Skocz do zawartości

ASO SUBARU W LUBLINIE - w końcu porządny serwis


siekla

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiesz to są ceny startowe- zawsze przysługują jakieś rabaty więc chciałbym poznać cenę już po rabacie plus ewentualnie to co trzeba wymienić ekstra i za co muszę dopłacić.

nic prostszego jak podjechać do Technotopu i porozmawiać na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto kupione u KOPERA więc skłaniałem się ku Wawce, po drugie jak miesiąc temu dzwoniłem orientacyjnie to różnica w cenie u p.Darka a u KOPERA była znaczna więc za tą różnicę dojechałbym dwa razy do Warszawy stąd mój dylemat.

 

jak kupione u mnie to tańszy przeglad. :idea: ... zapraszam... :wink:

 

 

To jakaś reguła, bo nie zauważyłem na fakturach... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi by się nie chciało jechać do warszawy mając dobry serwis na miejscu.

I bardzo słusznie ;) Szczególnie, że (zgodnie z tematem wątku ;) ) to W KOŃCU PORZĄDNY SERWIS i powinno się to docenić, prawda Andrzej?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi by się nie chciało jechać do warszawy mając dobry serwis na miejscu.

I bardzo słusznie ;) Szczególnie, że (zgodnie z tematem wątku ;) ) to W KOŃCU PORZĄDNY SERWIS i powinno się to docenić, prawda Andrzej?

Pozdrawiam

W porównaniu z tym co było przed obecnym serwisem - to zdanie jest absolutnie słuszne. :mrgreen::mrgreen:

Do Warszawy nie ma sensu gonić - jedno z auto w rodzinie też było zakupione i serwisowane u Kopra - przez poprzedniego właściciela - ale jakoś obecnie już nim do Warszawy na serwis nie jeżdżę....

 

/od siebie dodam, ze szkoda mi nerwów, po tym co zobaczyłem i usłyszałem od mechaników na ostatniej wymianie rozrządu w obecnym serwisie, w tym samochodzie ..../

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...