Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wiedzieć czy hertz 165 lub Helix 62 podejdzie (w necie już znalazłem info że Hertz podchodzi więc teoretycznie helix też powinien).

Jakie dystanse ? czy od forestera 98-02 podejdą ? i czy założę na to wszystko boczek potem ?

PS.
Pozdrawiam Młody. wczoraj machnięte pod nową pływalnią 

Edytowane przez tomek_pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejdzie, ja mam w sti tegoż hertza, zobacz czy helix ma taką samą głebokość montażową jak hertz, jak ma to wejdzie.

Dystanse są identyczne wszędzie, ew. będziesz musiał w innym miejscu otwory w nich wywiercic.

 

PS. Odpozdrawiam, nie ładnie sie tak wciskać z pasa do skrętu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie ma ktos pozyczyc felgi z oponami na tydzień 17-18 cali? Swoje chce oddac do lakiernika a chodzi tylko o to zeby postawic na kolach auto bez ich uzytkowania ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś polecić zakład zajmujący się klimatyzacją na terenie Lublina ?
Mile widziani panowie, którzy z góry nie będą zakładać, że trzeba wymienić chłodnicę i sprężarkę na dzień dobry.

(pytanie dodatkowe)
na ile mogę zdiagnozować klimę po kablu ? np. ciśnienie czy czujnik temp. do zrobienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamienie felgi 17/7,5 5x100/110 nowe czarne satynowe ale zniszczone przewracaniem sie po magazynie  na 18/7,5 lub 7  5X114,3    albo kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimiarz dobry jest na Nowomiejskiej.
https://www.google.pl/maps/@51.236103,22.545744,3a,75y,191.25h,70.71t/data=!3m6!1e1!3m4!1sgnKLP2cW-W-RHqyq7yqcQA!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1

Co prawda warsztat garażowy, ale chłop ma łeb na karku i jest naprawiacz a nie wymieniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Jeśli chodzi o klimę to również polecam nowomiejską - kolejne auto tam serwisuje i jest ok. co ważne ma dogodne godziny pracy nawet umawiałem się na 20, i zanim coś wymieni to zastanowi się kilka razy i przed wymianą jak ma to założy swoją część dla sprawdzenia.

Edytowane przez Allfex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...