Skocz do zawartości

odzież od blocka


zofx

Rekomendowane odpowiedzi

Carfit, ja też jestem chętny :smile: Mam pare wybranych produktów, napisz jak to organizujemy :smile:

Myśle nad tym jak to zorganizowac, dajcie mi chwile :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

magazyn to sobie moga mieć na Węgrzech ale jak znam tego rodzaju koncerny to zamowic (kupić) mozesz wszystko tylko i wylacznie via USA, bo w magazynie jest tylko magazynier oraz komp ktorzy ogaraniaja wysyłki :cool:

 

ps. gdyby bylo inaczej to mieliby problem podatkowy zarowno na Węgrzech jak i w USA

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, jutro wkleje taki formularz do zamówienia pod exelem, jak nie bede wiedział jak go wkleić to poprosze moda :twisted: . Wyślijcie wtedy do mnie na maila, a ja wyśle tam gdzie trzeba :cool:

Jak bedzie wiecej zamówień koszty transportu i podatków sie zmniejsza napewno :cool: . Myśle ze pod koniec przyszłego tygodnia chciabym zamknąć zamówienie, towar powinień być za ok 10-14 od momentu zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta bluza i czapka co jest na zdjęciu, na początku tego tematu też będzie na tym formularzu?

 

formularz sobie jutro pobierzesz, wypełnisz sam i odeślesz , bedzie tam miejsce na link do strony towaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha jeszcze krótkie małe pytanie - żona znalazła (jak to żona młoda i ponętna) jakąś kieckę - chyba nie będzie problemu, by też do tak męskiej paczki dopakować coś zniewieściałego? ;)

 

Ja tam towary mam już wybrane - Carfit - z mojego południa do twojego południa Polski jest niedaleko i na pewno przy okazji przyszłej wymiany stabów i geometrii zrewanżuje się jakimś dobrym trunkiem rodzimej robóty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam towary mam już wybrane - Carfit - z mojego południa do twojego południa Polski jest niedaleko i na pewno przy okazji przyszłej wymiany stabów i geometrii zrewanżuje się jakimś dobrym trunkiem rodzimej robóty ;)

 

I za to forumowiczów uwielbiam, :idea: jeszcze o towarze ani słychu ani dychu , a już człek ma obiecaną gorzałę :roll: :mrgreen:

No i jak tu nie pić :?: no jak :?:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze pobrac plik , wypełnić go ( jest tam przykładowy wzór ) i odesłac na maila

carfit@xl.wp.pl

 

http://www.megaupload.com/?d=036O3ZAX

 

Poprosze modów moze o przeniesienie do działu K/S żeby tu nie robić bałaganu "sklepikowi SIP "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...