Skocz do zawartości

Oz Ultraleggera 8x18 ET48 i AP Racing 362mm - da radę?


Kruk

Rekomendowane odpowiedzi

mialem podobny dylemat, tylko w innej skali finansowej, w koncu musialem jedna z rzeczy kupic, a druga dopasowac. Wypadlo na felgi, teraz szukam pasujacych tarcz i zaciskow. Zapytaj moze Pkocial, on ma 18" i chyba te racingi z przodu. Albo 355mm ?

Edit: Tyle, ze chyba nie ma teraz OZ tylko evo corse ?

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burzum, Piotrek jest w temacie i ma Evo Corse i ja też kupię Evo Corse ale będę potrzebował drugiego kompletu felg więc Ultraleggera byłaby idealna - niestety Piotrek też nie wie czy będą pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakladajac, ze Piotrek ma 18x8, to corse maja ET45, przy podobnej konstrukcji. Te 3mm chyba nie powinny robic problemu ? Sam jestem ciekawy, bo czekaja mnie podobne problemy. Moge ew. podjechac jutro do dilera i pomierzyc costam w feldze, jak pozwola ?

 

P.

 

[ Dodano: Nie Cze 07, 2009 8:18 pm ]

Do Evo corse mozna wyslac info o oemowych felgach i zaciskach na formularzu (http://www.evocorse.com/technik_eng.htm) i powiedza Ci co i jak, niestety OZ chyba stawia na design bardziej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo Corse to felgi robione do wyczynu i ich budowa przewiduje bardzo duży hamulec, więc inne bardziej uliczne felgi nawet o takich samych wymiarach mogą już takich hamulców nie pomieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruk, bylem dzisiaj zapytac w prince (http://www.prince.com.pl), niestety ani nie maja dokladnych wymiarow, ani nie wiedza, czy pasuje. Natomiast ogladalem ja (ultraleggere) i pod wzgledem rozwiazania wewnetrznej czesci ramion wydaje sie kopia evo corse. niestety nie mialem obok EC, wiec moze to troche subiektywne...

 

 

pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...