Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że za taki stan rzeczy "winny" jest okres urlopowy i Mistrzostwa Świata w RPA :twisted:

także wydaje mi się, że spotkania co dwa tygodnie trudno będzie realizować; może ustalmy "stały" termin, np.zawsze drugi wtorek miesiąca (tylko propozycja :wink: ) i spróbujmy w taki sposób realizować spotkania. Dobrze byłoby, by każde spotkanie miało jakiś motyw (może grill - a było tak blisko :twisted: , może pub/piwo, gokarty), wtedy łatwiej o lepszy kontakt i siłą rzeczy spotkania nabiorą innego wymiaru :D ; to takie luźne propozycje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że za taki stan rzeczy "winny" jest okres urlopowy i Mistrzostwa Świata w RPA :twisted:

także wydaje mi się, że spotkania co dwa tygodnie trudno będzie realizować; może ustalmy "stały" termin, np.zawsze drugi wtorek miesiąca (tylko propozycja :wink: ) i spróbujmy w taki sposób realizować spotkania. Dobrze byłoby, by każde spotkanie miało jakiś motyw (może grill - a było tak blisko :twisted: , może pub/piwo, gokarty), wtedy łatwiej o lepszy kontakt i siłą rzeczy spotkania nabiorą innego wymiaru :D ; to takie luźne propozycje :lol:

 

 

Mi tam odpowiada... Najgorsze jest zgranie. Jednemu pasuje innemu nie. Niestety tak to już bywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urlop już tuż tuż więc już jestem myślami daleko stąd :P (ręczniki Subaru już czekają na wyjazd)

Spokojnie, będzie ten grill , cierpliwości :P:mrgreen:

Wracam, 17 lipca i mysle że 23 lub 24 coś zorganizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urlop już tuż tuż więc już jestem myślami daleko stąd :P (ręczniki Subaru już czekają na wyjazd)

Spokojnie, będzie ten grill , cierpliwości :P:mrgreen:

Wracam, 17 lipca i mysle że 23 lub 24 coś zorganizuje.

 

Prezeseom to dobrze, slonce, plaza drinki z palemka, piekne dziewczyny.... tfu. piekna zona na lezaku obok :mrgreen:

 

PS. Mowilem ze od razu odpiszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam lubelska brac :) caly pierwszy tydzien sierpnia jestem w lublinie. czy jest ktos na miejscu??? Bardzo chcial bym poznac paru lubelskich "zarazonych" Co byscie powiedzieli o spotkaniu nad jeziorkiem firlej lub innym (fajne piachy do jazdy i moge przywiezc 2 kajaki do wyglupow) lub jakis goryl gdzies pod miastem (osrodek wetkarski w kreznicy ???) lub kazda inna idea aby tylko sie spotkac. Mam znajomy domek pod lasem na Malinowszczyznie, obok sa fajne sciezki lesne do porycia, mozna troche pokurzyc lesniczemu wieczorkiem.

 

Ps. wina dowioze tyle by sie nie dalo wypic ;) wyzwanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam lubelska brac :) caly pierwszy tydzien sierpnia jestem w lublinie. czy jest ktos na miejscu??? Bardzo chcial bym poznac paru lubelskich "zarazonych" Co byscie powiedzieli o spotkaniu nad jeziorkiem firlej lub innym (fajne piachy do jazdy i moge przywiezc 2 kajaki do wyglupow) lub jakis goryl gdzies pod miastem (osrodek wetkarski w kreznicy ???) lub kazda inna idea aby tylko sie spotkac. Mam znajomy domek pod lasem na Malinowszczyznie, obok sa fajne sciezki lesne do porycia, mozna troche pokurzyc lesniczemu wieczorkiem.

 

Ps. wina dowioze tyle by sie nie dalo wypic ;) wyzwanie

 

To ja się piszę na każdy taki spot :twisted: Wyznaczyć datę i powinienem być :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie najlepiej pasuje 4 lub 5 sierpnia co wyoada w srode lub czwartek, wiam ze to srodek tygodnia ale.....nie wszystkim to przeszkadza.

Jednoczesnie z data trzeba ustalic plan ja sie pisze na kazdy nawet gdybysmy mieli spotkac sie w piekle(bo na stale wybieram sie do nieba), lub w burdelu :lol: albo u tesciovej. to nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie najlepiej pasuje 4 lub 5 sierpnia co wyoada w srode lub czwartek, wiam ze to srodek tygodnia ale.....nie wszystkim to przeszkadza.

Jednoczesnie z data trzeba ustalic plan ja sie pisze na kazdy nawet gdybysmy mieli spotkac sie w piekle(bo na stale wybieram sie do nieba), lub w burdelu :lol: albo u tesciovej. to nie ma znaczenia.

 

 

Środek tygodnia i picie to niezbyt dobry pomysł... Najlepiej to na spokojnie w weekendzik :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mala szansa by sie udalo , mnie zostal tylko wtorek lub sroda bo w czwartek mam okazje spotkac starom gwardie na dunajcu ( tzvw szk(o)lenie ). A i zainteresowanie widze male. Bez picia tez sie mozna bawic- ale to h nie zabawa ;) Jak bede sie wybieral nastepnym razem to podtrzymuje wezwanie i weckend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości spytam. Chodzi ktoś z Was na żużel?

 

Chodzi chodzi...Od wielu wielu lat, nawet z Tobą w jednym sektorze zdarza mi się siedzieć, ot choćby wczoraj na Łodzi. I nawet chyba małżonka też dopingowała :wink: . Zresztą kiedyś dostałeś ode mnie pozdrowienia w topicu "Pozdrawiamy się", a związane one były z jakimś meczem KMŻ/LW KMŻ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po intensywnym tygodniowym urlopie wracam do rzeczywistości :evil:

praca, pracą a spotkać i tak się trzeba :twisted: kiedy i gdzie? - w wakacje widać trudno zebrać konkretną ekipę :wink:

ale dla chcącego nic trudnego :lol: może jednak coś wyjdzie na początku sierpnia :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...