Skocz do zawartości

zakup OBK II, czy TTTM?


Rilo

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam OBK II, oglądałem już dwa egzemplarze dokładniej (przebieg 165 i 200 kkm) i...:

- czy drzwi od kierowcy tak w każdym "siadają?" przy otwieraniu drzwi w oglądanych egezmplarzach drzwi po prosty "spadały" o jakieś 0,5 cm... czy to jest jakiś proces który trwa nadal, czy raz się opuściło i tak będzie - czyli się tym nie przejmować?

- czy tapicerka alcantra ma prawo po 165 kkm zniszczyć się do tego stopnia, że wygląda jak zmoczona papierowa etykieta z butelki, którą ktoś próbował usunąć "wałkując ją"

- pedał hamulca (w AT) skrzypi przy ruszaniu, no może nie sam pedał...

- co do pękającej blendy tylnej i "brania" oleju już wyczytałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Tapicerka - ona tak wygląda bo ktoś prał ją na mokro .

2.Drzwi - ja mam 180kkm od roku 2000 i żadne drzwi nie opadły , widziałem kilka sztuk i nigdzie nie opadały .

3.Hamulec nie skrzypi .

4.Blenda jest cała i nie przecieka .

5. O olej toczyłem spór , ale naprawdę robię piętnaście kkm od wymiany do wymiany bez zaglądania na bagnet .

Nie jestem jednak pewien , o którym modelu piszesz .

Znam ludzi , którzy mają egzemplarze z roku 1998 i nie mieli żadnych problemów , choć zrobili ponad 300kkm. Może auto o które pytasz ma większy przebieg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki,

samochód który ma 165 kkm ma udokumentowany przebieg, rocznik 2000, serwisowany w ASO, (są pieczątki) ale mam wrażenie, że nie był lekko traktowany, bo był samochodem służbowym, używanym w najgorszym mieście, Warszawie :mrgreen:

Osoba która nim jeździła miała chyba ciężką nogę - w mieście nie udało mu się zejść poniżej 15 litrów a w trasie poniżej 11...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...