Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

pmlody jesteś, czy będziesz sobie żarty stroił?

Dobra pisać kto chce i jedziemy już bez żadnych wymyślanek.. Tylko niech na stalówkach nie będą :D

Niestety nie dysponuję czasem. Inaczej chętnie bym pomógł.

 

Wysłane z mojego Passport przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na fb, że weźmiesz udział, ale to pewnie zdalnie :D

 

Nie no rozumiem.

Nie ze wezmę tylko że zainteresowany, a już na pewno nigdzie się nie deklarowalem że jako uczestnik a nie gość

 

Wysłane z mojego Passport przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedźcie takimi subarakami jakie macie: imprezy, forestery, legacy, outbacki i wszystkie inne modele, zardzewiałe, niezardzewiałe, użytkowane zgodnie z przeznaczeniem albo na odwrót. Zróbmy porządną listę i spotkajmy się chociaż raz w roku na moto imprezie... :

 

1. Bartek 1986

2. Q-Junior

3. Plejadek

4. ...

5. ...

 

Do jutra trzeba wysłać listę nr rejestracyjnych aut, które mają wjechać na teren imprezy. Dlatego proszę osoby, które chcą przyjechać, żeby poza wpisaniem się na listę, wysłały do mnie na PW nr rejestracyjny auta.

Edytowane przez Q-Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc już mamy potwierdzenie, że w obecnym składzie widzimy się jutro.

Organizacyjnie wygląda to tak, że spotykamy się o 9:40 pod MOSiR-em, al. Zygmuntowskie, na parkingu przed wejściem na starą część basenową. 

Stamtąd o 10:00 jedziemy pod Arenę Lublin.

Lista zakwalifikowanych Uczestników:

 

1. Bartek1986

2. Q-Junior

3. Plejadek  Gosiik

4. NaLeśnik

5. Pmlody

6. Raflo

 

Do zobaczenia :)

Edytowane przez Q-Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów o dzisiejszej "imprezie" :huh:

Pogoda ohydna ale dzielnie staliśmy sobie pod parasolem dłuższy czas, gdyż chcieli żeby nasze auta tam stały.

Niestety organizatorzy okazali się tak chamscy, że sobie pojechaliśmy do domu.

Cała gastronomia była zamknięta, a potrzebowaliśmy kawy.. Żeby nie robić zamieszania i nie jeździć wieloma autami wsiedliśmy w Forka i

za pozwoleniem Prezesa pojechaliśmy szybko na Orlen po kawy. Jak wróciliśmy chłopak z obsługi, który chyba nas nie lubi bo nie daliśmy

się naciągnąć na malowanie felg u niego, kazał nam spadać :biglol:  Solidarnie zabraliśmy resztę aut i się zawinęliśmy.

Ale było miło spotkać i postać w subarowym gronie pod parasolem :) Pozdrawiam

 

Ja osobiście, więcej się na ich atrakcje nie piszę. No i organizatorów, a zwłaszcza Bobra nie pozdrawiam z całego serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przemiły spot pod Areną. Subarowy klimat jest dalej wśród nas. Ja właśnie wyżymam ubranka  :D .

 

A co do imprezy to szkoda się tu rozpisywać i wylewać gorzkie żale, ale myślę, że to był nasz ostatni udział w tego typu przedsięwzięciu. Moim zdaniem czas powrócić do naszych lokalnych spotkań - przynajmniej nie ma zakazu wyjazdu po kawę, a do picia jest coś więcej niż lokalne piwo przy 14 stopniach i deszczu, a do jedzenia coś więcej niż chłodnik i zimne sałatki  :biglol:  :biglol: .

Mam nadzieję, że opinie na temat Organizatora (a w szczególności pana bramkowego), podobnie jak dzisiejsza pogoda, nie pozostawią na nim suchej nitki.

Nigdy więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pana bramkowego to powinien pamiętać z nie jest anonimowy. Jego zachowanie przełoży się też zapewne na firmę warsztat w którym pracuje. Niesmak ciężko usunąć.

Mimo wszystko dzięki za udział w skromnym gronie, mimo złej pogody miło było spotkać lubelskich subarowiczow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony dziękuję bardzo kolegom zapomoc i cenne porady w sprawach mechanicznych ,co do samego spota pozostaje niesmak chamstwo pana pseudo bramkowego BOBRA tak jak kolega napisał jest szczytem debilizmu ..... tak czy inaczej miło było się z wami spotkać nawet w tak nielicznym gronie dziękuję za wszystko ....również czekam na foty naszych aut pozdrawiam wszystkich :)!!!.

Edytowane przez Raflo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z mojej strony dziękuję bardzo kolegom zapomoc i cenne porady w sprawach mechanicznych

 

Polecamy się na przyszłość :D akwarystyczne wężyki pozwoliły na szybką diagnozę :D

 

jak masz orginalne z tym Restryktorem to z chęcią odkupie :) masz może foty z tego nieszczęsnego dnia:P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...