Jump to content

Seryjny downpipe + 3" cat back ?? Da radę ??

jaRek
 Share

Recommended Posts

Czy do seryjnego wydechu da radę założyć p&p 3" catback? Wiem, że w przypadku przejscia 3" -> 2,5" potrzebna jest redukcja a co w przypadku gdy zwiększamy średnice ? Czy flansza z seryjnego downpipe'u będzie pasować do tej 3" z centrpipe'a?

Generalnie czy jest sens kupować 3" catback do reszty wydechu seryjnej i z jakimi przeróbkami się to bedzie wiązało :mrgreen:

Wiem, że w przypadku przejscia 3" -> 2,5" potrzebna jest redukcja a co w przypadku gdy zwiększamy średnice ?

a jak myślisz? :mrgreen: Trzeba będzie "rozszerzyć" przy flanszy seryjny wydech do 3".

Czy flansza z seryjnego downpipe'u będzie pasować do tej 3" z centrpipe'a?

To zależy, ja spotykałem się już z różnym flanszami- w swoim customowym wydechu tez musiałem dorabiać. Mówimy oczywiście o flanszy łączącej CP z DP.

Generalnie czy jest sens kupować 3" catback do reszty wydechu seryjnej

moim zdaniem nie, za duża różnica w wielkościach.

Poszukaj wydechu 2,5" albo zmień już cały z downpipem

Ja mam 3" u siebie cat back z seryjnym DP i teraz zastanawiam sie nad 3"DP i mam pytanko czy jesli go zaloze musze robic remap(wiem ze lepiej by bylo jesli by byl)ale czy bez niego moge latac bez zadnych problemow... :wink:

dzieki

Ja mam 3" u siebie cat back z seryjnym DP i teraz zastanawiam sie nad 3"DP i mam pytanko czy jesli go zaloze musze robic remap(wiem ze lepiej by bylo jesli by byl)ale czy bez niego moge latac bez zadnych problemow... :wink:

dzieki

Remap konieczny przy TBE jesli chcesz sobie autem pojezdzic i go nie popsuc.

dzieki

Remap wskazany, ale niekonieczny (jeżeli masz sprawny samochód).

wiec chyba sie wstrzymam narazie z kupnem DP :cry: bo nie mam kasy na remap :razz: a czy ktos moze mi powiedziec na jaki powinienem zmienic uppipe 2.5" czy 3" ???

• 2 weeks later...
moze mi powiedziec na jaki powinienem zmienic uppipe 2.5" czy 3" ???

Ja się nie znam, ale zostawiłbym 2,5 cala :wink:

Podczepię się z pytankiem: orientuje się ktoś czy downpipe z JDM pasuje do EU Spec? oczywiście mówię o tym samym roczniku.

Pozdrawiam,

Karol