Skocz do zawartości

Tor Toruń 11.07.2009 pojeżdżafffka !


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

No przeca napisałem, ze ja na końcu tabeli będę więc mi to rybka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen:

Oczywiście pasi i wcale ten ktoś nie musi stać cały dzień ze stoperem. Myślę, że wystarczy jak każdemu zmierzy kilka okrążeń i będzie spoko. Coś się wymyśli, teraz niech każdy wrzuci jakiś pomysł, a Wy wybierzecie z tego co najlepsze. Lud to potem kupi i będzie git :mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Cze 03, 2009 10:23 pm ]

Tak sobie jeszcze myślę :mrgreen: , że pomysł z podziałem na upalaczy w klatkach i leszczy też nie jest zły. Jak upalacze chcą pojeździć bok w bok to czemu nie, w tym czasie leszcze takie jak ja mogą zjeść kiełbaskę, popatrzeć na doświadczonych kolegów, a potem zmiana na torze. Jak się podzielimy na grupy to nie będzie "przestojów". Dobrze myślę, czy mam już iść spać :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Primi. Damy radę w takim doborowym towarzystwie !!! Ja tez nie chcę odbierać chleba biednemu Loebowi , jeśli złoi mnie pięcio konny skuter to postawie mu jeszcze dobrą flaszkę i poproszę o autograf :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi. Damy radę w takim doborowym towarzystwie !!! Ja tez nie chcę odbierać chleba biednemu Loebowi , jeśli złoi mnie pięcio konny skuter to postawie mu jeszcze dobrą flaszkę i poproszę o autograf :razz:

 

a.to zaginam do makro po skuter :razz: 10 rat po 125pln i jest mój.....b.pijam walkiera abo bakardi, c.grafomana to mam podpisać lewą czy prawą? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Andrzej C - Legac Turbo

2. emotorsport - cośtam na S, na pewno Turbo

3. Jasiek P - STI

4. jpol - swoim pasztetem (potwierdzenie po konsultacjach z kalendarzem)

5. Yoshii - Turbo

6. DNL - planów innych brak, więc wpadnę

7. grzywaczewski

8.rabi-Clio Sport

9. pablonas - gt (o ile nic nieprzewidzianego nie wys koczy)

10. emil

11. Primi - szybkiwolnyssak

12. niumen - o ile emoto pozwoli...

14. Tomir jeżeli uda się wolne załatwić. na 100% będę wiedział w pierwszym tygodniu lipca

15. piter_s - e30 318is

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomimo tego, że raczej zamykam tabelę :wink:

 

na cynie jeszcze ja byłem za tobą :)

 

pomiar czasu może być, a i tak mnie to z góry na dół (nie obchodzi) :). Czasy mogę mierzyć na gokartach ;) tam jak przegnę to nic się nie stanie, Subarakiem jeżdżę do roboty ;)

 

że pomysł z podziałem na upalaczy w klatkach i leszczy też nie jest zły

Mi tez pasi, nie lubię zastawiać toru swoim padłem jakiemuś GTkowi czy czemuś mocniejszemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na cynie jeszcze ja byłem za tobą :)
Eee.. chyba nie, ja miałem taryfę bo się zgubiłem pomiędzy beczkami, a Ty z tego co pamiętam czysty przejazd miałeś :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś chce w sobote i niedzielę (6i7 sierpnia) zrobić sobie w Toruniu licencję wyścigową ? Dla nie posiadających licencji rajdowej są to dwa dni z egzaminem za jedyne 680 zila a dla posiadających , stówka i tylko egzamin w niedzielę.Wiem, że to już nie wiele czasu ale dowiedziałem się dopiero wczoraj przy dalszym duszeniu właściciela toru o jak najtańsze ceny za naszą imprezkę, o efektach i otatecznych kosztach niebawem zawiadomimy Was z emotorem na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, jesteś w błędzie, laski lecą na inteligencję, wrażliwość, dowcip, itd :mrgreen::mrgreen::mrgreen: no, jak do kompletu ten inteligentny, wrażliwy i dowcipny ma jakieś ewo czy Subaru, i nie wie co zrobić z nadmiarem kasy, to wcale nie przeszkadza... :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć na licencje laski nieźle lecą :mrgreen:

tjaaa słynne rwanie na rajdowca :)

 

Masz licencję kierowcy wyścigowego czyli Wyścigi Górkie, Rally Cros. Wyścigi Płaskie ,Tory Afaltowe itp. Do tego homologowane coś, dziany sponsor i jesteś gość. :shock:

 

pewnie nigdy w życiu nie skorzystam, ale fajny papierek ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL , bez takiego pesymizmu pzryjacielu , szklanka zawsze dla mnie jest do połowy pełna, jeżeli nie teraz to puźniej, zwłaszcza, że ralyy cros na przykład, jest fajną zabawą i nie wymaga takiej kasy jak chociażby rajdy. Szkoda tylko, że ten piękny i bardzo adrelinogenny sport trochę u Nas podupada, ale My jedenatego. (bez "pomocy" chorych ludzi, którzy każą Nam co dwa lata wytrzepać 5 tysi na same ciuszki) damy czadu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja panie jestem optymista ;)

tylko z opowiadań kolegów co sezon/dwa/ciągle jeżdżą RSMP i PPZM jechali wiem ile srania się z niepalnymi majtkami, okładzinką pianki i krzywo wklejonym zdjęciem do zgłoszenia...

RC fajne jest, to prawda, Górskie tez dają radę...więc myślę poważniej co by licencjonować się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo widzisz Michale, ci panowie są mądrzejsi od szwedów duńczyków itd, uważają, że polacy po dwóch praniach lub puszczeniu bąka zmieniają właściwości palne materiałów a krzywo wklejone zdjęcie moż mieć wpływ nawet na degradację środowiska, nie rozumieją, że wywalona dycha co dwa lata na ciuchy, fotele, pasy, systemy gaśnicze, demoluje totalnie skromny budżet młodych ludzi, szkoda gadać! :cry: Ale nie wolno odpuszczać swojej pasjii !!! :lol: Mamy masować pilota TV ??? :?: Na jesieni poastaram się zorganizować kurs na licencję wyścigową o czym pogadamy na pojeżdzafffce. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawi ten mój współonanizator :lol: wutki mu dać :grin: i na pohybel hamulcom sportów motorowych! :!: :!: :!:

 

[ Dodano: Nie Cze 07, 2009 12:35 pm ]

Informuję wszystkich zainteresowanych, że właśnie w tej chwili subrawa jest w Toruniu, przy dopinaniu formalności związanych z wynajęciem toru na pojeżdżafffkę, wieczorem będzie chyba już wszystko na 100% wiadomo. Zainteresowanych proszę o dopisywanie się do listy, bo od ilości uczestników zależy opłata za tor (!) ale jak to w Polsce, im nas będzie więcej, tym więcej zapłacimy :sad: czyli nie ma rabatu ilościowego tylko opłata za ,,zniszczenie" toru.... :???: ale cóż, wiadomo, utrzymanie w dobrym stanie takiego obiektu pewno też trochę kosztuje....

 

[ Dodano: Nie Cze 07, 2009 12:38 pm ]

--------------------------------------------------------------------------------

 

1. subrawa - Legac Turbo

2. emotorsport - cośtam na S, na pewno Turbo

3. Jasiek P - STI

4. jpol - swoim pasztetem (potwierdzenie po konsultacjach z kalendarzem)

5. Yoshii - Turbo

6. DNL - planów innych brak, więc wpadnę

7. grzywaczewski

8.rabi-Clio Sport

9. pablonas - gt (o ile nic nieprzewidzianego nie wys koczy)

10. emil

11. Primi - szybkiwolnyssak

12. niumen - o ile emoto pozwoli...

14. Tomir jeżeli uda się wolne załatwić. na 100% będę wiedział w pierwszym tygodniu lipca

15. piter_s - e30 318is

16........?

 

[ Dodano: Nie Cze 07, 2009 12:49 pm ]

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...