Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 20.04.2017 o 12:00, 555marcin napisał:

Czy ktoś z obecnych tutaj kojarzy może poniższego Forka?

 

http://www.tinypic.pl/6e5r6hslnsnc

to jest autko chyba  naszego kolegi klubowego ZYLO :) tak na marginesie wybiera się ktoś z was ?  7 MAJA

MOTO Arena - rozpoczęcie sezonu motoryzacyjnego 2017
Edytowane przez Raflo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by się zebrać większą ekipą,ja będę na moto arenie motocyklem,a moja narzeczona Subaryną:D

Edytowane przez Adaśko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kto się deklaruje że będzie na 100% na Moto Arenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nad tym pracuję,rozmawiałem z kolegą który zajmuje się organizowaniem tej imprezy na Arenie,gdzie się ustawiają różne grupy motoryzacyjne na tym parkingu,będzie wolne miejsce to się wkleimy  swoimi furgonami :D,ale jak tak widzę to dużo chyba dla nas miejsca nie będzie trzeba...

Jak coś to od 10.30 zbierają się fury na parkingu pod Areną motocykle podjeżdżają ok.godz 12,także gdzieś tam się ustawimy;)

Edytowane przez Adaśko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pochwalony.

Ktoś kojarzy a może jest tu na forum właściciel srebrnego forka s-turbo po lifcie?

W sobotni wieczór zagrał mi na gulu z@jebiście mrucząc i sapiąc jadąc z Głębokiej w Narutowicza.

p.s. za kierownicą nie zasiadał Zylo

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie mam sprawę, kolega chce kupić Focusa ST 2-generacji. Uważam, pewnie jak większość z Nas, że to spory błąd :) 

Niestety mój WRX GD na wydechu Blitz'a wydał się dla niego strasznie hardcorowy, bo chce używać auto na codzień, czasem dla żony, itp.

Niestety, przejażdżka ze mną nieźle go zniechęciła do WRX'ów jako auta do użytku codziennego. 

Ma ktoś może w okolicy WRXa GD z cichym przelotem albo na serii, żeby pokazać, że to może być normalne auto?

Edytowane przez Łukasz J
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To jakaś lipa, albo nie wiem co. Co znaczy samochód dla żony ? To jakaś pomyłka chyba, bo albo żona pojedzie raz na nigdy tym autem i wtedy żadna różnica albo będzie jeździć systematycznie i wtedy trzeba się zastanawiać nad zupełnie innym pojazdem. Ani ten focus ani wrx (przyjmuję dobrowolnie karę za porównanie) nie są autami jak większość pod lidlem. To trochę pytanie czy kupić garnitur w próchniku czy bytomiu skoro pójdę w tym raz na wesele :-) a bierz co chcesz nawet deszcz skoro Cię stać i luuuz...   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Żyją ale co to za życie xD,kiedy się spotkamy np. na fast night w piąteczek ?;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 29.09.2017 o 16:31, Adaśko napisał:

Żyją ale co to za życie xD,kiedy się spotkamy np. na fast night w piąteczek ?;)

 

A coś się dzieje? Bo ja to nowicjusz nic nie wiem, a kiedyś miło było popatrzeć :)

 

W dniu 4.10.2017 o 12:49, delsebastian napisał:

Z racji tego że zloty w Lublinie nadal stoją w miejscu.. W ostatnią niedzielę byłem Subaru na zlocie.. Alfa Romeo:-)

 

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Grubo :)

 

A tak swoją drogą, ostatnio chciałam przegonić Toyotę, bo stoi bezużyteczna i szkoda, żeby się marnowała. Mówię mojemu 6 letniemu synowi, że jedziemy dzisiaj Toyotą, a on w płacz, bo on nie chce, bo woli Subaru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...