Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych na rally sprincie 25.03.2012. Gratulacje dla Piotrka za zwycięstwo w klasie i generalce. :D

Subaru rules. 8) :mrgreen:

Pozdrawiam i gratki dla Piotrka :mrgreen:

Andrzej8 - jak tam auto?

Temat już ogarnięty, dzięki Darkowi z ASO i Markowi z PRS :wink: niestety przepływka powiedziała pa pa :cry:

Emil dzięki za chęci i pomoc w niedziele :wink:

 

-- Wt mar 27, 2012 8:58 pm --

 

aha.... ma ktoś może na zbyciu sprawny przepływomierz do GT 99-00 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezłą dyskusję rozpocząłeś na rajdowcu :-) jeszcze chwila i normalnie polecą garści :-) a ja tak się fajnie bawiłem, nic nie wygrałem i wróciłem do domu głodny i szczęśliwy :-) gratuluję wyniku, z mojej strony naprawdę wielki szacun.

no napisalem tylko co myslalem i wcale nie z checia klocenia sie z kimkolwiek :)) ale z drugiej strny tak kiszkowato troche ze nas nie biora do generalki i tylko medale :) w gwoli scislosci ja nie jezdze dla pucharow czy medalow ale tak milo i przyjemnie jak juz rozdaja to i samemu dostac :):twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle mam dwa pytania, bo chyba nie kliknąłem wyślij. W momentach szybszego kręcenia kierownicą wyłącza mi się wspomaganie, za chwilę wraca do normy. Drugie, to dzisiaj poszły białe dymy z pod maski i już prawie szukając gaśnicy przeszło mu i wszystko jest ok. No i pozdrawiam wszystkich którzy dzisiaj byli na meczu siatkówki na globusie. :-)

 

-- Śr mar 28, 2012 10:30 pm --

 

Ja za mało się znam, żeby zabierać w tamtej dyskusji głos, ale swoje zdanie mam. Coś tu nie halo, bo się Panowie wręcz kłócą o wg mnie mało ważne tematy. Podzielam Twój pogląd, bo choć mi puchary nie grożą to cała ta organizacja jest taka bym powiedział sobie... Już same numery startowe mnie znokautowały, mimo że nie mam w tym żadnych doświadczeń, nie mówiąc o tym co zostało na torze po kolegach z BMW czy rozlanym oleju. Tak czy tak było fajnie i pewnie będę próbował dalej :-) Pozdro i jeszcze raz gratuluję wyniku, bo można sobie gadać, ale ujarzmić takiego potwora to nie lada wyczyn.

 

niezłą dyskusję rozpocząłeś na rajdowcu :-) jeszcze chwila i normalnie polecą garści :-) a ja tak się fajnie bawiłem, nic nie wygrałem i wróciłem do domu głodny i szczęśliwy :-) gratuluję wyniku, z mojej strony naprawdę wielki szacun.

no napisalem tylko co myslalem i wcale nie z checia klocenia sie z kimkolwiek :)) ale z drugiej strny tak kiszkowato troche ze nas nie biora do generalki i tylko medale :) w gwoli scislosci ja nie jezdze dla pucharow czy medalow ale tak milo i przyjemnie jak juz rozdaja to i samemu dostac :):twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam dopiero dziś ,zaczyna się przed ślubny młyn. Niema czasu na luzik przy kompie , ale w pracy zawsze da się rade.

Pozdrawiam

 

-- Cz mar 29, 2012 6:08 am --

 

pozdro dla kierownika czerwonego Forka XT w okolicy Makro/Obi i to nie był pmlody :wink:

Pozdrawiam dopiero dziś brak czasu,zaczyna się przed ślubny młyn. Niema czasu na luzik przy kompie , ale w pracy zawsze da się rade.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezłą dyskusję rozpocząłeś na rajdowcu :-) jeszcze chwila i normalnie polecą garści :-) a ja tak się fajnie bawiłem, nic nie wygrałem i wróciłem do domu głodny i szczęśliwy :-) gratuluję wyniku, z mojej strony naprawdę wielki szacun.

 

Czy to nie Tobie pomogłem kiedyś (chyba w styczniu) na stacji BP odszkuać nr VIN pod maską Imprezy? Czy tylko ktoś ma podobną furkę?

Pzdr!

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle mam dwa pytania, bo chyba nie kliknąłem wyślij. W momentach szybszego kręcenia kierownicą wyłącza mi się wspomaganie, za chwilę wraca do normy. Drugie, to dzisiaj poszły białe dymy z pod maski i już prawie szukając gaśnicy przeszło mu i wszystko jest ok.

 

Sprawdz poziom płynu do wspomagania i kondycję pompy - uszczelneinai na maglu także.

 

Co do białego dymu - albo para wodna, albo sprawdz uszczelki przy turbinie.

 

-- 29 mar 2012, o 11:41 --

 

aha.... ma ktoś może na zbyciu sprawny przepływomierz do GT 99-00 :mrgreen:

Zamów ten z Allegro co wkleiłes - bo ma nawet niezła cenę. Za nowy w ASO płaciłem 470 PLN.

 

Lezy przepływka w bagażniku jedna - ale nie wiem czy bedize sprawna.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tak, dokładnie ja to byłem i ubezpieczałem wtedy auto dwa dni po zakupie :-) od Twojego pstryknięcia w lusterko się zaczęło, chociaż wtedy się lekko dziwiłem :-)

 

niezłą dyskusję rozpocząłeś na rajdowcu :-) jeszcze chwila i normalnie polecą garści :-) a ja tak się fajnie bawiłem, nic nie wygrałem i wróciłem do domu głodny i szczęśliwy :-) gratuluję wyniku, z mojej strony naprawdę wielki szacun.

 

Czy to nie Tobie pomogłem kiedyś (chyba w styczniu) na stacji BP odszkuać nr VIN pod maską Imprezy? Czy tylko ktoś ma podobną furkę?

Pzdr!

M.

 

-- Cz mar 29, 2012 4:31 pm --

 

dzięki, dzięki, czyli jak dla mnie to oznacza wizytę u kolegów co wciąż rozkręcają te imprezy :-)

 

Jak zwykle mam dwa pytania, bo chyba nie kliknąłem wyślij. W momentach szybszego kręcenia kierownicą wyłącza mi się wspomaganie, za chwilę wraca do normy. Drugie, to dzisiaj poszły białe dymy z pod maski i już prawie szukając gaśnicy przeszło mu i wszystko jest ok.

 

Sprawdz poziom płynu do wspomagania i kondycję pompy - uszczelneinai na maglu także.

 

Co do białego dymu - albo para wodna, albo sprawdz uszczelki przy turbinie.

 

-- 29 mar 2012, o 11:41 --

 

aha.... ma ktoś może na zbyciu sprawny przepływomierz do GT 99-00 :mrgreen:

Zamów ten z Allegro co wkleiłes - bo ma nawet niezła cenę. Za nowy w ASO płaciłem 470 PLN.

 

Lezy przepływka w bagażniku jedna - ale nie wiem czy bedize sprawna.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...