Jump to content

Recommended Posts

• Replies 13.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• naLeśnik

1848

• pmlody

1284

• Q-Junior

1003

• joanna7f

801

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Strach jeździć takim powypadkowym autem, na pewno ściąga a przy następnym wypadku rozpadnie się na pół

Zamknę się w sobie Ja umyje przed przyjazdem więc parasolki w dłoń hehe

O ja cieeee... ile Audi się doliczyłem... na Zemborzycką to przez 3 lata tyle nie przyjechało co tutaj w jeden wieczór...

Posted Images

Jak sytuacja się ma ze spotami podczas LKN?

Do zeszłego tygodnia zawsze można było spotkać jakiegoś szczęśliwego posiadacza subu.

A w ostatni czwartek to nie wiem, bo jeżdżę autem na prund i nie dojechałem...  :P  

był dako z córą i jeszcze ze 2 subarynki, dziś ma byc na zygmuntowskich ( bo na arenie gra mela i melua ) , za tydzień znów pod stadionem

Jak sytuacja się ma ze spotami podczas LKN?

Do zeszłego tygodnia zawsze można było spotkać jakiegoś szczęśliwego posiadacza subu.

A w ostatni czwartek to nie wiem, bo jeżdżę autem na prund i nie dojechałem...  :P  

Witam,

Może nie do końca tutaj ale trudno... 

Przymierzam się do zakupu mieszkania w Lublinie. Dwa pokoje z kuchnią, najlepiej blisko centrum lub wygodny dojazd komunikacją. Zadbane, najlepiej do umeblowania. Może nowe? Chociaz nie wiem, czy dam radę:) Fundusze do wydania to około 200k

tel. 602 490 240

Za wszelką pomoc z góry dziękuję

• 2 weeks later...

Macie jakiś straszny problem z tą reklamą. Ja wiem, że każdy by chciał, ale nie każdy może...  :OO:

Mc'Donalds nie denerwuj się tak, zawsze trzeba się z kogoś śmiać, wypadło na Ciebie. A tak na marginesie kiedy zmienisz nick i logo??? :OO: :OO: :OO:

Macie jakiś straszny problem z tą reklamą. Ja wiem, że każdy by chciał, ale nie każdy może...  :OO:

Mc'Donalds nie denerwuj się tak, zawsze trzeba się z kogoś śmiać, wypadło na Ciebie. A tak na marginesie kiedy zmienisz nick i logo??? :OO: :OO: :OO:

Będziesz się na to logo musiał patrzeć do końca życia. 

A tak na marginesie kiedy zmienisz nick i logo???

I jakieś zniżki na wieśmaki załatwisz? 

Nie, nie załatwię.

wolałbym nowe, no chyba że są w bdb stanie, ewentualnie + felgi ;-) 

Z nowych to szukaj w necie i wybierz najlepsza ofertę ;). Ja jakiś czas temu potrzebowałem na jeden sezon opon to w Krępcu kupiłem. Chyba 400 za komplet 5/6mm.