Skocz do zawartości

Spojler dachowy


powerz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pytanko, mianowicie myślę o spojlerku dachowym do Forka.

 

Jest jakaś konkretna firma, której produkt jesteście w stanie polecić?

 

Ja zdołałem znaleźć jedynie coś takiego, co ciekawe, z firmą mającą swoją siedzibę w PL, w Łodzi:

 

http://clc.nazwa.pl/gr/cars/photo/Subar ... r%20(03-08)/duze/Subaru-Forester-spoiler-b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam takowy u siebie - oryginalny SUBARU - tylna szyba brudzi sie tak samo - to tak na marginesie - ale moim zdaniem duzo lepiej wyglada tyl - oryginalnie spoiler montowany jest poprzez nawiercenie 2 otworow w klapie, w te miejsca ida kolki a w to ekreca sie sruby - jednakze bylem ostatnio zmuszony wymienic tylna klape i spoiler przelozylem z mojej starej - ale tym razem doradzili mi zamontowac go na klej do szyb - trzyma sie rownie mocno i nic sie z nim nie dzieje - wiem ze na jednym z portali aukcyjnych ktos sprzedawal spoilery wykonane z zywicy i podobno bardzo dobrze pasuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cybel, jeśli chodzi o link do bojlera, to myślę że nie złamię regulaminu forum, jeśli podam go tu, aby wszyscy zainteresowani widzieli:

 

http://www.carlovincriminals.eu/

 

Wybieramy oczywiście Subaru a potem Forka.

 

Nie mniej, chciałbym się dowiedzieć, czy jakieś inne firmy mają w swojej ofercie takowe spojlerki.

 

P.S. cyblu, chyba że chodzi Ci o moje namiary, wtedy faktycznie preferowałbym PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys widziałem wypowiedź na forum, iz taki spojler pomaga w utrzymaniu czystej szyby tylnej, która jak wiemy szybko się brudzi :cool:

A jak wpływa na trzymanie się drogi - nie wiem

chyba cos pomylilo Ci sie... taki spojler nijak nie ma sie do brudzenia sie tylnej szyby (poparte wrazeniami wielu user'ow :grin: )

 

jej brudzeniu sie zapobiega tzw. deflector

 

subaruforesterdust.jpg

 

OEM part# E751SSA000, mozna z tym sprobowac uderzyc do ASO :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Trochę odświeżę temat.

Ale tym razem z pytaniem: czy posiadacze oryginalnych spojlerów dachowych mieli z nimi jakiekolwiek problemy na myjni automatycznej?

Od niedawna mam Forka z takim czymś przy tylnej klapie. Się zastanawiam, czy bezstresowo myć go na automacie, czy tylko w wybranych myjniach. :)

No jesień się zaczęła... ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi osobiscie to by szkoda bylo lakieru na automatycznej myjni - ale odpowiadajac w temacie - jezeli spoiler jest zalozony dobrze /fabrycznie/ lub pozniej dolozony w sposob jak fabryczny / ale sprawdza się tutaj tez klej do szyb/ to nic mu sie nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odświeżę temat.

Ale tym razem z pytaniem: czy posiadacze oryginalnych spojlerów dachowych mieli z nimi jakiekolwiek problemy na myjni automatycznej?

Od niedawna mam Forka z takim czymś przy tylnej klapie. Się zastanawiam, czy bezstresowo myć go na automacie, czy tylko w wybranych myjniach. :)

No jesień się zaczęła... ;)

 

Pozdrawiam

generalnie, ze spojlerami nie jeździ się na automata - nawet myjnie mają takie zalecenia :roll:

 

-- 22 paź 2010, o 09:24 --

 

a czy ktos ma/zna lotki dachowe z alledrogo dla Forka?wygladaja dosc zacnie i oczywiscie zaklada sie je dla efektu wizualnego 8)
wyrób jest oczywiście nieoryginalny, zdarza się lepszy i gorszy, a konkretnie o który Ci chodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie, ze spojlerami nie jeździ się na automata - nawet myjnie mają takie zalecenia :roll:

 

To moje pierwsze auto tak bardzo "tuningowane", nie mam własnych doświadczeń. Też słyszałem, że automaty krzywdę potrafią zrobić, dlatego właśnie pytam się o doświadczenia użytkowników.

Sam bym do auta czegoś takiego nie założył ale takiego już kupiłem więc... ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena pasztet = jakość pasztet. Co kto lubi. Jak miałbym coś takiego kupić w orginale to kupiłbym raczej "dust protect" . Jest coś takiego w USA , wygląda może trochę gorzej ale podobno kieruje strugę powietrza tak, że tylna szyba mniej się brudzi a jest to bardzo częste zjawisko w Forku szczególnie jesienią i zimą (błoto na drodze). ZTCW to cena jest nie za wysoka. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta myjnią nie widziałem :shock:

 

w poprzednich autach miałem spoiler i nigdy nie miałem problemu. Forester to pierwsze bez spoilera bo podobno wiercą dziury a na to kategorycznie się nie mogę zgodzić

 

do darmowozu to taki mi się podoba :twisted:

 

może do forka też są takie :mrgreen:

 

stilo-roof-spoiler-1p.gif

stilo-roof-spoiler-1p1.gif

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam wie ktoś gdzie można za rozsądne pieniądze nabyć spoiler ("szeroki") do forka?

Na alledrogo są tylko "wąskie":

1427660955

I mimo że "szerokie" pojawiają się na zdjęciach na alledrogo, to jak już się zacznie dopytywać sprzedawcę to oni jednak sprzedają "ten drugi mniejszy, co na zdjęciach w podkładzie jest a nie na aucie". Mi oczywiście chodzi o coś takiego:

fc0b6c13defa9140.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może +10 do czystości tylnej szyby?

 

ale fakt, sam taki chciałem dopóki mi nie powiedzieli, że będę wiercić aby go zamocować. Już ja im dałbym powiercić :evil: no i to teraz brak ale chciejstwo dalej jest.

 

Może jak weźmiemy 2 to dostaniemy lepszą cenę? ja akurat wolałbym krótki

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...