Jump to content

hałas


maciek i paweł
 Share

Recommended Posts

Tez wybieram sie do serwisy z moim OBK 3,0 . przejechane 20 000 i przy lekkim poruszeniu kierownicą w lewo czy w prawo słychać inny dzwiek, lekkie wibracje przekładają sie na płytę podłogową. Ogólnie jest zdecydowanie głośniej w samochodzie, cos jak w zony Yarisie, wszsytko słychać. Przy zdjęciu nogi z gazu przy 80-90 km/h słychać głosne uuuuuuuu. Zobaczymy czy ja przewraźliwiony jestem czy faktycznie cos jest na rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

Guest IRAZU
W 2.0 D (16tyś) powyżej 70 km/h pojawia się nieprzyjemne buczenie, które już przy lekkim skręcie w prawo(tylko) znika.Dodam, że nie pochodzi od silnika. czy ma ktoś jakiś pomysł?

Przód , tył , lewa , prawa stroną ? Daj więcej informacji . Może przy wyższych prędkościach przechodzi ? itd

Link to comment
Share on other sites

Guest IRAZU

Z tych informacji naprawdę trudno coś diagnozować - to jak pytać wróżki . Ponieważ auto jest nowe , to trudno zakładać awarię . Jedyne co przychodzi mi do głowy , to opony . Jeszcze biorę pod uwagę łożysko koła , albo dyfra . Bez przejażdżki chyba nikt ci nie pomoże .

Link to comment
Share on other sites

U mnie tak buczało. Jak jechałem po łuku w lewo, to buczało mniej lub wcale, natomiast w prawo - buczało bardziej. Myślałem, że opony, okazało się, że łożysko po stronie pasażera.

 

W przypadku kończącego się łożyska, po podniesieniu auta "na luzie" pokręć kołem trzymając rękę na sprężynie amortyzatora - czuć takie specyficzne mrowienie. Nie wiem jak to opisać, ale jak będzie, to na pewno rozpoznasz. Na drugim kole ze sprawnym łożyskiem sprężyna podczas kręcenia koła nie mrowiła.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To napisz jeszcze który to serwis jest mało kompetentny. Miałem jechać do serwisu ze swoim hałasem ale jak na złość w tym dniu zachowywał się cicho........

Link to comment
Share on other sites

No i sprawdzone. Łożysko. Swoją droga to troche dziwne, że przy 20 000 pada łozysko, teraz czekamy na nowe łozysko aż doturla się z Niemiec

 

[ Dodano: Czw Lip 23, 2009 8:04 pm ]

I po sprawie, serwis szybko zamówił piastę i wymienił, teraz chodzi jak ta lala

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...