Skocz do zawartości

I love this game :)


kaczor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 826
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak to? Do tej pory pisali, ze od grudnia moze zacząć grać ?

 

Rok - tyle potrzeba aby wrócił bezpiecznie.

To będzie początek play-offs.

CHI będzie już "w dupie" - wiec jaki sens ryzykować.

 

 

Polecam: http://bt.davka.info/torrents/dzajant2/12.10.19-NBA%20[2012.10.16]%20Open%20Court.mp4.torrent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O f*ck... Jakos miałem przekonanie, ze na początku roku moze juz zacznie sie pojawiać na parkiecie. Do tego zero wzmocnień, a raczej osłabienie, za różowo to nie bedzie. Cóż, zostaje mi MIA i OKC. No i nasz Hammer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O f*ck... Jakos miałem przekonanie, ze na początku roku moze juz zacznie sie pojawiać na parkiecie. Do tego zero wzmocnień, a raczej osłabienie, za różowo to nie bedzie. Cóż, zostaje mi MIA i OKC. No i nasz Hammer :)

 

Niestety nie widzę szans na playoffs dla PHX.

Obejrzałem pre-seson z SAC i wyglądało to żałośnie - zbieranina średniaków :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwiska faktycznie nie powalają... Nie widziałem jeszcze ich gry, ale na pewno tez potrzebują meczów, żeby sie poznać i zgrać. Ale szału raczej nie bedzie. Szkoda, ze Marcin gdzieś nie poszedł, bo są dobre drużyny bez centra i fajnie by go było oglądać w playoffs grającego o cos poważnego.

 

-- Pn paź 22, 2012 10:13 am --

 

Howard zadebiutował w końcu w Lakers, którzy na 6 kontrolnych meczów przegrali... sześć :) :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam dokładnie, cos ok 99 euro za cały sezon zapłaciłem bodajże. Ale wszystkie mecze dostępne kiedy tylko chcesz + ich skróty, bo wiadomo, ze każdego nie będziesz oglądał. U mnie przede wszystkim rewelacyjnie sprawdziło sie na iPadzie, bo jest specjalna aplikacja i mozna sobie mega wygodnie oglądać co sie chce i nie trzeba siedzieć przed tv, tylko mozna wieczorkiem do wyrka i kosza zapodac przed snem :)

Naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku chyba cos lekko ponad 5 naszych stówek wychodzi, jak za drogo to zawsze można zrobić zrzutę z kumplem, tak jak my w zeszłym roku z wawrzonem i działa. Jedyny minus to nie mozna oglądac razem, jednego wywala. Wawrzon miał małe dzieciaki, nadal je zresztą ma 8) , więc oglądał w nocy, czyli kłopotu nie było. Jakość HD, można oglądać mecze z dni poprzednich więc rewelacja. W tym roku tez bierzemy league pass :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem cały poprzedni sezon. Kosztowało (tak mi się wydaje, coś ok 400-500zł) za cały sezon, z playoff'ami i finalem, na iPadzie na przykład rewelacja. Praktycznie mi się nie cięło, możesz oglądać każdy cały mecz, lub skróty na ok 10-15 minut, wszystko w HD. Można było też płacić kredytówką "na raty", co miesiąc coś ok 100zł.

 

Bardzo polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...