Skocz do zawartości

Tor Toruń 11.07.2009 pojeżdżafffka !


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z radosnym faktem wynajęcia toru (zaklepane - zapłacone) na dzień 11.07.09, zwracamy się do wszystkich Forumowiczów z niepowtarzalną ofertą możliwości upalania w bezpiecznych warunkach, po fajnym wyścigowym torze w Toruniu. My, Andrzej czyli subrawa, znany z Rynu Legacem Turbo, oraz ja, znany niektórym jako emotorsport. Tor w Toruniu zacnym jest....Sam tam byłem, wyścigówką jeździłem.... :grin: Jako, że planowana jest jednodniowa impreza, ewentualnie przedłuzona o imprezę integracyjną i nocleg w Toruniu (w zalezności od ilosci chętnych) Koszt imprezy (wynajęcie toru) 200pln przy planowanych 20 do max.30aut. Spanie na koszt własny, logo. Z zebranej kasy rozliczamy się do grosza po imprezie, nie zamierzamy zarobić tylko się fajnie pobawić w swoim, forumowym gronie. Biorąc pod uwagę, że jest to zamknięty, prywatny tor, nie ma obawy, że bedą nam ,,umilać" życie przedstawiciele służb mundurowych...Czyli kating bez ograniczeń i do woli, zalecane auta z klatką, dla jeźdźców z głową wymóg nieaktualny. Wymagamy jedynie oświadczenia woli, iż każdy z uczestników chce popełnić samobójstwo na własne życzenie :lol:, auta maja być ubezpieczone, posiadać dodatkowe ubezpieczenie NW, aktualny przegląd techniczny, kaski na dyni :lol: brak któregokolwiek z w/w - wyjazd z toru, albo tylko oglądara......bez wyjątku. Opony według uznania, co kto ma, zalecane slicki lub intermediaty, asfalt plus trochę szutru, podobnie jak na Słomce. Opony szutrowe zabronione.

 

Lista uczestników:

 

1.Andrzej C - nick na Forum - subrawa - Legac WRC Turbo

2.emotorsport - cośtam na S, na pewno Turbo

3.Jasiek P - STI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1.Andrzej C - Legac Turbo

2.emotorsport - cośtam na S, na pewno Turbo

3.Jasiek P - STI

4. jpol - swoim pasztetem (potwierdzenie po konsultacjach z kalendarzem)

 

A gdyby ktoś chciał konfigurację toru z grubsza zobaczyć, to proszę bardzo: http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=53.0 ... 2&t=h&z=17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NW? Jakies specjalne?

Jak mam w leasingu ac, oc, nw, ...-muje-dzikie-weze... to jeszcze musze cos dokupic?

Kaski sa :mrgreen:

Opony tylko drogowe, ale jak chce sie tylko uczyc, a nie bic rekord toru.

Nie pamietam tylko kiedy do Chin lece, ale to bedzie gdzies pod koniec lipca :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papu

a co do żarcia w Toruniu.... z całą odpowiedzialnością polecam Manekina na rynku...mieszkałem przez pół roku w Toruniu...15 kilo przytyłem...krem z borowików...naleśniki...mistrzostwo świata.

 

[ Dodano: Wto Cze 02, 2009 1:29 am ]

cholera, możę i ja bym wpadł GLa pośmigać...zawsze powód, żeby nalesnika zjeść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NW? Jakies specjalne?

Jak mam w leasingu ac, oc, nw, ...-muje-dzikie-weze... to jeszcze musze cos dokupic?

Kaski sa :mrgreen:

Opony tylko drogowe, ale jak chce sie tylko uczyc, a nie bic rekord toru.

Nie pamietam tylko kiedy do Chin lece, ale to bedzie gdzies pod koniec lipca :oops:

 

Opony obojętne, możesz jechac na zimówkach, łysych albo szutrach, aptuju :lol: , nam obojetne, tylko bez kolców :lol: a ubezpieczenie NW kupisz u każdego ubezpieczyciela za 60pln na cały rok, do kwoty bodaj 5tys... :lol: i styka. Pozdrawiam, e

 

[ Dodano: Wto Cze 02, 2009 7:44 am ]

papu

a co do żarcia w Toruniu.... z całą odpowiedzialnością polecam Manekina na rynku...mieszkałem przez pół roku w Toruniu...15 kilo przytyłem...krem z borowików...naleśniki...mistrzostwo świata.

 

[ Dodano: Wto Cze 02, 2009 1:29 am ]

cholera, możę i ja bym wpadł GLa pośmigać...zawsze powód, żeby nalesnika zjeść

 

 

zapraszamy :lol: bedzie fajna zabawa, na luzie i bez stressu, dla każdego, możesz przyjechac CC i będziesz tak samo mile widziany :lol:

 

 

[ Dodano: Wto Cze 02, 2009 7:46 am ]

Tor ogrodzony częściowo stalowymi bandami, które w niektórych miejscach mają własności wysoce magnetyczne.... :smile:oprócz tego bezpieczne miejsca do ucieczki i ograniczajace ,,tarki", ogólnie fajny tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Andrzej C - Legac Turbo

2.emotorsport - cośtam na S, na pewno Turbo

3.Jasiek P - STI

4. jpol - swoim pasztetem (potwierdzenie po konsultacjach z kalendarzem)

5.Yoshii - Turbo

 

 

które w niektórych miejscach mają własności wysoce magnetyczne....

 

eee przesadzasz :roll: tor jest raczej bezpieczny, choć niektórzy potrafią jezdzić po nim na dwóch kołach :shock: ,w tym temacie dobry jest vfts :grin:

 

jesli chodzi o nawierzchnię, kiedyś problematyczny był wyjazd z szutru na asfalt,dość duza różnica w poziomach...Ale ogólnie tor bardzo sympatyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Andrzej C - Legac Turbo

2.emotorsport - cośtam na S, na pewno Turbo

3.Jasiek P - STI

4. jpol - swoim pasztetem (potwierdzenie po konsultacjach z kalendarzem)

5.Yoshii - Turbo

 

 

które w niektórych miejscach mają własności wysoce magnetyczne....

 

eee przesadzasz :roll: tor jest raczej bezpieczny, choć niektórzy potrafią jezdzić po nim na dwóch kołach :shock: ,w tym temacie dobry jest vfts :grin:

 

jesli chodzi o nawierzchnię, kiedyś problematyczny był wyjazd z szutru na asfalt,dość duza różnica w poziomach...Ale ogólnie tor bardzo sympatyczny

 

pierwszy lewy po prostej przy trybunie.....niejeden dał sie przyciagnąć barierze.... :lol: po prostu trzeba pierwszy raz przejechać spoko i już jest oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Andrzej C - Legac Turbo

2.emotorsport - cośtam na S, na pewno Turbo

3.Jasiek P - STI

4. jpol - swoim pasztetem (potwierdzenie po konsultacjach z kalendarzem)

5.Yoshii - Turbo

6.DNL - planów innych brak, więc wpadnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej. C, o którym pisze mój przyjaciel i współorganizator tej imprezki ma na forum ma ksywkę SUBRAWA. W pełni potwierdzam to co napiał e. motosport co do konwencji i celów, które chcemy tam oiagnąć. Poprostu dobra, bezpieczna, piknikowa zabawa , bez kompleksów sprzętowo umiejętnościowych, żadnej bufonady, zapraszamy powalonych motoryzacyjnie i ich przyjaciół, przez cały dzień można się wyjeździć jak i poogladaci poiedziec przy grilku. Będziemy Was informować na bieżąco. Pozdrawiamy Wzystkich forumowiczów. SUBRAWA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ubezpieczenie NW kupuje sie na samochod, czy na siebie? Wyjasnijcie mi lopatologicznie.

 

1. Andrzej C - Legac Turbo

2. emotorsport - cośtam na S, na pewno Turbo

3. Jasiek P - STI

4. jpol - swoim pasztetem (potwierdzenie po konsultacjach z kalendarzem)

5. Yoshii - Turbo

6. DNL - planów innych brak, więc wpadnę

7. grzywaczewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ubezpieczenie NW kupuje sie na samochod, czy na siebie? Wyjasnijcie mi lopatologicznie.

 

1. Andrzej C - Legac Turbo

2. emotorsport - cośtam na S, na pewno Turbo

3. Jasiek P - STI

4. jpol - swoim pasztetem (potwierdzenie po konsultacjach z kalendarzem)

5. Yoshii - Turbo

6. DNL - planów innych brak, więc wpadnę

7. grzywaczewski

 

NW jest na auto i właściciela, ja zapłaciłem np. 35pln za rok za STI w ubezpieczalni zwanej HDI, muszę skorygować, bo napisałem o jakichs astronomicznych 60pln :lol: , każdy ubezpieczyciel wie o co chodzi jak powiesz, że chcesz dodatkowe NW, w mojej polisie jest zaznaczona rubryka; ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów

 

[ Dodano: Wto Cze 02, 2009 3:46 pm ]

Andrzej. C, o którym pisze mój przyjaciel i współorganizator tej imprezki ma na forum ma ksywkę SUBRAWA. W pełni potwierdzam to co napiał e. motosport co do konwencji i celów, które chcemy tam oiagnąć. Poprostu dobra, bezpieczna, piknikowa zabawa , bez kompleksów sprzętowo umiejętnościowych, żadnej bufonady, zapraszamy powalonych motoryzacyjnie i ich przyjaciół, przez cały dzień można się wyjeździć jak i poogladaci poiedziec przy grilku. Będziemy Was informować na bieżąco. Pozdrawiamy Wzystkich forumowiczów. SUBRAWA.

 

 

OOOOOOOO! :!: Jaśnie Pan Współ-Organizator w końcu się zalogował na Forum.... :o :!: i biegusiem do działu: tu sie witamy, ładnie powiedzieć wszystkim Forumowiczon: dzieńdoberek, a potem do roboty! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja takie mam w pakiecie EFLa - AC, OC, NW i assistance.

 

Za pojezdzawke rozliczamy sie od auta, czy od pasazera? Kobiecine bym swoja wyciagnal, na lipiec to chyba nie ma duzurow rozpisanych ;) Przewidujecie wylacznie jazdy, czy tez jakis element kulturalno-oswiatowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wynajdujecie problemy, idź do pierwszego lepszego pośrednika ubezpieczeniowego, weź NW na własciciela wpisanego w dowód, zapłać 35pln, podpisz czytelnie swoim nazwiskiem jako ubezpieczający, bo tak można i wszystko. musisz mieć dowód rejestracyjny od auta jakim chcesz jechać i tyle. nie jesteśmy z CBŚ czy kryminalnej żeby wszystko sprawdzać, nie mamy potrzeby, uprawnień ani ochoty... LOEB też nie jeździ swoim autem, nieprawdaż? :smile:

 

[ Dodano: Wto Cze 02, 2009 4:23 pm ]

To ja takie mam w pakiecie EFLa - AC, OC, NW i assistance.

 

Za pojezdzawke rozliczamy sie od auta, czy od pasazera? Kobiecine bym swoja wyciagnal, na lipiec to chyba nie ma duzurow rozpisanych ;) Przewidujecie wylacznie jazdy, czy tez jakis element kulturalno-oswiatowy?

 

Właściciel toru określa opłaty od ilości aut, myślę, że jak którymś autem nawet pojedzie dwóch kierowców na zmianę, niebo się nie zawali, a co do pasażerów i kibiców, to wolna amerykanka, róbta co chceta, wstęp wolny....z tym, że na tor wpuszczamy po dwie osoby w aucie, oczywiście w kaskach i zapiętych pasach, ale to wydaje mi sie chyba logiczne... :lol: co do akcji kulturalno - oświatowej, to w planach jest: serwisowanie kierowcom, dopingowanie kierowców, przygotowywanie i konsumpcja smakołyków z grilla... :lol: czekamy na jakieś ciekawe propozycje...spożywanie łagodnych środków dopingujacych dopuszczalne, ale niestety wykluczajace jazdę po torze... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, żem głupi i do tego wtórny analfabeta, to nadal nie rozumiem. A nie lubię nie rozumieć :twisted:. Zadam więc jedno pytanie i liczę na odpowiedź jednym słowem - do wyboru "tak" lub "nie".

 

Potrzebne jest jakieś dodatkowe ubezpieczenie NW, poza standardowym z pakietu OC+AC+NW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez sie dopisuje

1. Andrzej C - Legac Turbo

2. emotorsport - cośtam na S, na pewno Turbo

3. Jasiek P - STI

4. jpol - swoim pasztetem (potwierdzenie po konsultacjach z kalendarzem)

5. Yoshii - Turbo

6. DNL - planów innych brak, więc wpadnę

7. grzywaczewski

8.rabi-Clio Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Andrzej C - Legac Turbo

2. emotorsport - cośtam na S, na pewno Turbo

3. Jasiek P - STI

4. jpol - swoim pasztetem (potwierdzenie po konsultacjach z kalendarzem)

5. Yoshii - Turbo

6. DNL - planów innych brak, więc wpadnę

7. grzywaczewski

8.rabi-Clio Sport

9. pablonas - gt (o ile nic nieprzewidzianego nie wyskoczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaśnie Pan współorganizator dopiero uczy się obyczjów panujących na tym Elitarnym Forum i prosi o wybaczenie za nietakt w kwestii powitania, kyóry wyniknął z nie wiedzy. Co do NW , o którym tak dużo tu piszecie, wystarczy standarcik często dokładany przy OC. Tak jak pisał kolega emotorsport na samym początku, nie przeginajmy z formalkami. Liczymy na zdrowy roządek i oświadczenie o chęci oklepania autka i nabicia siniola. Fajnie byłóby żeby "nie posiadacze" mieli zgodę poiadacza na użytkowanie inaczej swoego cacka w bardzo prostej formie. "Wyrażam zgodę aby Jurek pojeździł sobie moim cacuchem po torze w dniu 11 lipca" , dane Jurka , cacucha i to tyle !!!! Hejka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...