Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowi 8) ino wtedy gdy sie w koncu dostanie do neta. O wlasnie sie udalo :mrgreen: a wiec pozdrawiam WSZYSTKICH ;)

 

O, jak wszystkich to odpozdrawiam... :twisted::mrgreen:

oj cicho no bo będzie że spamujesz :twisted: i na co Ci to... :mrgreen:

 

a tak w ogóle szykuje się w najbliższym czasie jakiś spot? w końcu może miałabym powód umyć tą moją Wiśniówkę :? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowi 8) ino wtedy gdy sie w koncu dostanie do neta. O wlasnie sie udalo :mrgreen: a wiec pozdrawiam WSZYSTKICH ;)

 

O, jak wszystkich to odpozdrawiam... :twisted::mrgreen:

oj cicho no bo będzie że spamujesz :twisted: i na co Ci to... :mrgreen:

 

a tak w ogóle szykuje się w najbliższym czasie jakiś spot? w końcu może miałabym powód umyć tą moją Wiśniówkę :? :lol:

 

może "Lublin spoty" powróci znowu na szczyty "toplisty" spotkań forumowych... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowi 8) ino wtedy gdy sie w koncu dostanie do neta. O wlasnie sie udalo :mrgreen: a wiec pozdrawiam WSZYSTKICH ;)

 

O, jak wszystkich to odpozdrawiam... :twisted::mrgreen:

oj cicho no bo będzie że spamujesz :twisted: i na co Ci to... :mrgreen:

 

a tak w ogóle szykuje się w najbliższym czasie jakiś spot? w końcu może miałabym powód umyć tą moją Wiśniówkę :? :lol:

 

może "Lublin spoty" powróci znowu na szczyty "toplisty" spotkań forumowych... :mrgreen:

:lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen: tiaaa... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekam na te klaksonowe pozdrowienia...

Zwariował?? Nie śpi o 6.40 rano??

Wyruszam zaraz, będzie pip pip pip:)

 

Nie śpi tylko siedzi na forum, a co ? :mrgreen:

 

Cały czas czekam... Jakbyś jeszcze trochę później zamierzał świętować przejazd lokalnym OES-em to może byśmy się na trasie spotkali... :)

 

-- N sie 26, 2012 7:39 am --

 

Cóż za fanfary z bluemicznej na srebrnych... :mrgreen: Odpozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż za fanfary z bluemicznej na srebrnych... Odpozdrawiam

cieszę się, że się podobało. ja radości nie miałem żadnej, bo wiem, że...Cię nie obudziłem :wink: :mrgreen:

Jakbyś jeszcze trochę później zamierzał świętować przejazd lokalnym OES-em to może byśmy się na trasie spotkali...

Te, dowcipas...Można było sms-a stuknąć, a nie na Forum pisać Wracałem kole 11-stej (było trąbione), mogłem stanąć. Byśmy zajarali jak za dawnych, dobrych czasów :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezar mial cos organizowac z nowym wlascicielem wrxa, żeby opic zakup coby nierdzewial ale widze cisza...

już myślę :), dzięki za spotkanie :) i jazdy XT, Jakos po wtorku bo z Jurkiem do el-tecu jedziemy, i pomyslimy w trasie...

 

-- N sie 26, 2012 7:04 pm --

 

Pozdr dla kierowcy ? czarnego forestera o 18 na Willowej :) dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezar mial cos organizowac z nowym wlascicielem wrxa, żeby opic zakup coby nierdzewial ale widze cisza...

już myślę :), dzięki za spotkanie :) i jazdy XT, Jakos po wtorku bo z Jurkiem do el-tecu jedziemy, i pomyslimy w trasie...

 

-- N sie 26, 2012 7:04 pm --

 

Pozdr dla kierowcy ? czarnego forestera o 18 na Willowej :) dzisiaj

 

Dziękuje i odpozdrawiam :-)

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż za fanfary z bluemicznej na srebrnych... Odpozdrawiam

cieszę się, że się podobało. ja radości nie miałem żadnej, bo wiem, że...Cię nie obudziłem :wink: :mrgreen:

Jakbyś jeszcze trochę później zamierzał świętować przejazd lokalnym OES-em to może byśmy się na trasie spotkali...

Te, dowcipas...Można było sms-a stuknąć, a nie na Forum pisać Wracałem kole 11-stej (było trąbione), mogłem stanąć. Byśmy zajarali jak za dawnych, dobrych czasów :twisted::mrgreen:

 

Co Ty Tomek... ja nie stukam smsów :shock: :twisted:

Jak się dobrze skupisz to coś niedługo (circa 20 min.) zaburczy na Twojej dzielni... 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym tygodniu to może nawet dałabym radę się pojawić bo jeszcze w Lublinie jestem.

 

Skladam petycje do podpisu w sprawie spota na ktorego mam 2 ochotnikow:

1. Dżunior

2. Dżoana

3. Agata

 

 

Moze w tę środę spocik gokartowy?

 

mogą być gokarty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...