywa się Adrian VOS. Coś jak polarperformance do imprezy 94-96. Mój powinien dotrzeć w przyszłym tygodniu:) Napiszę jak się sprawuje antyk z tym chipem ale podobno mega róznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja :oops:

 

Amator... :roll:

 

 

:mrgreen:

 

robi tam chipy do Legacy, nazywa się Adrian VOS. Coś jak polarperformance do imprezy 94-96. Mój powinien dotrzeć w przyszłym tygodniu:) Napiszę jak się sprawuje antyk z tym chipem ale podobno mega róznica.

 

O, ciekawe. Ciekawe też, czy do mojego byłoby sens to montować - a może już coś podobnego tam jest? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq masz już jakiegoś chipa?? Ja pisałem do wszystkich, który robią chipy do Imprezy. Problem jest w sterowaniu pompą od IC. Jak włożysz chip od Imprezy to przestaje pompować... trzeba przerabiać wtedy.

Tu jest link do filmiku porównaniem osiągów z chipem i bez:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wygląda tak:

Obrazek

Wyprodukowany luty 93

 

bardzo elegancki :) Dobre zestawienie kolorystyczne :)

 

[ Dodano: Pią Lip 03, 2009 8:48 pm ]

 

dzięki za bardzo przydatny link do strony ? :) Masz tego więcej?

 

[ Dodano: Pią Lip 03, 2009 8:49 pm ]

Kozacko wygląda ten:

 

 

 

o to mój już niedługo będzie tak wyglądał :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...