Skocz do zawartości

I love this game :)


kaczor

Rekomendowane odpowiedzi

Torrenty, konkretne adresy mogę wysłać z domu na PW
będę wdzięczny :grin:

 

[ Dodano: Wto Cze 09, 2009 5:21 pm ]

z konkursem wsadów sie spóźniłeś o 10 kilo czyli z 2 lata
spóźniłeś się o brakujące z 10 cm wzrostu' date=' albo o 25 lat w trenowaniu skoczności[/quote'] panowie, spoko, myślałem tylko o rekreacyjnym streetballu, poruszać się trzeba - wysiąść z samochodów :!: :roll: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 826
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To czego szukałem znalazłem w pewnej części , reszta chyba wywalona, mam nadzieje że bez VHSów

 

Każdy w koszulce hehehe , ale w podstawówce nie mając pieniędzy po ich zakupie na nic innego trzeba było szanować

 

Najstarszy jaki znalazłem

 

09062009002.th.jpg

 

i jeszcze kilka

09062009003.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. anakinsky

2. beben

3. adamusmax

4. Przemeq

5. marro

6. Durbos

Cytat:

Forumowy wschód-zachód?

a potem konkurs trójek i wsadów

 

trójki to może jeszcze ale z konkursem wsadów sie spóźniłeś o 10 kilo czyli z 2 lata :mrgreen:

 

 

Ja ostatni raz też jakieś 15kilo temu, teraz ledwie do obręczy doskakuję :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. anakinsky

2. beben

3. adamusmax

 

kurcze poruszalbym sie - ostatni raz w kosza gralem z 10 lat temu :oops: ale podobno takich rzeczy sie nie zapomina

 

Ale tu się nie da stać na bramce. :razz:

 

[ Dodano: Sro Cze 10, 2009 12:02 am ]

1. anakinsky

2. beben

3. adamusmax

4. Przemeq

5. marro

6. wawrzon

7. Durbos

8. Hogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za młodu nie odpuściłem żadnego meczu na DSFie, nawet gdy był w środku nocy a w czasie finałów czy weekendu All-Star Game nieprzytomy długo chodziłem jak zombie

 

dokladnie tak, teraz tylko na mecz All star udaje mi sie czasem wstac, reszta z powtorek i nagran

 

a pamiętacie taki kanał jak ScreenSport?

 

pamietam, sporo na nim kosza bylo, faktycznie po zmianie wlasciciela ucielo sie momentalnie

 

[ Dodano: Sro Cze 10, 2009 10:43 am ]

trójki to może jeszcze ale z konkursem wsadów sie spóźniłeś o 10 kilo czyli z 2 lata

 

W moim przypadku spóźniłeś się o brakujące z 10 cm wzrostu, albo o 25 lat w trenowaniu skoczności :).

ja ostatnią paczke na wymiarowy kosz zrobiłem z 10 kilo temu, co i tak przy naciąganym 180 cm wzrostu i prawie 90 kg (teraz odrobina wiecej :twisted: ) smiesznie wyglądalo. Teraz wyżywam sie przed domem, gdzie kosz mam troche blizej ziemi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jordan wiecznie żywy. :mrgreen:

 

http://www.sport.pl/celebrities/1,85636 ... dana_.html

 

[ Dodano: Sro Cze 10, 2009 10:55 am ]

To i ja mogę trochę pobiegać

1. anakinsky

2. beben

3. adamusmax

4. Przemeq

5. marro

6. wawrzon

 

Jakby co, to dajcie znać gdzie gracie. Wpadnę zrobić meksykańską falę. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnią paczke na wymiarowy kosz zrobiłem z 10 kilo temu, co i tak przy naciąganym 180 cm wzrostu i prawie 90 kg
to ile Ty masz (miałeś) dosiężnego :?: :shock: Bo ja mam podobne gabaryty (mniej ważę) ale normalną piłką do kosza to nigdy załadować mi się nie udało...
Teraz wyżywam sie przed domem' date=' gdzie kosz mam troche blizej ziemi[/quote'] znaczy się zapraszasz do siebie...? :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest good idea - beben jestesmy u Ciebie w sobote na meczyka
yyy..., a może next week? bo w ten weekend mnie nie ma... no nie grajcie beze mnie, no! :evil:

 

w nastepny łykend to bedziem walczyc w slomczynie :mrgreen:

taaa, a potem u Michaela... :???:

anyway - nie grajcie beze mnie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi palec też się już zrasta, lekarz "zaproponował" żebym jeszcze tak ze dwa tygodnie poczekał z graniem w kosza, ale jeśli będzie trzeba to zaryzykuję :twisted: . U mnie niedaleko domu na Madalińskiego róg Kazimierzowskiej ostatnio jakieś wypasione boiska otworzyli i do 22 są nawet oświetlane. Jak wrócę do Wawy to obadam sprawę bo nawet jakieś takie pawilony postawili, może szatnia, może prysznic? Obadam po weekendzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnią paczke na wymiarowy kosz zrobiłem z 10 kilo temu, co i tak przy naciąganym 180 cm wzrostu i prawie 90 kg
to ile Ty masz (miałeś) dosiężnego :?: :shock: Bo ja mam podobne gabaryty (mniej ważę) ale normalną piłką do kosza to nigdy załadować mi się nie udało...
Teraz wyżywam sie przed domem' date=' gdzie kosz mam troche blizej ziemi[/quote'] znaczy się zapraszasz do siebie...? :razz:

 

Muszę potwierdzić.

 

Ledwo, ledwo alu mu się parę razy udało

 

Ale to faktycznie było z jakieś 30 kilo temu.

 

Teraz kosz ma w domu na takiej wysokości że się nie musi nawet od ziemi odrywać, co w jego przypadku już nie jest łatwe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi palec też się już zrasta, lekarz "zaproponował" żebym jeszcze tak ze dwa tygodnie poczekał z graniem w kosza, ale jeśli będzie trzeba to zaryzykuję :twisted: . U mnie niedaleko domu na Madalińskiego róg Kazimierzowskiej ostatnio jakieś wypasione boiska otworzyli i do 22 są nawet oświetlane. Jak wrócę do Wawy to obadam sprawę bo nawet jakieś takie pawilony postawili, może szatnia, może prysznic? Obadam po weekendzie.

 

w razie czego po meczyku wpadniemy do Ciebie na odswiezke :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne boiska tuz obok siebie i w odroznieniu od boiska ze sztuczna trawa do nogi, to te tartanowe do kosza stoja puste, prawie nikt tam nie gra. Tyle, ze nie ma zaplecza prysznicowego... (ale za to rzut pilka od kosza jest sklepik z napojami) :mrgreen:

 

to ja dokonczymy w razie czego :mrgreen:

Bede poza zasiegiem :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne boiska tuz obok siebie i w odroznieniu od boiska ze sztuczna trawa do nogi, to te tartanowe do kosza stoja puste, prawie nikt tam nie gra. Tyle, ze nie ma zaplecza prysznicowego... (ale za to rzut pilka od kosza jest sklepik z napojami) :mrgreen:

 

udostepnisz swoj :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wyżywam sie przed domem, gdzie kosz mam troche blizej ziemi
znaczy się zapraszasz do siebie...? :razz:

 

i to jest good idea - beben jestesmy u Ciebie w sobote na meczyka :mrgreen:

 

jak najbardziej zapraszam, jesli tylko wam sie bedzie chciało do socho wybrac to mozemy pograc albo przed domem albo na jakiejs salce i zakonczyc grillem z piwkiem :twisted: . Termin do ustalenia

 

[ Dodano: Sro Cze 10, 2009 3:13 pm ]

ja ostatnią paczke na wymiarowy kosz zrobiłem z 10 kilo temu, co i tak przy naciąganym 180 cm wzrostu i prawie 90 kg
to ile Ty masz (miałeś) dosiężnego :?: :shock: Bo ja mam podobne gabaryty (mniej ważę) ale normalną piłką do kosza to nigdy załadować mi się nie udało...

 

dosięzny mam i mialem zawsze fatalny, ledwo obrecz muskałem z naskoku, ale z jednej nogi udawalo mi się całkiem skutecznie wyrwać brzuch do góry :mrgreen: . teraz przeszkadza mi ta cholerna grawitacja :twisted:

 

[ Dodano: Sro Cze 10, 2009 3:18 pm ]

no to jeszcze kilka osob żeby po 5 min jak juz opadniemy z sił byl ktoś na zmiane i mozemy zaczynać ustalac termin :lol:

 

[ Dodano: Pią Cze 12, 2009 8:28 am ]

4 mecz finalów za nami, a tu taka cisza :?: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...