Skocz do zawartości

Tor Toruń 11.07.2009 pojeżdżafffka !


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

ja planuje przyjechać z Wawy w sobotę wczesnym rankiem i do niedzieli zostać. Niedziele w Toruniu są miłe ;)

 

[ Dodano: Pon Cze 08, 2009 2:43 pm ]

emotorsport, jeszcze pytanie. Kaski jak na Cynie, czy profi mają być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja planuje przyjechać z Wawy w sobotę wczesnym rankiem i do niedzieli zostać. Niedziele w Toruniu są miłe ;)

 

[ Dodano: Pon Cze 08, 2009 2:43 pm ]

emotorsport, jeszcze pytanie. Kaski jak na Cynie, czy profi mają być?

 

Michał i wszyscy inni uczestnicy: imprezę organizują NORMALNI LUDZIE, nie jakaś ciemiężycielska instytucja nibyspołeczna...:lol: zgadza się, kaski mają być :!: ale jakie - wolna amerykanka, to w końcu Twoja głowa i powinno Ci na niej zależeć (teoretycznie :lol: ), jeszcze raz powtarzam, liczymy na rozsądek i poczucie odpowiedzialności uczestników naszego treningu! Zalecamy samochodowe kaski homoniewiadomologowane przez np.FIA, ale jak ktoś chce, niech sobie jedzie w motocyklowym integralnym albo w ,,orzechu", mnie to rybka... :lol: z gołą fryzurą nie wpuścimy po prostu na tor i tyle. Jak ktoś założy niepalny kombinezon, będzie mile widziane, ale dres ze szmateksu albo garnitur od armaniego też są dozwolone :lol: nie będziemy sprawdzać Waszych majtek ani skarpetek, czy są z niepalnego nomexu... :lol: bez przesady. kask, zapięte pasy i gaśnica na pokładzie, więcej szykan :lol: na razie nie przewidujemy, ale może jeszcze coś wymyślimy :mrgreen: jest jeszcze trochę czasu.... :lol:

 

[ Dodano: Pon Cze 08, 2009 9:43 pm ]

Wiadomość z ostatniej chwili: została podpisana umowa na wynajem toru, mamy go do dyspozycji 11.07.09 od rana do godz.22, jest załatwiona polewaczka gdyby było sucho, przewidywany koszt imprezy na 1 uczestnika (kierowcę) 150-250pln w zależności od ilosci uczestników oraz kosztów dodatkowych (niespodzianki, pamiatki, papu na torze...) :lol: proponujemy 200pln zaliczki na konto subrawy, wpłata potwierdza prawo do uczestniczenia w pjeżdżafffce i gwarantuje mozliwość jazdy, zaliczki do rozliczenia na miejscu. Gwarantowne, że koszt nie przekroczy na poewno 250pln, ale trudno jeszcze dziś dokładnie określić co do 1pln. W nastepnych dniach opublikujemy regulamin, ale nie bójcie się, to tylko tak dla zasady, zeby potem nie było sapania. :grin: Pozdrawiam, e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak emotor pisał , dopiero zwlokłem się z Torunia z kontraktem w ręku i dowodem zapłaty za imprezę, wszycho mamy pewne na stówę i dopięte z właścicielem toru. Możemy upalac przez 14 godzin z pełnym zapleczem socjalnym, polewarą itd. Co do kosztów , będą one uzależnione od ilości uczestników, im Nas więcej tym taniej,my nie chcemy na tym zarabiać ! Szykujcie już machiny i rezerwujcie czas. Napewno określimy jakieś zasady bezpieczeństwa , ale bez wygłupów troszkę dbając o Wasze bańki bo jak nawywijamy to moja łysa bańka opali się w kratkę. Zasady napewno z emotorem narzucimy dwie: pkt.1 organizatorzy mają zawsze rację, pkt.2 jeżeli masz wątpliwości co do racji organizatorów , spójrz punkt 1. Tak naprawdę to chcemy żeby to był fajny piknik dla takich jak my i Wy, chorych głów, ich rodzin i przyjaciół ale nie moż to być zakład dla uśmiechniętych. Wszyyysssscyyy muszą wrócić cali i uśmiechnięci. Zróbmy z tego super zabawę gdzie nasi goście będą mogli popatrzeć na nasz "kunszt" przejechać sie na prawym fotelu. A nasi najczęsciej rodzinni "sponsorzy" przestaną marudzic na co wydajemy tyle kasy. Reszta info jutro. Zapraszamy !!!!!!!!! Idę spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy upalac przez 14 godzin

kuźwa, mam nadzieje, że stacja LPG jest blisko ;)

 

faaaaaaaaaaajny wyjazd się zapowiada.

Garnka na łeb z homoniewianomlogacją brak, ale ja raczej asekurant jestem i kulturnie jeżdżę, bo GLut mnie na codzień służy, więc nie przewiduje przytulania się bo barier, dachów i takich tam wygłupów.

Jeszcze jedno pytanie; czy PO jeżdżeniu wracacie do domów jak podobno należy czy jakieś opicie wyników przewidujecie? Pytam, bo z chęcią bym w Toruniu wychylił przysłowiową 50-tkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garnek przyjacielu, możesz mieć hettero bylebys go miał i dobrze w nim czuł się, a pięćdziesiątkę z Toba zawsze ! ( O boże tak to się zawsze zaczyna ) "Oficjalny komunikat" nadamy z emotorem jak uda mi się wyciągnąć go z pod Jego GT-ka i uzgodnimy pare śmiechotów co bym się dobrze bawili Wszyscy !!!!!!!. Dnl-u, twój garnek z podpisu może wprawic w kompleksy gości z F 1, jeżeli Twoje umiejetności są równie fantazyjne, to drżyjcie narody ! DNL się zbliża!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umiejętnosci moje są...niezweryfikowane. Na poprzedniej Cynie sprzęt niedomagał, udało się jednak pare boków zapiąć i wrócić w całości do domu ;)

taka próbka, żebyście wiedzieli kogo na tor wpuszczacie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie gicio skromniaczku !Tylko nie będzie rywalizacji w generalce bo boimy się z Elkiem, że ktoś to opublikuje i my będziemy mieli kupę obciachu ! Piszcie się na listę ! Musimy policzyć żeby było jak najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umiejętnosci moje są...niezweryfikowane. Na poprzedniej Cynie sprzęt niedomagał, udało się jednak pare boków zapiąć i wrócić w całości do domu ;)

taka próbka, żebyście wiedzieli kogo na tor wpuszczacie ;D

 

dla mnie bomba... :lol: złoisz niejednego uturbionego...no i z takim pilotem :lol: pozdro, e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie foremki i foremiarze! Aktualizujemy listę ! Prosimy o wpisanie sie wszystkich naprawdę zaintersowanych na listę przewidujemy wstępnie, że po dwie stówy na głowę przy 20 furmankach, pozwoli na pokrycie koztów z kiełbaską z grila. Więcej chętnych to wieksza kiełbaska, pamiątki, niespodzianki i inne ekstrasy a jak zostanie, gwarantowany zwrot nadpłaty lub kolektywne przeznaczenie nadpłaty na "rozrywki" lub następna imprezę dla uczetników tejże, którą kombinujemy w nie dalekiej przyszłości. Prosimy Was o poważne potraktowanie tematu! Musicie zważyć, że poza wynajęciem toru musimy z emotorem zaangażowac w tę imprezę mnóstwo ludzi i sprzetu żeby było sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie. Oczywiście "funkcyjni" i sorzęt to nasi przyjaciele, którzy będą pomagać nam się bawić za absolutne bóg zapłać czy przewieź kolego na prawym. To jest spore przedsięwzięcie logistyczne i żartów z bezpieczeństwa organizacyjnego tu nie ma ! Chaos odpada ! Tor jest szybki i w kilku miejscach bandy ma potężne i z właściwościami magnetycznymi. Dlatego piszcie sie na listę odpowiedzialnie bardzo prosimy ,a my bierzemy sie za robotę inastępne komunikaty, nad którymi pracujemy. Do dzieła orlice i orły !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. subrawa - Legac Turbo

2. emotorsport - cośtam na S, na pewno Turbo

3. Jasiek P - STI

4. jpol - swoim pasztetem (potwierdzenie po konsultacjach z kalendarzem)

5. Yoshii - Turbo

6. DNL - planów innych brak, więc wpadnę

7. grzywaczewski

8.rabi-Clio Sport

9. pablonas - gt (o ile nic nieprzewidzianego nie wys koczy)

10. emil

11. Primi - szybkiwolnyssak

12. niumen - ogarniemy emoto?

14. Tomir jeżeli uda się wolne załatwić. na 100% będę wiedział w pierwszym tygodniu lipca

15. piter_s - e30 318is

16.Kameleon

17. Apalowy + Apal - ciężarówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. subrawa - Legac Turbo POTWIERDZONE

2. emotorsport - cośtam na S, na pewno Turbo POTWIERDZONE

3. Jasiek P - STI

4. jpol - swoim pasztetem (potwierdzenie po konsultacjach z kalendarzem)

5. Yoshii - Turbo

6. DNL - planów innych brak, więc wpadnę

7. grzywaczewski

8.rabi-Clio Sport

9. pablonas - gt POTWIERDZONE

10. emil

11. Primi - POTWIERDZONE

12. niumen - kończę mody POTWIERDZONE

14. Tomir jeżeli uda się wolne załatwić. na 100% będę wiedział w pierwszym tygodniu lipca

15. piter_s - e30 318is

16.Kameleon

17. Apalowy + Apal - POTWIERDZONE

 

:?: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. subrawa - Legac Turbo POTWIERDZONE

2. emotorsport - cośtam na S, na pewno Turbo POTWIERDZONE

3. Jasiek P - STI

4. jpol - kalendarz pozwala, jeszcze tylko pablonas będzie musiał mi paszteta po cynie odbudować ;-) = POTWIERDZONE

5. Yoshii - Turbo

6. DNL - planów innych brak, więc wpadnę

7. grzywaczewski

8.rabi-Clio Sport

9. pablonas - gt POTWIERDZONE

10. emil

11. Primi - POTWIERDZONE

12. niumen - kończę mody POTWIERDZONE

14. Tomir jeżeli uda się wolne załatwić. na 100% będę wiedział w pierwszym tygodniu lipca

15. piter_s - e30 318is

16.Kameleon

17. Apalowy + Apal - POTWIERDZONE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. subrawa - Legac Turbo POTWIERDZONE

2. emotorsport - cośtam na S, na pewno Turbo POTWIERDZONE

3. Jasiek P - STI

4. jpol - kalendarz pozwala, jeszcze tylko pablonas będzie musiał mi paszteta po cynie odbudować ;-) = POTWIERDZONE

5. Yoshii - Turbo

6. DNL - POTWIERDZONE

7. grzywaczewski

8.rabi-Clio Sport

9. pablonas - gt POTWIERDZONE

10. emil

11. Primi - POTWIERDZONE

12. niumen - kończę mody POTWIERDZONE

14. Tomir jeżeli uda się wolne załatwić. na 100% będę wiedział w pierwszym tygodniu lipca

15. piter_s - e30 318is

16.Kameleon

17. Apalowy + Apal - POTWIERDZONE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszytkim , którzy dotychczas potwierdzili swoje uczetnictwo ! Dla organizatorów, którzy chcą Was zacnie przyjąć i ubawić, wczesniejsza wiedza o ilości uczestników jet bardzo ważna.(patrz mój post o potwierdzeniu imprezy) Potwierdzającym udział wyślemy info na PW,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--------------------------------------------------------------------------------

 

1. subrawa - Legac Turbo POTWIERDZONE

2. emotorsport - cośtam na S, na pewno Turbo POTWIERDZONE

3. Jasiek P - STI

4. jpol - kalendarz pozwala, jeszcze tylko pablonas będzie musiał mi paszteta po cynie odbudować = POTWIERDZONE

5. Yoshii - Turbo

6. DNL - POTWIERDZONE

7. grzywaczewski

8.rabi-Clio Sport

9. pablonas - gt POTWIERDZONE

10. emil

11. Primi - POTWIERDZONE

12. niumen - kończę mody POTWIERDZONE

14. Tomir jeżeli uda się wolne załatwić. na 100% będę wiedział w pierwszym tygodniu lipca

15. piter_s - e30 318is

16.Kameleon

17. Apalowy + Apal - POTWIERDZONE

18. Jurek P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prosze mnie dopisać. Co prawda Forek w ASO ale mam nadzieje że jeśli nie bedzie sprawny to może Tomir na prawy mnie zabierze i da szansę na rehabilitacje po Plejadach

 

[ Dodano: Nie Cze 14, 2009 6:57 pm ]

emotorsport, miło było Cie poznać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prosze mnie dopisać.

 

A sam to nie umiesz :?: :razz: :mrgreen:

 

1. subrawa - Legac Turbo POTWIERDZONE

2. emotorsport - cośtam na S, na pewno Turbo POTWIERDZONE

3. Jasiek P - STI

4. jpol - kalendarz pozwala, jeszcze tylko pablonas będzie musiał mi paszteta po cynie odbudować = POTWIERDZONE

5. Yoshii - Turbo

6. DNL - POTWIERDZONE

7. grzywaczewski

8.rabi-Clio Sport

9. pablonas - gt POTWIERDZONE

10. emil

11. Primi - POTWIERDZONE

12. niumen - kończę mody POTWIERDZONE

14. Tomir jeżeli uda się wolne załatwić. na 100% będę wiedział w pierwszym tygodniu lipca

15. piter_s - e30 318is

16.Kameleon

17. Apalowy + Apal - POTWIERDZONE

18. Jurek P

19. FIREK - POTWIERDZONE

 

 

ps. niumen - dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. niumen - dzięki :wink:
No właśnie dzięki niumen :mrgreen: Elek miło było Cię poznać, trochę zrobiliśmy nalot znienacka, ale skoro była okazja to sam wiesz nie mogliśmy się powstrzymać :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...