Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Waraxe to Ty mnie dzis nakarmiłes pieknym dzwiekiem boxera jak startowałes spod gali ze swiateł tak jakoś po 22? Jakies GT napewno z pulpitem od nowszego subaraka...pieknie wystrzelił do przodu ze az powoąchałem spaliny :P W sumie specjalnie podpusciłem zeby posłuchac silnika :P ( jechałem szarą ibizą ze świnka na tylniej szybie :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Asia, wyjeżdżałem z parkingu podziemnego Gali na Unii Lubelskiej. Przemknęłaś szybko lewym pasem, chyba z pasażerem w aucie. Gonitwę odpuściłem, za szybko jeździsz :P

 

@Marcin, tak jak pisałem - pewności nie mam. Ciemno, wsteczne lusterko, itp. Ale wydawało mi się, że zauważyłem te charakterystyczne felgi od Wolfa.

 

@bakupno - nie wiem kiedy do Warszawy jadę, zależne to niestety nie ode mnie. Łukasza o sprawie informuję na bieżąco. Przedyskutuj z nim jeszcze taką opcję, by poprosić kogoś z ekipy warszawskiej, która będzie w Ułężu w sobotę 2 kwietnia. Ja mógłbym tam podjechać i odebrać towar. Może mógłby też sam zainteresowany. Ale ustalcie to między sobą. Jak nie - to czekamy na mój przyjazd do stolicy, albo Łukasz sam odbierze gumki 16 kwietnia.

 

@QSY100 - odpozdrawiam, choć to nie ja byłem. Ostatni raz bulgotałem ponad 4 lata temu :evil:. Obecnie w "resoraku" wielkości Twojej Ibizy, też oświniaczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla lubelskich forumowiczów:

 

- wczoraj o 14 na al. Unii Lubelskiej - dla granatowego GT ze świnką na lusterku.

- dziś o 19.15 też na Unii Lubelskiej - dla Joanny mknącej swym Foresterem w stronę Tysiąclecia.

- dziś o 19.30 Sławinkowska - dla Marcina LU (choć pewności nie mam czy dobrze rozpoznałem Fiestę) wyjeżdzającego z Tulipanowej.

granatowe GT ze świnką? to chyba ja :mrgreen: dziękuje i odpozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Asia, wyjeżdżałem z parkingu podziemnego Gali na Unii Lubelskiej. Przemknęłaś szybko lewym pasem, chyba z pasażerem w aucie. Gonitwę odpuściłem, za szybko jeździsz :P

chciałam zdążyć na zielone pod zamkiem :mrgreen: i sie udalo 8)

 

Czyżbyś się ćwiczył na kartach w gali, żeby pokonac Plejadka Juniora? :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem OCB ale tez gratuluje :P

 

Jak by co to ja od dzis urzeduje we Wrocławiu tak ze jak by cos trzeba było tam załatwic i obejrzec fachowym okiem to sie polecam. Czasem bede zjezdzał do Lublina wiec moge tez cos na wieś dostarczyc jak trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak tylko zapytam czy to ktoś z forum?? bo kiedyś mu fotki strzeliłem i wstawiłem na Exoticcars.pl

[ ] [ ] [ ] [ ]

 

Dokładnie, to GTek TOMMI.SWRT i z tego co wiem nadal w jego posiadaniu-widziałem go ostatnio na Shell-u. Jako forumowicz chyba już nieaktywny po akcji z tarczami hamulcowymi...

 

Pozdrowienia dla Marcina LU widzianego dziś ok 11.30 na Nadbystrzyckiej na wysokości polibudy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...