Jump to content

Pare elektrycznych bajerków...?

mbijos
 Share

Recommended Posts

Czy w mojej, albo może w naszych kochanych Tribeczkach, można przerobić centralny zamek tak aby po naciśnięciu guziczka zamykającego cały samochód domknęło też szyby i przede wszystkim szyberdach? O szybach generalnie pamiętam, ale szyberdach to dla mnie zmora, już kilka razy zostawiłem otwarty albo uchylony...

No i jak jesteśmy w tym temacie to czy można zrobić tak, żeby po uruchomieniu silnika i przejechaniu paru metrów samochód sam się zamykał?

I jeszcze jedno :D W głupim Golfie IV mojej żony jest tak, że jak chcę zamknąć okno kierowcy albo pasażera to wystarczy, że pociągnę mocniej przycisk a okno domknie się samo - w mojej Tribece tego nie ma... :(

Acha... Tribeca 2008, US Spec...

Pomożecie...???? :D

Witam

Wydaje mi się ze alarmy jakie są dostępne do Tribeci np na Allegro (podłączane do szyny CAN) będą miały te funkcje domykania, co do zamykania przyciskiem okien to nie znam rozwiązania.

Pozdrawiam

MKIII

• 2 weeks later...

Teraz jest promo na automatyczne domykanie szyberdachu - 350zł w ASO w Wawie.. co do domykania szybek przy zamykaniu auta to rozkładają ręce.. Pozostają fachowcy spoza sieci..

:(

Czyli generalnie kicha... Bo jakby to zliczyć, to mamy już 800 + 350 + pewnie jeszcze coś + możliwe ewentualne komplikacje (ingerencja w samochód)... To chyba sobie jednak odpuszczę i będę się starał pamiętać... :neutral:

• 3 weeks later...
Teraz jest promo na automatyczne domykanie szyberdachu - 350zł w ASO w Wawie.. co do domykania szybek przy zamykaniu auta to rozkładają ręce.. Pozostają fachowcy spoza sieci..

zamykanie szyb po zamknięciu auta to nie jest problem w ASO. przynajmniej w jednym :cool:

mbijos - masz alarm?

zamykanie szyb po zamknięciu auta to nie jest problem w ASO. przynajmniej w jednym :cool:

mbijos - masz alarm?

Mam :) Ja też poprosze namiary :)

ŁukaszG., z tego, co wiem, na forum SIP MOŻNA reklamować ASO SIP, tak że chyba nie musisz się kryć z tym, w którym ASO to można zrobić :). Szczególnie, że z racji Twojego zatrudnienia nietrudno się domyślić, że będzie to...

...DaWoj :wink: :mrgreen:

• 5 months later...