Skocz do zawartości

ASO SUBARU W LUBLINIE - w końcu porządny serwis


siekla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich jestem "nowy" na tym forum, ale często zaglądałem na nie zdobywając cenne opinie i wielokrotnie utwierdzając się również w swoich spostrzeżeniach. Jestem posiadaczem legasa kombiaka 2006, 90000 km. Serwisowałem go wcześniej w warszawskich serwisach, rzeszowskim i poprzednim w Lublinie. Niedawno miałem niezawinioną kolizję drogową, niby nic, ale błotnik, reflektor i zderzak do wymiany. Zadzwoniłem do serwisu w Lublinie firmy TechnoTop i już od pierwszego telefonu wrażenia bardzo pozytywne. Odebrał Pan Darek (podziękowania), pełna fachowość i kultura, zapytał co zostało uszkodzone i sprawdził dostępność części. Następnie poinformował mnie, co mam zrobić i dostarczyć, aby On mógł działać. Podał czas naprawy jeżeli nie "wyskoczy" coś więcej. W umówionym terminie dostarczyłem samochód do naprawy, a wcześniej Pan Darek zadzwonił, że już jest wszystko i mogą działać. Po demontażu okazało się, że nie wszystkie części są uwzględnione w kosztorysie, a też uległy uszkodzeniu. Zostałem o tym poinformowany, ale przekazano mi również, że jest już uzupełnienie w wyniku wezwania ubezpieczyciela i zamówienie części w realizacji. Niemal w zakładanym czasie zostałem zaproszony po odbiór legasa. Samochód oddał mi Pan Sławek (również podziękowania) zrobiony ślicznie, umyty, wypolerowany i niezanieczyszczony. W serwisie robiłem przegląd 90000, również wszystko ok, drobne usterki jakie zgłosiłem zostały uwzględnione i usunięte. Ostatnio była wymieniana żarówka (boczna postojowa) gratis z zaproszeniem na przegląd i jakby "coś". Po moich kompletnych doświadczeniach, bo blacharsko-mechanicznych mogę powiedzieć, że jest w Lublinie serwis odpowiedni dla wyjątkowej i dość drogiej marki (to euro), spora w tym zasługa Pana Darka, bo to On pierwszy buduje odczucia, ale jest to praca wielu osób. Będąc tam również w salonie panował spory ruch, było z kim pogadać. Myślę tylko, że teraz ASO Subaru w Lublinie - czarna owca w rodzinie mija się z prawdą. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...Myślę tylko, że teraz ASO Subaru w Lublinie - czarna owca w rodzinie mija się z prawdą. Pozdrawiam.

 

To stwierdzenie dotyczyło poprzedniego serwisu, który stracił autoryzację (tego przyklejonego do mazdy).

 

Potwierdzam pozytywne wrażenia z serwisu firmy Techotop. Kilka dni temu mój klekot zaczął klekotać szczególnie natarczywie - wykonano szybką rekalibrację wtrysku i jest już dużo lepiej. Faktycznie bardzo dobry kontakt z szefem serwisu, a i z panem mechanikiem można sobie spokojnie i miło zamienić parę słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako twórca postu - muszę zmienić nazwę, po stracie autoryzacji przez czarną owcę /IMO zasłużenie/ w końcu mam y serwis z prawdziwego zdarzenia. Trzeba przyznać, że zaczęli go tworzyć ludzie z pasją i mam nadzieję, że tak zostanie na stałe.

 

Zatem oficjalnie - po czarnej owcy w rodzinie w końcu pełna profeska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Uważam, że zmiana nazwy postu jest stosowna, bo serwis na to zasłużył. Dla tych co nie znają lokalnej historii serwisów i nie czytają wszystkich wątków nie będzie już straszakiem. Myślę też, że to bardzo motywuje, bo chyba chodzi o to, aby przyciągać i utrzymać fanów marki, a nie ich rozczarować. Pozdrawiam i cieszę się, że miałem również malutki udział w tym, że mamy na forum"w końcu porządny serwis".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dać kredyt zaufania :lol:

Jeżeli takie podejście do klienta będzie dalej, to wszystko będzie OK :!:

Zmiana nazwy - zasłużona :mrgreen:

 

A może przy tej okazji warto zajrzeć na podforum "lublin spoty"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i podobno oprócz profesjonalnej obsługi są też tańsi. Kolega zadzwonił w sprawie dużego przeglądu w OBK i różnica w cenie między pewnym warszawskim ASO a lubelskim była ZNACZNA. Nie znam szczegółów, może standardowy zakres czynności w Warszawie obejmował coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak potwierdzam. Przed przęglądem zadzwoniłem do trzech ASO Subaru w tym jednego pod Warszawą (mały rabat przy płatności wyłącznie gotówką) i Ich cena była zdecydowanie najlepsza. Przy płatności dostałem dodatkowy rabat na usługi, zakres zgodny z czynnościami jakie mają być wykonane. Drobne usterki jakie zgłosiłem zostały usunięte gratis. Dostałem również taki olej, jaki chciałem po wcześniejszym zastrzeżeniu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako twórca postu - muszę zmienić nazwę, po stracie autoryzacji przez czarną owcę /IMO zasłużenie/ w końcu mam y serwis z prawdziwego zdarzenia. Trzeba przyznać, że zaczęli go tworzyć ludzie z pasją i mam nadzieję, że tak zostanie na stałe.

 

Zatem oficjalnie - po czarnej owcy w rodzinie w końcu pełna profeska.

 

aaa to dlatego nie mogłem znaleźć tego wątku, szukałem tej owcy i szukałem :twisted::mrgreen:

 

lanek ale chyba nie lanos? :mrgreen:

 

541aefedc29b86861668695.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w ASO po części i spodobała mi się jedna rzecz....mianowicie mysz komputerowa w kształcie Imprezy!!

 

Pytanie do Dyrekcji czy jest szansa na zakup takiego cuda??

 

Oglądałem tę mysz także z zaciekawieniem :lol: można ją zamówić przez serwis, ale cenę ma taką jak....subaru :evil:

Może dla podniesienia zaufania, jakości obsługi klienci serwisu dostawaliby na taki gadżet jakieś 50% rabatu - wtedy cena byłaby do przyjęcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chciałbym potwierdzić, że w końcu w Lublinie jest porządny serwis. Wczoraj miałem wgrywany nowy soft, a przy okazji udało się wymienić łącznik stabilizatora bez wcześniejszego umawiania się. Podejście do klienta super. Wszystko odbyło się w bardzo miłej atmosferze i bardzo sprawnie :D .

Oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem wgrywany nowy soft, a przy okazji udało się wymienić łącznik stabilizatora bez wcześniejszego umawiania się. Podejście do klienta super. Wszystko odbyło się w bardzo miłej atmosferze i bardzo sprawnie .

Niedługo już ASO będą chwalone za to że bezproblemowo udało im się wymienić olej i nie zapomnieli wymienić filtra oleju. Chyba nie o to chodzi. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bardzo proszę Szanowną Dyrekcję o zajrzenie na Forum Techniczne/ Ogólne, gdzie w wątku RANKING ASO SUBARU są liczne skargi na jeden z serwisów ASO w Katowicach. Wydaje mi się, iż powinniście się Państwo jakoś do tego ustosunkować, bo jeżeli potwierdzi się to, o czym piszą Szanowni Współforumowicze, należałoby zainterweniować. Mam nadzieję, że zależy Państwu na wysokiej jakości obsługi ASO Subaru w Polsce...

 

Pozdrawiam. sebachon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę Szanowną Dyrekcję o zajrzenie na Forum Techniczne/ Ogólne, gdzie w wątku RANKING ASO SUBARU są liczne skargi na jeden z serwisów ASO w Katowicach. Wydaje mi się, iż powinniście się Państwo jakoś do tego ustosunkować, bo jeżeli potwierdzi się to, o czym piszą Szanowni Współforumowicze, należałoby zainterweniować. Mam nadzieję, że zależy Państwu na wysokiej jakości obsługi ASO Subaru w Polsce...

 

Pozdrawiam. sebachon

kurde no, ASO Lublin przeniosło się do Katovitz? Szajse, straśnie daleko trzeba będzie jeździć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...