Skocz do zawartości

Montaż klimatyzacji


Siela

Rekomendowane odpowiedzi

Klima-Car na ul. Granicznej 17a w Mysiadle. Nie slyszalem na nich narzekania a i blisko chyba masz do nich. Mysle, ze bez problemu ogarna temat. :cool:

 

Tak, firme znam ;) pewnie skończy się to wizytą u nich ale mysląłem, że może ktoś ma doświadczenia konkretnie z Legacem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kombinuje, żeby od Przmeqa z Legaca wymontować :mrgreen: ale jak nie bedzie mi chciał oddać to kto wie może bym się do Ciebie zgłośił po Twoją :D

 

[ Dodano: Pią Cze 12, 2009 3:43 pm ]

Instalacja powinna być p&p

 

tak uważasz? Też mi się tak wydaje bo to nie jest żaden climatronic żeby go trzeba było do kompa podpinać nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Legacy Turbo 1994 rok i chciałbym w nim zamontować klimę? Czy ma ktoś może takie doświadczenia za sobą i wie co i jak trzeba ogarnąć? Jest to w ogóle możliwe? Dzieki za wszelkie uwagi.

przekładałem klimę do wolnego ssaka i jest to zabawa p'n'p: wszystkie wtyczki są na miejscu, nawet włącznik A/C jest ukryty pod zaślepką. Warto pamiętać o przełożeniu od dawcy przekaźników: 4 kwadratowe idą do puszki bezpieczników pod maską i jeden okrągły nad schowkiem pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kombinuje, żeby od Przmeqa z Legaca wymontować

 

Pomyślimy, pogadamy... :mrgreen:

 

no trzeba będzie ;)

 

[ Dodano: Sob Cze 20, 2009 7:38 pm ]

Mam Legacy Turbo 1994 rok i chciałbym w nim zamontować klimę? Czy ma ktoś może takie doświadczenia za sobą i wie co i jak trzeba ogarnąć? Jest to w ogóle możliwe? Dzieki za wszelkie uwagi.

przekładałem klimę do wolnego ssaka i jest to zabawa p'n'p: wszystkie wtyczki są na miejscu, nawet włącznik A/C jest ukryty pod zaślepką. Warto pamiętać o przełożeniu od dawcy przekaźników: 4 kwadratowe idą do puszki bezpieczników pod maską i jeden okrągły nad schowkiem pasażera.

 

wielkie dzięki za tą informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...