Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, rowniez dzieki za fajne spotkanie :) no i w koncu liczna ekipa imprez na torze :) szkoda tylko ze osamotnionemu lancerowi nie dalismy rade :) ale obiecuje poprawe w przyszlosci, trzeba potrenowac jak widac jesszcze i mam nadzieje ze nastepnym razem uda mi sie go doleciec :))) :twisted::twisted:

Jesli mialby ktos jakies fotki mojego autka to bym prosil o kontakt :) ewentualnie wiadomosc na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, rowniez dzieki za fajne spotkanie :) no i w koncu liczna ekipa imprez na torze :) szkoda tylko ze osamotnionemu lancerowi nie dalismy rade :) ale obiecuje poprawe w przyszlosci, trzeba potrenowac jak widac jesszcze i mam nadzieje ze nastepnym razem uda mi sie go doleciec :))) :twisted::twisted:

Jesli mialby ktos jakies fotki mojego autka to bym prosil o kontakt :) ewentualnie wiadomosc na pw

pogubiłem się, który był twój? Czarny z Morettami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko ze osamotnionemu lancerowi nie dalismy rade

 

Z tą evką to raczej tylko Ty możesz nawiązać walkę. Bo my to tak bardziej turystycznie. :mrgreen: Gratulacje za pudlo w klasie. :D

 

Gratki również dla gforca. - to już staje się takim standardem. 8)

 

A kierownik nexii ile warty +2.0 jak prognozowałem

 

..... kolega "waży" + 0,7 sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak pierwszy raz tu poczytałem to jakieś spoty były w czechach pod ziemią czy coś..., a teraz cisza...

 

No właśnie ... :evil:

 

Pozdrowienia dla Kierownika ciemno-zielonego Outbacka, ze świnką na klapie, obmachanego z wzajemnością na rondzie przy Turystycznej/Mełgiewskiej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gforce

dzięki za miłe przywitanie: :D "o! przyjechał następny, który nie wie do czego służy subaru" :mrgreen: co się tyczyło również naLesnika

 

Polecam się na przyszłość :)

 

Gratki również dla gforca. - to już staje się takim standardem. 8)

 

 

Gratki i dla Plejadka za równą jazde na bądź co bądź zwykłych oponach. Chociaż są to opony klasy premium czy jakos tak ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i niewinne hasełko, ale się udało :-) ja na 99% będę. Co do RS'a to duże gratulacje Panowie bo jak tak popatrzyłem dzisiaj w wyniki to ja nie wiem jak Wy to robicie :-) ale bawiłem się znakomicie... a o to w końcu chodzi :-)

 

No to czwartek. 19, Czeskie Piwnice.

PWEN, liczymy na obecność!

Ja się dopisuję bo na piffko już mnie namówiliście :) możliwe że +1, potwierdzę jeszcze :)

 

-- Pn maja 07, 2012 7:40 pm --

 

koko koko piffko w czeskich spoko :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika ciemno-zielonego Outbacka, ze świnką na klapie, obmachanego z wzajemnością na rondzie przy Turystycznej/Mełgiewskiej ;-)

 

Widziałem świnkę w lusterku jak się zbliża odpozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...