Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Gut myrning. Przepraszam że wtrancam. Wszystko pieknie ślicznie, dziękuje że o mnie nie zapomnieliście (bynajmniej do środy :) ) wróciłem, jestem :)

Ogłoszenie parafialne:

 

POSZUKUJE (póki co) REZERWOWEGO (ogarniętego) nie przynoszącego czwartego miejsca :P PILOTA na KJS Kraśnik. Jak ktoś chętny niech pisze.

Ostatecznie "coś" będę wiedział w pn. jak wypowie się mój "zaproszony" pilot :)

Odnośnie samego KJS-a chcę się pokazać w sobote na BT i zapoznaniu no i w niedziele ogień :)

Znając moich "konkurentów" (PWEN co tam u Ciebie??) może tak być że nie zjedziem na noc (sb-nd) do Lublina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gut myrning. Przepraszam że wtrancam. Wszystko pieknie ślicznie, dziękuje że o mnie nie zapomnieliście (bynajmniej do środy :) ) wróciłem, jestem :)

Ogłoszenie parafialne:

 

POSZUKUJE (póki co) REZERWOWEGO (ogarniętego) nie przynoszącego czwartego miejsca :P PILOTA na KJS Kraśnik. Jak ktoś chętny niech pisze.

Ostatecznie "coś" będę wiedział w pn. jak wypowie się mój "zaproszony" pilot :)

Odnośnie samego KJS-a chcę się pokazać w sobote na BT i zapoznaniu no i w niedziele ogień :)

Znając moich "konkurentów" (PWEN co tam u Ciebie??) może tak być że nie zjedziem na noc (sb-nd) do Lublina.

Czwarty na KJS......?......... :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nic teraz zostało w tym samym czasie ogłosić piwo forumowe w czeskich i cały misterny plan.... ;)

W piątek mogą być Czeskie, w sobotę może być Air Show, a w niedzielę KJS... :idea::mrgreen:

 

%D0%B4%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82-%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D1%8F-%D1%81%D0%B2%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%D0%BF%D0%B5%D1%81%D0%BE%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-507723.jpeg

 

Czeskie w piątek, KJS w sobotę, a Air Show w niedzielę ^_^

 

thumb-up.jpg

 

Tyle że KJS jest w niedziele :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że KJS jest w niedziele :P

Jeden kij :P znaczy weekend, z czegoś może trzeba będzie zrezygnować.

 

A jeszcze tak a propos piątku, czy ktoś się pisze na piwnego spota? :) Jakbyśmy się troszku ogarnęli to można by coś zarezerwować...

Edytowane przez joanna7f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla subaru z toru z dnia 19, ja tylko obserwowałem z niebieskiej imprezy cupe,

2 pozdrowienie dla ładnej blondynki w białym sti ( lanos ) widzianej w niedziele ;) yoł, piona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia, pozdrowienia...

 

Niedziela - granatowy BUG NA, świeżo zarejestrowany w Lublinie, świnka na lusterku (zwykła) i na klapie (angry). Niedziela, ok. 22 na Gajowej (Sławin). Nowy forumowicz czyżby??

 

Poniedziałek - PWEN - pozdrowiony i zauważył tym razem. Ale gdybym nie machał zamaszyście...;). Bulgot - ciaryyyyy.

 

Wtorek - dla QJ, którego...śmietnik zajął mi standardowe miejsce odpoczynku w rowerowej wycieczce Lublin - Motycz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łee, to jechałeś jak już zasieków nie było

Ano nie było, ale śmietnik stał i to już wybitnie zaburzyło mój cykl podróży :)

...a Q-Junior to chyba opis w avatarze zmienił.

oooo, faktycznie, tylko gdzieś mu literkę "i" wcięło :D

ja miałem nic nie mówić więc nie mówię

To ja też milczę jak grób :). W czwartek mówił "hipotetycznie", więc w 5 dni "hipotetycznie" stało się "faktycznie" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wyjazdu do Czech na wyścigi. Na razie lista wygląda tak:

 

Truck Prix (Most/Czechy 30.08-01.09 czyli weekend na przełomie sierpień/wrzesień ):

 

1. naLeśnik

2. ziarus007

3. Q-Junior (wstępnie na tak, chociaż w zaistniałej sytuacji to nie wiem nie wiem :P )

 

Trochę danych dla tych co liczą każdy grosz (wiadomo, właściciele Subaru to dusigrosze :biglol: )

 

Oczywiście jest to Race Weekend czyli cały czas coś się dzieje, jeździ też nasz KIA Lotos Cup i coś jeszcze, nie pamiętam.

 

Weekendowa wejściówka (piątek-niedziela) typu General admission: 450 Koron czyli dla tych co nie wiedzą co to Google: 73,82PLN

Weekendowa wejściówka z wejściem na paddock 1400 Koron czyli odpowiednio 229,68PLN

 

Bilety można kupić na miejscu, do tego dochodzą ze dwa noclegi w jakichś przytułkach :biglol:

 

tor wygląda mniej więcej tak:

 

1346005349autodrom-most.jpg

 

 

A miasto Most jest tutaj:

 

https://maps.google....l=pl&mra=ls&z=7

 

A jak ktoś nie wie jak wyglądają takie wyścigi to tak:

 

lb3b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...