Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Świąteczne pozdrowienia dla kierowcy I.T.C, co nie mógł się załapać na szprycę na prostych i zakrętach w drodze z Uniszowic do Lublina i dopiero ryzykownym manewrem przed wzniesieniem pokazał, że mu turbo ładuje :P. Temu misiu turbo to się dopiero podwozie wymyło, jak po hopie w to bajoro wleciał na dużej prędkości :biglol:

 

I świątecznie też dla P(K)WEN-a, co na niedzielny obiad zjechał w moje sławinkowskie okolice.

 

 

no wesołych, wesołych...... no zajechał ale po cichutku było... na paluszkach..... :) nie warczał przecież.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie,Panowie,czy w dniach 02-12.04.2013 przewidujecie jakieś spotkanko w Lublinie?

W tych dniach będę w rodzinnych,lubelskich stronach i bardzo chętnie przyjechałbym na wasze,ewentualne spotkanie.

Pozdrawiam

 

07.04.2013. Tor Lublin.

Zapraszamy

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kup coś jeszcze :P

a zostaw mi graciarnię żeby GTka z mojego GiejTeka zrobić :D

 

Być może niedługo będzie na graty WRX Sti 96 także zbieraj denary-coś sobie upolujesz ;)

 

takie coś by pasowało najlepiej :)

gdzie to ma być, kiedy i za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to nie audi forum i nie dział giełda,right ? :D

 

...aaa poza tym daleko temu czemuś do porządnego wozu z tą jednostką napędową :P

 

Jakby to było forum nie "Lublin" tylko jakaś "........ Wólka" czy "........kolonia" to wóz byłby najlepszy i pożądany :biglol: :biglol: :biglol: :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...aaa poza tym daleko temu czemuś do porządnego wozu z tą jednostką napędową

Może do zachwytów daleko, ale auto jest porządne.

Jakby to było forum nie "Lublin" tylko jakaś "........ Wólka" czy "........kolonia" to wóz byłby najlepszy i pożądany

To miało być śmieszne ?

Dla tych co mają podobne zdanie może i śmieszne, ale z drugiej strony jak najbardziej prawdziwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witam wszystkich po mojej dłuuuugiej nieobecności na forum. Kiedy i gdzie mamy jakieś spotkanko forumowe? Bardzo miło spominam te z przed paru lat np. na torze kartingowym :)

To masz okazje odświeżyć wspomnienia właśnie na torze kartingowym 07.04 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...