Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

pani naLeśnikowa dotarła do domu (swojego) i odpozdrawia :wink:

 

lepiej nie wnikaj jeszcze sie dowiesz czegos nieciekawego :)

 

-- 21 gru 2011, o 20:56 --

 

odebrałeś polarek??

nie, ani polarka ani innych spraw na które sie dzisiaj umawiałem nie załatwiłem, troszkę życie mi dzisiaj pokrzyżowało plany :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Piacha - zostawilem pozdrowienia na szybie - spotkanego na parkingu Tesco kolo 23. Dla kierownika legaca srebrnego na Kraśnickich - w okolicach 23.40

 

Było trochę śniegu pod Tesco czy wszystko odśnieżyli, dało się coś powywijać? Bo nie sądzę żebyś był o 23 na zakupach w Tesco :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Piacha - zostawilem pozdrowienia na szybie - spotkanego na parkingu Tesco kolo 23. Dla kierownika legaca srebrnego na Kraśnickich - w okolicach 23.40

 

Było trochę śniegu pod Tesco czy wszystko odśnieżyli, dało się coś powywijać? Bo nie sądzę żebyś był o 23 na zakupach w Tesco :twisted:

 

sniegu nie bylo - za to mnostwo samochodow i kolejki w kasach - bylem na zakupach, ktore sobie darowalem o 18 ze wzgledu na trudnosci z pozostawieniem samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika lub Kierowniczki srebrnego Legacy (słusznie obklejonego :mrgreen: ) widzianego lub widzianej dzisiaj rano (koło 8 ) na Warszawskiej... :)

 

Przekazuję również pozdrowienia od Asi dla Agaty i jej siostry, które spotkały się dzisiaj na Winklu. Pomimo tego, że na spocie byłem nieobecny, także dołączam się do pozdrowień. :)

 

Chciałbym z tego miejsca też pozdrowić i zarazem przeprosić Tomka za porannego smsa na niewłaściwy numer telefonu... :evil: :arrow: PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziekowania dla Piacha za reanimacjie tylnego napędu.Znowu jestem AWD !!! :lol: ... testowałem w nocy i jestem w niebo wziety.Lepszego prezentu pod choinke się nie spodziewałem bo przez 3h jazdy smialem sie do siebie jak głupi do sera :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Pozdro dla srebnego Legaca kombi spotkanego pod murkiem z kwiatami.ps.Nie miałem czasu odmachać bo były dwie rączki na kierownicy i pedał w podłodze :mrgreen:

 

ps.znacie jakieś bezbieczne miejscówki do ślizgania???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byłem bardzo późnym wieczorem w Makro i na części nieuczęszczanej przez auta był śnieg - okupowany zresztą przez pasjonatów wyrobów z Bajerisze Motoren Werke 8) :mrgreen:

To może i my byśmy zrobili jakiegoś mini spota pod Makro wieczorkiem? Ktoś byłby chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byłem bardzo późnym wieczorem w Makro i na części nieuczęszczanej przez auta był śnieg - okupowany zresztą przez pasjonatów wyrobów z Bajerisze Motoren Werke 8) :mrgreen:

To może i my byśmy zrobili jakiegoś mini spota pod Makro wieczorkiem? Ktoś byłby chętny?

 

JA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byłem bardzo późnym wieczorem w Makro i na części nieuczęszczanej przez auta był śnieg - okupowany zresztą przez pasjonatów wyrobów z Bajerisze Motoren Werke 8) :mrgreen:

To może i my byśmy zrobili jakiegoś mini spota pod Makro wieczorkiem? Ktoś byłby chętny?

 

JA !

To o której ustawka :?: :mrgreen: zaproponuj godzine :wink: (9-10?)

i może ktoś się jeszcze przyłączy :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byłem bardzo późnym wieczorem w Makro i na części nieuczęszczanej przez auta był śnieg - okupowany zresztą przez pasjonatów wyrobów z Bajerisze Motoren Werke 8) :mrgreen:

To może i my byśmy zrobili jakiegoś mini spota pod Makro wieczorkiem? Ktoś byłby chętny?

 

JA !

To o której ustawka :?: :mrgreen: zaproponuj godzine :wink: (9-10?)

i może ktoś się jeszcze przyłączy :?: :?: :?:

 

 

SORKI JA ODPADAM,SLEDZIK MI WYPLYNA NIEOCZEKIWANIE :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta, Święta...

 

Życzymy Wam Zdrowych, Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia...

 

A w wolnych chwilach, między jednym a drugim zasiadaniem przy stole, życzymy duuuuuuużo radości z przemieszczania się - przodem, tyłem no i bokiem oczywiście :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...