Skocz do zawartości

Tor Toruń 11.07.2009 pojeżdżafffka !


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

huzar105 ,zpisywać i wpłacać powinno się do 8 lipca,możesz też przryjechać 11 lipca na tor ale ze względów orgonizacyjnych wolelibysmy wiedzieć wzceśniej czy nas zaszczycisz swoją obecnościa. Tor jest betonowo szutrowy z arcy ciekawą kofiguracją i dla upalaczy i dla osób, które chcą bawiąc się doskonalić swój kunszt.

Dzięki o to mi chodziło. Do 8 już będę znać plany na lipiec :)

Z pytaniem o nawierzchnie chodziło mi, czy dużych dziur nie będzie. Na filmikach wydać było spore koleiny.

 

Filmy są dość stare, sytuacja na torze zmienia się co chwila, ale właściciel go równa, subrawa będzie 04.07 w Toruniu to na swieżo obejrzy i da znaka czy jedziemy osobówkami czy offroadami... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

huzar105 ,zpisywać i wpłacać powinno się do 8 lipca,możesz też przryjechać 11 lipca na tor ale ze względów orgonizacyjnych wolelibysmy wiedzieć wzceśniej czy nas zaszczycisz swoją obecnościa. Tor jest betonowo szutrowy z arcy ciekawą kofiguracją i dla upalaczy i dla osób, które chcą bawiąc się doskonalić swój kunszt.

Dzięki o to mi chodziło. Do 8 już będę znać plany na lipiec :)

Z pytaniem o nawierzchnie chodziło mi, czy dużych dziur nie będzie. Na filmikach wydać było spore koleiny.

 

Filmy są dość stare, sytuacja na torze zmienia się co chwila, ale właściciel go równa, subrawa będzie 04.07 w Toruniu to na swieżo obejrzy i da znaka czy jedziemy osobówkami czy offroadami... :lol:

Dziękuje za odp. Mam teraz prześwit ok 10 cm dlatego pytałem :cool:

Zapytam się jeszcze, planujecie trasę typowo techniczną, czy taką co do pieca można dać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocleg w hotelu RETMAN:

 

1. Harvester

2. FIREK

3. Apal

4. emotorsport

5. subrawa

6. tzd

7. Dyzio_d

8. gourmet + 1+1/2 (IV piętro bez windy, ale z klimą )

9. Primi

 

lista na tor:

 

1. DNL - przelew w poniedziałek (będę sam, hotelu jeszcze nie mam, bo jestem w Mikołajkach i nie mam czasu na pierdoły:) )

2. gourmet, przelew wysłany

3. Dyzio_d. Przelew wysłany.

4. FIREK

5. Primi

6. Harv - przelew w nadchodzący czwartek ;)

 

Może jeszcze coś wymyślę....
dziękuję za tipy, czy tyle wystarczy do zapełnienia dnia? Jeszcze jakiś namiar na toruńskie antyki, giełdę staroci, 300-letni piernik i żonka będzie wniebowzięta :twisted::mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IV piętro bez windy

 

masz już kogoś, kto Cię wniesie....? :grin:

spoko, zabieram dwie gadające głowy - będę szybszy niż człowiek - pająk na wieżę Eiffla. :shock:

 

[ Dodano: Pon Cze 29, 2009 9:30 am ]

Kto przyjeżdża z dziećmi?
ja z jedną sztuką, ale nie ma jeszcze prawa jazdy i nie odwiezie sponiewieranego taty :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester chyba ostanio nie bywał na forum i nie wie jaką ma fuchę na 11 ciekawe czy się ucieszy, że jest abstynentem ? Coś mi sie wydaje, że czeka nas pierwszy protest chyba, że dzieciaki są w takim wieku, że odprowadzą wujka Herviego paluluchna !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super bo do Otbacków wchodzi duuużooo ....zgrzewek .... napoi bezalkocholowych oczywiście. To był żart !!! Każde Subaru to ...... Subaru ! A 11 lipca Truń ma nazwę Subaruń !!!! A ten gościu z długimi piórami i ukłdem słonecznym w przedniej łapce co deczko skamieniał, nazywał się będzie Subarnicus, pisał do mnie na PW , że też wpadnie ale tylko popatrzeć bo za ciężki na prawy a i prawka nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subrawa, ROTFL...

żeby Subarnicusa na prawy wziąć, to jakiegoś porządnego trucka by trzeba było zorganizować...np. Libero :)

 

[ Dodano: Pon Cze 29, 2009 1:28 pm ]

Harvester będzie miał wsparcie swojej przyszłej małżonki, więc się będą szkolić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że Hervester będzie miał takie fajniackie wsparcie. Ulżyło mi bo nie wiedziałem czy bać się o Hervestera czy o dziatwę a przy naszych kobietach, wszyscy jestesmy bezpieczni. DNL, uspokoiłes mnie dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiemy, znamy, poznaliśmy i polubiliśmy (w przeciwieństwie do niektórych, które tylko znamy....) :lol:

 

nie da się wszystkich lubić

 

Co znowu zepsułeś???

a czy musiał cos zepsuć...po prostu chce sie chłop piwa napić i być odwiezionym do domu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziemy z Ivi, tylko nie przylaczymy sie do bibki hotelowej. Dzwonilem do Retmana, dwojki sie pokonczyly :???: , a gdzies osobno to juz nie jest fajnie. Dlatego wylosujemy kto nie bedzie sie zalewal i skoczymy w nocy do moich staruszkow na dzialke w okolicach Powidza. I tak musze z tamtad zabrac kolejny komplecik opon... :razz:

 

Swoja droga, jak sie juz w niedziele rano ogarniecie, to przyjedzcie na grilla :mrgreen:

 

Czy ktos jeszcze bedzie jechal z Lodzi? Bo Konrad (Pan Grillowy z ostatniej Ulezy) jest chetny w charaktrze widza/pilota, ale my go nie wezmiemy bo w Astrze sa juz tylko dwa fotele :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...