Skocz do zawartości

Pare elektrycznych bajerków...?


mbijos

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w mojej, albo może w naszych kochanych Tribeczkach, można przerobić centralny zamek tak aby po naciśnięciu guziczka zamykającego cały samochód domknęło też szyby i przede wszystkim szyberdach? O szybach generalnie pamiętam, ale szyberdach to dla mnie zmora, już kilka razy zostawiłem otwarty albo uchylony...

No i jak jesteśmy w tym temacie to czy można zrobić tak, żeby po uruchomieniu silnika i przejechaniu paru metrów samochód sam się zamykał?

I jeszcze jedno :D W głupim Golfie IV mojej żony jest tak, że jak chcę zamknąć okno kierowcy albo pasażera to wystarczy, że pociągnę mocniej przycisk a okno domknie się samo - w mojej Tribece tego nie ma... :(

 

Acha... Tribeca 2008, US Spec...

 

Pomożecie...???? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:(

 

Czyli generalnie kicha... Bo jakby to zliczyć, to mamy już 800 + 350 + pewnie jeszcze coś + możliwe ewentualne komplikacje (ingerencja w samochód)... To chyba sobie jednak odpuszczę i będę się starał pamiętać... :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Teraz jest promo na automatyczne domykanie szyberdachu - 350zł w ASO w Wawie.. co do domykania szybek przy zamykaniu auta to rozkładają ręce.. Pozostają fachowcy spoza sieci..

 

zamykanie szyb po zamknięciu auta to nie jest problem w ASO. przynajmniej w jednym :cool:

 

 

mbijos - masz alarm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest promo na automatyczne domykanie szyberdachu - 350zł w ASO w Wawie.. co do domykania szybek przy zamykaniu auta to rozkładają ręce.. Pozostają fachowcy spoza sieci..

 

zamykanie szyb po zamknięciu auta to nie jest problem w ASO. przynajmniej w jednym :cool:

 

 

mbijos - masz alarm?

 

Mam :) Ja też poprosze namiary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁukaszG., z tego, co wiem, na forum SIP MOŻNA reklamować ASO SIP, tak że chyba nie musisz się kryć z tym, w którym ASO to można zrobić :). Szczególnie, że z racji Twojego zatrudnienia nietrudno się domyślić, że będzie to...

 

 

 

...DaWoj :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...