Jump to content

zakup OBK II, czy TTTM?

Rilo
 Share

Recommended Posts

Szukam OBK II, oglądałem już dwa egzemplarze dokładniej (przebieg 165 i 200 kkm) i...:

- czy drzwi od kierowcy tak w każdym "siadają?" przy otwieraniu drzwi w oglądanych egezmplarzach drzwi po prosty "spadały" o jakieś 0,5 cm... czy to jest jakiś proces który trwa nadal, czy raz się opuściło i tak będzie - czyli się tym nie przejmować?

- czy tapicerka alcantra ma prawo po 165 kkm zniszczyć się do tego stopnia, że wygląda jak zmoczona papierowa etykieta z butelki, którą ktoś próbował usunąć "wałkując ją"

- pedał hamulca (w AT) skrzypi przy ruszaniu, no może nie sam pedał...

- co do pękającej blendy tylnej i "brania" oleju już wyczytałem...

Guest IRAZU

1.Tapicerka - ona tak wygląda bo ktoś prał ją na mokro .

2.Drzwi - ja mam 180kkm od roku 2000 i żadne drzwi nie opadły , widziałem kilka sztuk i nigdzie nie opadały .

3.Hamulec nie skrzypi .

4.Blenda jest cała i nie przecieka .

5. O olej toczyłem spór , ale naprawdę robię piętnaście kkm od wymiany do wymiany bez zaglądania na bagnet .

Nie jestem jednak pewien , o którym modelu piszesz .

Znam ludzi , którzy mają egzemplarze z roku 1998 i nie mieli żadnych problemów , choć zrobili ponad 300kkm. Może auto o które pytasz ma większy przebieg ?

Drzwi - u mnie 240 tys. i drzwi ok.

Hamulec nie skrzypi, a blenda pękła tydzień temu :(.

Olej wymieniam co 10 tysięcy i nie bierze w ogóle. Ile się naleje tyle jest przy wymianie.

z tym, że ja mam rocznik 2001.

Pozdrawiam

dzięki chłopaki,

samochód który ma 165 kkm ma udokumentowany przebieg, rocznik 2000, serwisowany w ASO, (są pieczątki) ale mam wrażenie, że nie był lekko traktowany, bo był samochodem służbowym, używanym w najgorszym mieście, Warszawie :mrgreen:

Osoba która nim jeździła miała chyba ciężką nogę - w mieście nie udało mu się zejść poniżej 15 litrów a w trasie poniżej 11...