Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

.... ale jeszcze opłaty i różne pierdoły, które trzeba zrobić...

wydech, hamulce, zawias, rozpórki, sticker-tuning :biglol:

Zapomniałeś wspomnieć o podtlenku gazotu :P

 

To dobra cena za ten rocznik, co do stanu to nie wiem bo nie wiedzialem, brejdak wpominal ze fura fajna.

Do zobaczenia gdzies na spocie, jak tylko ogarne swoje maszyny.

Gdybyś potrzebował jakiś gratów daj znać bo będe rozbierał angola.

Auto sprawdziłem przed kupnem, więc wiedziałem co będzie trzeba zrobić. Stan był ok. Do zobaczenia ;)

 

... A co do sklepu na Zemborzyckiej to w zimie się wybieram, dlatego malowanie przedniego zderzaka zostawiam sobie na sam koniec :D

Łeeee tylko cieniasy nie jeżdżą po czarnym :P

Jak tam Twój diesel w kombi ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Wy z tymi dizlami macie ? ;)

Już nie mamy :D

 

poniedziałek RS pamiętacie ? Q-Junior - no chyba nie odmówisz ? jak ostatni raz jechałeś to sukcesy były więc bez marudzenia...

W poniedziałek mojego Strucla odstawiam do Doktora i wybywam na trochę z Lublina. Muszę odmówić, przepraszam :( .

Ale będę trzymał kciuki, co by Evo od Witka było, bo wtedy będzie najlepsza zabawa :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Wy z tymi dizlami macie ? ;) poniedziałek RS pamiętacie ? Q-Junior - no chyba nie odmówisz ? jak ostatni raz jechałeś to sukcesy były więc bez marudzenia... reszta oczywiście będzie mam nadzieję...

No co Ty, przecież Q-Junior czwarte miejsce ma już gwarantowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Asi. Także dla kierownika Szarego Legacy LU....E z czarną świnką na zadku, dziś ok. 18 na rondzie pod Leclerkiem na Zana, a potem na wylotówce na Warszawę. I dla PWENa, którego nie widziałem, ale słyszałem bulgot w okolicach mojego kwadratu, więc stawiam, że to on :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tak, to ja pewnie byłem z tym bulgotem, przepraszam, że zakłóciłem domowy mir... dzisiaj zrobiłem to głośniej, bo wyjeżdżając z winkla dobrze się zawraca... ;) gratki dla Artiego i Piacha za medale dzisiaj... no i pozdrowienia dla wszystkich napotkanych a było Nas tam sporo ;) no i jeszcze dla dla Pastiwa, który to zamartwiał się na rondzie kompozytorów koło 16.00 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tak, to ja pewnie byłem z tym bulgotem, przepraszam, że zakłóciłem domowy mir... dzisiaj zrobiłem to głośniej, bo wyjeżdżając z winkla dobrze się zawraca... ;) gratki dla Artiego i Piacha za medale dzisiaj... no i pozdrowienia dla wszystkich napotkanych a było Nas tam sporo ;) no i jeszcze dla dla Pastiwa, który to zamartwiał się na rondzie kompozytorów koło 16.00 ;)

Thx

Reklamówki dla Ciebie niestety nie chcieli dać :( na zakończenie...

 

Gratki dla Artiego :clapping:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamówki dla Ciebie niestety nie chcieli dać :( na zakończenie...

 

Gratki dla Artiego :clapping:

Dzięki Pany. Łatwo nie było. Gratki dla forumowych "stałych klientów", EVO tradycyjnie z tyłu .

PWEN reklamówka Ci przepadła, Viktor też coś tam wygrał ale go nie było to oddali dzieciom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Arti

dzięki za przejażdżkę.

 

Co z kartami w czwartek ?

No właśnie ;)

 

Karty w czwartek.

Zbiórka tradycyjnie o 20:45, jeździmy od 21:00.

Lista chętnych:

1. ArtiLUBLIN

2....................

3....................

4...................

5.....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...