Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

...a Q-Junior to chyba opis w avatarze zmienił.

oooo, faktycznie, tylko gdzieś mu literkę "i" wcięło :D

Udało Ci się to... :mrgreen:

 

3. Q-Junior (wstępnie na tak, chociaż w zaistniałej sytuacji to nie wiem nie wiem :P )

W zaistniałej sytuacji z listy się wypisuję... :P

 

A co by nie było wątpliwości czy to GT czy GTi.......... :D:icon_arrow:

rugf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest piękna....ta posesja, na której ten brzydal stoi :D. Żartuję ofkorz, pewnie zazdrość przeze mnie przemawia. Ten brzydal jest równie piękny, co TB naLeśnika (co by i Grześkowi nie podpaść ;) ). No i oczywiście posesja też jest ok :).

ps. Junior, zaraz chyba jadę w wiadome miejsce, chyba będziesz musiał się cudem pochwalić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzunior czy to oznacza,że zakupiłeś turbobabcię ?

Tak. Turbobabcia w blue-micznej sukience :)

 

Łoooo kombi, czyżbyś się potomka spodziewał ?? :P

Trzeba myśleć przyszłościowo...... :P

 

Gratki super wygląda :)

Ps. Gdzie kupiłeś jeśli można wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzunior czy to oznacza,że zakupiłeś turbobabcię ?

Tak. Turbobabcia w blue-micznej sukience :)

 

Łoooo kombi, czyżbyś się potomka spodziewał ?? :P

Trzeba myśleć przyszłościowo...... :P

 

Gratki super wygląda :)

Ps. Gdzie kupiłeś jeśli można wiedzieć?

Dzięki, wymarzyłem sobie taki i taki się pojawił :) . Kupiłem w Lublinie, przyjechał ze Szwajcarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla dzisiejszych ścigaczy i od razu pytanko: dlaczego w swoim panelu nie mam drugiego przejazdu? Też tak macie? Szkoda tych 20 okrążeń ciułanych na rękawice (bo zupełnie nie chodzi mnie o to że miałem czas 26.016) :D

a zapisałeś się i podałeś numer karta???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzięki, wymarzyłem sobie taki i taki się pojawił :) . Kupiłem w Lublinie, przyjechał ze Szwajcarii.

A to ten co ma 300 000 najechane??? i kosztował koło 15 000 ?? :D

Oglądałem ten o którym mówisz... To jakieś badziewie odpustowe. Ktoś napakował do środka jakiś plastików, a zapomniał, że połowa flaków z pod maski jest do wywalenia... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla dzisiejszych ścigaczy i od razu pytanko: dlaczego w swoim panelu nie mam drugiego przejazdu? Też tak macie? Szkoda tych 20 okrążeń ciułanych na rękawice (bo zupełnie nie chodzi mnie o to że miałem czas 26.016) :D

a zapisałeś się i podałeś numer karta???

tak, młody plejadek mnie zapisywał. Zerknij w wolnej chwili na drugi przejazd czy masz coś wpisane pod kartem 4 bo ja nim jechałem, miałem 26.016 a Ty chyba 26.076 czy jakoś tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz postczaki, o 22 sierpień 2013 - 20:57, powiedział: Witam, Q-Junior powiedział: Dzięki, wymarzyłem sobie taki i taki się pojawił :) . Kupiłem w Lublinie, przyjechał ze Szwajcarii. A to ten co ma 300 000 najechane??? i kosztował koło 15 000 ?? :D Oglądałem ten o którym mówisz... To jakieś badziewie odpustowe. Ktoś napakował do środka jakiś plastików, a zapomniał, że połowa flaków z pod maski jest do wywalenia... :P

No właśnie tak mi się wydawało, ale nie byłem pewny B) ładne autko :) a ja też dopnę się do pytania: "ile kosztowało??" Jeśli to nie tajemnica B) też mi się taki marzy...... :rolleyes: ale na razie..... mogę pomarzyć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q-Junior, gratulacje, nic się nie chwaliłeś... :)

 

teraz szukaj dobrego serwisu, no chyba, że nie będziesz latał do sklepu na zemborzyckiej w co akurat specjalnie nie wierzę... :D

Dzięki :) szczerze mówiąc nie było okazji bo z dnia na dzień wszystko się działo... A co do sklepu na Zemborzyckiej to w zimie się wybieram, dlatego malowanie przedniego zderzaka zostawiam sobie na sam koniec :D

 

A jeżeli chodzi o finanse do to tego za ile stał trzeba trochę dorzucić. mkocot, pogadaj ze swoim kuzynem... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stał w szwajcarii czy PL? Wiem ile kosztował w szajcarii sta moje pytanie ile w PL.

Ostatnio zbyt dobrych relacji nie mamy.

Też kupiłem w szwajcarii i chce porównać czy dobre pieniądze tylko że mój jest sedan i 211 i jeszcze jeden angol sedan.

Tu był za 11 wystawiony, ale jeszcze opłaty i różne pierdoły, które trzeba zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...