Skocz do zawartości

Dni Morza - Sail Szczecin '09


burzum

Rekomendowane odpowiedzi

Hotel "Focus" /grupa Immobile/

ul. Małopolska 23

tel. +48 91 433 05 00

 

Jest to hotel położony najbliżej Wałów Chrobrego, gdzie odbywają się Dni Morza. Nie wiem, jakie są ceny, nie wiem, czy hotel dysponuje parkingiem strzeżonym /szukaj na ich stronie lub dzwoń/.

 

Z ciekawości zapytam: to będą Twoje pierwsze Dni Morza? Z mojego punktu widzenia z morzem ta impreza ma niewiele wspólnego, chyba, że chodzi o to, że można się zalać w trupa. Kiedy byłem młody, bardzo mi pasowała ta impreza, co roku poznawałem tam nową dziewczynę :) Teraz jestem stary i Dni Morza to po prostu spęd nawalonych i naćpanych nastolatków, kilka koncertów, które mnie niezbyt interesują i bardzo słaby pokaz sztucznych ogni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, dzieki !

dni morza jako takie pierwsze. Plywajac jeszcze uczestniczylem w roznych takich, ale od kilku lat jestem zeglarzem niepraktykujacym.

Kiedys troche plywalem na jachtach ze Szczecina/Dabia, stad pomyslalem, ze moze spotkam znajomych. Ale jak mowisz, ze jest az tak, to chyba sobie odpuszcze...

Mnie interesuje najbardziej 'morska' strona imprezy. Jak to ma niewiele wspolnego z morzem, to wielka szkoda :(

 

Piotr

 

[ Dodano: Pon Cze 01, 2009 9:56 am ]

dalebym pomuka, ale nie moge :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hotel "Focus" /grupa Immobile/

ul. Małopolska 23

tel. +48 91 433 05 00

 

Jak to jest ten przy WSM-ce to calkiem sympatyczny. Nawet Finka nie taka droga, tam u nich w barze :mrgreen: Ale ceny za pokoj juz takie sobie. Dokladnie nie pamietam bo bylo to pare lat temu ale cos w granicach 200-250 PLN-ow za dwuosobowy.

Parking maja ale pod wieduktem Trasy Zamkowej, czyli trzeba sie kawalek przejsc.

 

Tak jak Mateoos pisze, kiedys bylo fajnie ale teraz jest to kolejna impreza odpustowa.

 

ATB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys troche plywalem na jachtach ze Szczecina/Dabia

 

Ja pływałem za małolata z wujkiem po tych wodach - pamiętam, że jak raz wpadliśmy na mieliznę, to wujek wyszedł i wyciągnął jacht... ponad 100 kg żywej wagi, to dał radę ;)

 

Mnie interesuje najbardziej 'morska' strona imprezy

 

Oprócz piosenki szantowej niewiele jest tam morskich klimatów :)

 

Pamiętaj, że to tylko moje odczucia, Tobie może się spodobać ;) Najlepiej poszukać jeszcze innych wypowiedzi, może na szczecińskiej grupie dyskusyjnej albo na forum sedina.pl?

 

Jakbyś jednak przyjechał to w miarę możliwości służę pomocą typu eskortowanie przez miasto, podpowiedzi typu "co warto zobaczyć" itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bywam w Szczecinie dośc często i zazwyczaj w Fokusie nocuje. ceny ostatnio coś koło 260 za pokój 2 osobowy w pokoju dostep do netu i super wypasione sniadanko w cenie noclegu. Sporo fajnych imprez towarzyszacych pewnie bedzie. Super impreza był zlot zaglowców chyba ze dwa lata temu

Jest jeszcze Marina Hotel 91 812 80 46 tani jak barsz ale standart taki tylko na przenocowanie po kilku piwach. jest co prawda łazienka i TV ale musiałbys juz teraz chyba rezerwować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super impreza był zlot zaglowców chyba ze dwa lata temu

 

Tall Ships' Races '07 - ta impreza rzeczywiście się udała, ale nie miała nic wspólnego z "Dniami Morza".

 

http://www.szczecin.eu/jachting_i_ekolo ... _2009.html

 

Na stronie wygląda to ciekawie, ale znając zamiłowanie włodarzy Szczecina do piep*.* wszystkiego, czego dotkną, bardzo sceptycznie podchodzę do jakichkolwiek imprez masowych w tym mieście. Najbliższym przykładem niech będzie Rajd Magnolii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyrekcja rajdu nie dogadała się z szefem drogówki, słyszałem o uchybieniach dot. bezpieczeństwa, w niedzielę obsunięcie ponad 2 godziny, część zawodników dostała kwity i punkty za prędkość - na dojazdówce suszyli, a czas przeznaczony na pokonanie dojazdówki był stanowczy zbyt krótki. Generalnie rzecz biorąc zabrakło pełnej współpracy dyrektora rajdu z komendantem drogówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No temat zacny :) zapraszam, zapraszam... ja będę na pewno!

Może by jakieś magiczne miejsce wymyślić i spotkać się w większym gronie...

z mojej strony obiecuje w Sobotę rano wjazd naszymi autkami na Tor Kartingowy mieszczący się w Szczecinie

 

Proponuję spotkanie 12.06 godzina 18.00 miejsce (aby każdy trafił) Parking na Jasnych Błoniach

ul.Piotra Skargi 15 ( dokładna lokalizacja: http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s ... 06909&z=17 )

 

Pozdrawiam i do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin ktoś inny wymyślił... a że ja akurat zostaję na miejscu to proponuje spotkanie (bo jak widzę jakieś zainteresowanie jest ....)

 

Tegoroczna impreza pod zmienioną nazwą - Dni Morza. Sail Szczecin 2009 - przypadają na długi weekend od 11 do 14 czerwca. Tradycyjnie szczecinianie bawić się będą nad Odrą w pobliżu Wałów Chrobrego i na Łasztowni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No Dni Morza juz za nami to może ktos się podzieli spostrzeżeniami po imprezie. Warto było jechac? Jak pogoda jak organizacja imprez towarzyszących??

 

[ Dodano: Pon Cze 22, 2009 10:14 pm ]

burzum, a może Gdynia dla odmiany i zlot zaglowców

http://zagle.miasto.gdynia.pl/pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...