Skocz do zawartości

Dziadki i Turbodziadki łączcie się


Siela

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyslałem, że warto założyć temat dla tych, którzy używają Subaru Legacy Turbo głównie te produkowane do 94 roku :) Zobaczymy ile TurboLegaców jest na forum i kto jakiego antyka ma :) Zdjęcia mile widziane :) Oczywiście można kierować jakieś pytania do właścicieli i wymieniać się spostrzeżeniami. Na luzie ;) Bo od technicznych spraw jest inny dział :)

 

Przemeq pokaż swojego odnowionego antyka :)

 

 

(str. 73 dywagacje o modach zawieszenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam pytanie :P Za jaka kwote mozna kupic zadbanego Legaca z tych lat. Jakie sa koszty utrzymania Turbodziadka (o spalanie nie pytam), przede wszystkim koszty czesci itp :) Student jestem i dobrze gdyby czesci drogie nie byly, a moze zamienilbym swoja Corbine na takie autko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mało tego jest na naszym rynku i z roku na rok ceny nieznacznie spadają. Teraz 11-13k to standardowa cena za antyka (seryjnego) ale w jakim on bedzie stanie tego juz nie wiadomo. Nie znaczy to, że nie da się kupić taniej albo drożej, to jest średnia cena z moich obserwacji na allegro a często sprawdzam rynek turbodziadków bo jestem na ich punkcie totalnie zakrecony. Trzeba brać pod uwage, że to stare auto i oprócz tego, że może być jedzony przez rudzielca to po prostu trzeba będzie poświęcać mu więcej uwagi niż świeższemu autu. A jeśli chodzi o części - kiedys słyszalem od kogoś kto uzytkował Legaca, że powinno się go naprawiać tylko oryginalnymi częściami a te są drogie ale może niech się właścicele sami wypowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ceny to to co powiedział Buncol555 jest prawdą. Takie są mniej wiecej koszta zakupu. Co do kosztów utrzymania to zależy. Jeżeli jezdzisz nim normalnie (nie w KJSach i nie upalasz często) to koszty są mniej więcej takie jak w przypadku GTka lub troche taniej. Z dostępem do częsci nie ma większego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wrzucajcie fotki swoich turbodziadów

 

To jest słuszna koncepcja :) Wrzucać wrzucać! Ja swojego też niedługo wrzuce :)

 

[ Dodano: Nie Cze 14, 2009 11:20 pm ]

turbodziadków leśnikowych

 

o leśnikowcy niech sobie swój temat założą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najładniejszy jest mój.

 

Ale Wam nie pokażę, bo Wam będzie przykro.

 

O.

 

:mrgreen:

 

pokaż pokaż

 

Najładniejszy to on może jest ale z tych co w KJSach jeżdzą :D

 

Bo najładniejszy to jest mój :D

 

O! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmienił nazwę tematu na Turbodziadki leczcie się ;-) Zwłaszcza Przemeq, bo kto to widział takiego paścia malować :cool:

 

Za to Mikki ewidentnie spędza całe wolne dnie w photoshopie, bo ta jego krypa na żywo nie robi tak dobrego wrażenia jak na tym zdjęciu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...