Jump to content

Aukcja Pomocy Na Plejadach

Oskar
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Dzięki wsparciu SIP i P.Witoldowi Rogalskiemu, a także kierowcom i pilotom rajdowym, podczas VI Zlotu Plejad zorganizujemy aukcję i zbiórkę funduszy na dalszą i niezbędną rehabilitację. W biurze zlotu stać będzie urna do której, będzie można wrzucić dowolną kwotę, odebrać cegiełkę/kupon która podzielona jest na dwie części, jedna część trafia do losowania, druga zostaje dla Państwa jako dowód do odebrania nagrody. W ten sposób pomożecie Państwo

zebrać fundusze na dalszą rehabilitację i leczenie. Podczas wieczornego koncertu odbędzie się aukcja i losowanie. Do wygrania na prawdę wyjątkowe nagrody! :cool: Wiem co mówie :grin:

Zapraszam wszystkich, mam nadzieję że przybędziecie licznie! Pozdrawiam Oskar :smile:

Dla tych których nie będzie, a chcieli by pomóc podaję adres mojej strony, tam znajdziecie wszystkie potrzebne info www.oskar.blox.pl

Poniżej przykładowy kupon i plakat

kupony.th.jpg plakatt.th.jpg

Oskar, fajnie!

znaczy, ten osobnik bedzie licytowal....

Oskar, powodzenie akcji zapewnione, do kompletu jeszcze Herrkam (ten to dopiero licytuje...)

:twisted::mrgreen:

Jak zagwarantujesz ze kupony bdzie na scenie losowac mila piekna Pani w krotkiej blekitnej spodniczce posiadajaca 2 fakultety i waska specjalizacje to tym bardziej zdopinguje to chetnych :mrgreen:

Jak zagwarantujesz ze kupony bdzie na scenie losowac mila piekna Pani w krotkiej blekitnej spodniczce posiadajaca 2 fakultety i waska specjalizacje to tym bardziej zdopinguje to chetnych :mrgreen:

Tak mhm.... :)\

Powodzenia Oskar.