Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

No jasne że tak,ale o co Ci chodzi,że nie powinno się reklamować warsztatów,czy podawać cen usług?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu siedzieć tyle przed kompem jak Ty i uczyć się na pamięć regulaminów,są ważniejsze sprawy na głowie, myślałem że uzyskam od Ciebie może jakieś cenne informacje skoro jesteś już takim doświadczonym forumowiczem, może dlatego z nikim się już nie spotykasz z forum...tak czy inaczej na razie pozdrawiam,nie obraź się na mnie,a co do regulaminu to nie jest święty tylko potrzebny tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adaśko napisał:

Nie mam czasu siedzieć tyle przed kompem jak Ty i uczyć się na pamięć regulaminów,są ważniejsze sprawy na głowie, myślałem że uzyskam od Ciebie może jakieś cenne informacje skoro jesteś już takim doświadczonym forumowiczem, może dlatego z nikim się już nie spotykasz z forum...tak czy inaczej na razie pozdrawiam,nie obraź się na mnie,a co do regulaminu to nie jest święty tylko potrzebny tyle z mojej strony.

Święta w sensie musi być przestrzegany...Uwierz wiem cos o tym...Podawanie czy tutaj czy na pw warsztatów innych niz Aso jest niezgodne z regulaminem i grozi ostrzeżeniem...Ot i tyle w temacie ;)

 

Wiec bez napinki...na spokojnie skoro uwazasz ze są tu bardziej doświadczeni forumowicze to im po prostu uwierz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz rację sorry,ale na wielu tematach przewijają się różne warsztaty nie aso które są podawane przez forumowiczów tak czy siak,polecane lub nie także takie sarkastyczne odpowiedzi w stylu ja znam Aso też są bez sensu i po prostu prowokują,koniec tej bezcelowej konwersacji pozdrawiam Adaśko 

Edytowane przez Adaśko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wpisz sobie na wyszukiwarce w Facebooku Subaru grupa Lubelskie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Cześć wszystkim... W odpowiednim wątku podpowiedzieli mi,  żeby do Was uderzyć z pomocą... Czy byłby ktoś tak miły mieszkający w okolicy Chełma i mógł dla mnie zobaczyć to Subaru? 

 

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-2-0-b-lpg-gaz-sedan-zadbana-z-niemiec-nie-wrx-ID6B605p.html#parameters

 

 

Trochę daleko mam... A podoba mi się nawet ;)

 

Z góry dzięki... Przy zakupie oczywiście odwdzięczę się... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Czy  może ktoś z kolegów polecić jakiś serwis naprawiący/serwisujący motocykle /skutery - konkretnie chodzi mi o skuter  Honda forza 125. Konczy mi się gwarancja, a do ASO  Sokół mam średnie zaufanie -nie chodzi mi o mechanika ale o jakośc obsługi klienta - wiec chciałbym miec jakąś alternatywę. Poza tym mam dwie rzeczy do ewentualnej reklamacji ale zanim to zrobie chciałbym opinie z niezależnego zródła ? może ktoś coś podpowie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To był naprawdę fantastyczny weekend, i świetna impreza... Ukłony dla organizatorów za doskonałe ogarnięcie tematu :thumbup: 

Subaru Klub Podkarpacie dziękuje za zaproszenie i wspólnie spędzony czas !! :yahoo: Pozdrawiamy... i do następnego razu !!

 

IMG_001.thumb.JPG.0b964533e0590293f994769d59de94f5.JPG

 

IMG_029.thumb.JPG.3e5b264bb1dc348fcb603a2527c3f9d0.JPG

 

 

Edytowane przez Malyboss
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2019 o 20:11, Malyboss napisał:

To był naprawdę fantastyczny weekend, i świetna impreza... Ukłony dla organizatorów za doskonałe ogarnięcie tematu :thumbup: 

Subaru Klub Podkarpacie dziękuje za zaproszenie i wspólnie spędzony czas !! :yahoo: Pozdrawiamy... i do następnego razu !!

 

IMG_001.thumb.JPG.0b964533e0590293f994769d59de94f5.JPG

 

IMG_029.thumb.JPG.3e5b264bb1dc348fcb603a2527c3f9d0.JPG

 

 

Bardzo miło było was gościć,:)ekipa się postarała :) dziękujemy za liczne przybycie,mimo burzliwej aury frekwencja dopisała.Serdecznie pozdrawiam w imieniu Subaru Grupa Lubelskie :)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Cześć,

 

jest tu ktoś kto byłby chętny sprawdzić ze mną Forestera XT  '05 z Lublina?

 

Jestem nowy w marce, troche się boje, że umknie mi coś istotnego, jednym autem robie zazwyczaj około 20 tys km i zmieniam, a nie chciałbym trafić na kumulację wad fabrycznych i serwisu za połowę wartości zakupu

 

Będę wdzięczny za kontakt PW gdyby ktoś miał czas podjechać ze mną np w ten piątek na godzinkę do jakiejś stacji na podnośnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać,jeśli chodzi o Forestera,to daj jakiś link do niego,czy coś i ogólne informacje o nim,za ile od kogo itp.Ja w sumie mógłbym podjechać,ale zależy w jakich godzinach

 

Edytowane przez Adaśko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Cicho tu jakoś.

 

Okoliczne świnki często spotykają się na Lubelskich Klasykach Nocą pod Areną w każdy czwartek po 20.00 (w sezonie wiosna, lato, jesień)

 

Czasami w trzecią niedzielę miesiąca około siedemnastej Info jest zamieszczany tu:

SUBARU grupa Lubelskie

https://www.facebook.com/groups/849496385218316/

 

https://www.facebook.com/SubaruLifestylePL/

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...