Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam pytanko. Może nie w tym dziale ale w swoim środowisku lepiej pytać :)

 

Czy ktoś z was może się wypowiedzieć o firmie  Fabryka-Mocy z Lublina ? I czy ktoś coś u nich robił ? 

Dokładnie chodzi mi o sam program. Do tego czasu współpracowałem z Kreatorem Mocy ale nie chce mi się 

latać do stolicy.

 

Pozdro

 

Hamowałem u nich swojego WRX-a. Niestety na temat ich umiejętności tuningowych nic nie wiem po za stwierdzeniem, że to wielcy miłośnicy AUDI. Wątpię by mieli dużo do czynienia z Subaru bo gościu trochę się męczył aby ustawić moje auto do hamowania tak, żeby się nie ruszał. Trochę to nieporadnie wyglądało.

 

Mój występ na KJS-e stoi pod znakiem zapytania. Też mam problemy ze znalezieniem pilota - jakiś reglamentowany towar czy co. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Koledzy mam pytanko. Może nie w tym dziale ale w swoim środowisku lepiej pytać :)

 

Czy ktoś z was może się wypowiedzieć o firmie  Fabryka-Mocy z Lublina ? I czy ktoś coś u nich robił ? 

Dokładnie chodzi mi o sam program. Do tego czasu współpracowałem z Kreatorem Mocy ale nie chce mi się 

latać do stolicy.

 

Pozdro

 

Hamowałem u nich swojego WRX-a. Niestety na temat ich umiejętności tuningowych nic nie wiem po za stwierdzeniem, że to wielcy miłośnicy AUDI. Wątpię by mieli dużo do czynienia z Subaru bo gościu trochę się męczył aby ustawić moje auto do hamowania tak, żeby się nie ruszał. Trochę to nieporadnie wyglądało.

 

Mój występ na KJS-e stoi pod znakiem zapytania. Też mam problemy ze znalezieniem pilota - jakiś reglamentowany towar czy co. 

 

Robili program do audika znajomego, ze 150 wykręcili na około 220KM (nie pamiętam dokładnie) ale to po generalce silnika i regeneracji turbo. Furkę dopracowali na igiełkę ale np z regulacja zaworu upstowego przy turbo wysyłali do innych warsztatów. Co do subaru to się nie wypowiem bo nie wiem. Generalnie ziom zadowolony.

Edytowane przez Szymon Chowicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Robili program do audika znajomego, ze 150 wykręcili na około 220KM
 

 

Ze 150 na 220 samym sofcie ? Wow coś dużo bardzo. 

 

 

 

Co do subaru to się nie wypowiem bo nie wiem

 

 

Dzwoniłem rozmawiałem. Ogólnie chyba z tego nic nie będzie. Po samej rozmowie widać że jeżeli chodzi o subaru nie bardzo czai baze. 

Był na tyle szczery i powiedział że nigdy nie robili przy subaru. Standardowo odpowiedział że zrobią 30Km i 50Nm i tyle. Czyli tyle co w google. 

Nie zdecyduje się być królikiem. 

 

Ale dzięki za info :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam. Za rok jedziemy całą rundę ?

No. jak będę wiedział wcześniej i się przygotuję to jadę !

 

 

 

Stosowniejsze by było pytanie: Na który rajd szukałeś?  ale ci odpowiem, na oba. 

 

ehh :/. trzeba było pisać. ja przecież zawsze chętnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...