Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Przepraszam a nie ma może ktoś schematu elektrycznego Imprezy gf 2.0 n/a bo szukam pożądanego +

 

Hehe pożądny plus jest na akumulatorze :biglol: 

 

Jakby co to mam wszystkie schematy serwisowe do subaru :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooczywiście że nawet to by wypadało ale ja tylko centralke chcę podpiąć pod zasilanie i nie chce mi się jakoś tak... a pod kierownica juz wszystko rozebrane więc jak tu nie skorzystać z okazji. Dało by rade jakoś wysłać to na maila? W ogóle to bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dało by rade jakoś wysłać to na maila? W ogóle to bardzo dziękuję.

 

 

Tu masz kompletny schemat serwisowy Imprezy 96-01  :D i  jakby komuś było potrzebne procedury serwisowe  :)

Wiring Diagram Impreza 96-01.pdf

Wiring and troubleshooting impreza 96-97.pdf

Edytowane przez ziarus007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo dziękuję na pewno skorzystam a tak apropos za twoją namową poszło od aku ;) i uwaga działa :D w końcu. Jeszcze kierunki podłączyć trochę bajerów światełek i innych pierdułek i będę szczęśliwy. Jeszcze dwa pytanka bo jesteś w temacie jak naprawić zepsuty (crasch) sterownik Airbag najprawdopodobniej. Pewnie samemu nie dam rady... a drugie to czy przy skrzyni jest jakaś mała masa bo mi dynda :P jakiś czarny kabelek i nie bardzo wiem gdzie powinien być :]

Edytowane przez ppzuko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeszcze dwa pytanka bo jesteś w temacie jak naprawić zepsuty (crasch) sterownik Airbag najprawdopodobniej. Pewnie samemu nie dam rady... a drugie to czy przy skrzyni jest jakaś mała masa bo mi dynda jakiś czarny kabelek i nie bardzo wiem gdzie powinien być :]

 

Sterownik jestem pewnie w stanie naprawic :) ,sam nie dasz rady   , a co do masy to z tego co pamiętam jest przykręcona gdzieś w okolicy rozrusznika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam instalację lpg, reduktor gold do 320 hp, wtryski hana, komputer KING, butla w kole. Przebieg może z 2kkm. Do demontażu z auta. Ktoś chętny ?

napisz proszę cenę na pw.

Sterownik jestem pewnie w stanie naprawic :) ,sam nie dasz rady , a co do masy to z tego co pamiętam jest przykręcona gdzieś w okolicy rozrusznika.

 

Na razie dam sobie spokój z tymi poduchami, może jakoś przy okazji Dziękuję. Będę walczył dzielnie z masą. Edytowane przez ppzuko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...